-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
napewno nowej rodzince naleza sie podziekowania, ze zdecydowali sie na adopcje doroslego psa.Czas pokaze,wazne, ze Keks w raze czego ma gdzie wrocic, trzymam kciuki oby wszystko bylo ok!
-
to moze innego , spokojniejszego psa tym ludziom zaproponowac.
-
[quote name='Dominika84']W sumie to pojawiło się jeszcze trochę innych wątpliwości, myślę, że nie wypada o czyimś życiu prywatnym czy jego warunkach na ogólnodostępnym forum pisać. Z drugiej strony, jak się szuka wad to zawsze się doszuka, bo przecież nikt nie jest idealny. No i mamy dylemat. Mówiłam, że dzisiaj damy odpowiedź, ale zgrać i namyśleć się nie mogłyśmy.[/QUOTE] a ja mysle, ze jesli jest jakies "ale" to nie ma sensu go tam wyadoptywac, przeciez chodzi o to, zeby znalezc mu wlasciwy dom, a nie jakis tam dom. Uwazam ,ze sa idealne domy dla psow,juz nie raz takie dogopsy znalazly.
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
poszlo 20 zl, a moze trzeba deklarowicza poprzypominac.. -
kiedy wizyta? Jejku oby jakis fajny domek, Dominiko, a jake wrazene zrobili ludzie na Tobie? Jak czuje sie Keksik? poszla ta zalegla deklaracja ode mnie.
-
jak to wlasciwie jest z tymi wirusowkami? Ostatnio szczepilam bruna w pl to mi wetka powiedziala,ze tylko wscieklizna wystarczy, a wirusowki co 2 lata,bo on ma juz 7 lat.Natomiast tu wetka( w niemczech ) powiedzial, ze trzeba .Ja tam bardziej ufam polskim lekarzom, ale juz sama nie wiem co robic,W koncu szczepienie tez nie jest takie obojetne dla organizmu.
-
[quote name='Wiola&Miłosz']cZESC WSZYSTKIM:):) Czesc misiaku...[/QUOTE] witamy po przerwie;)
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Prosimy o informacje :)[/QUOTE] zaktualizowala, prosze wplacajacych o sprawdzenie, czy nikogo nie pominelam. 85 zl jest w tej cheili, pieniazki z cegielkowego leca bezposrednio do Lilu. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']"Zepsiuł" mi się aparat, więc nowych zdjęć słodziaka niet... Natomiast odkryłam jego [B]WIELKĄ namiętność[/B] :loveu: Za kiszoną kapustę :crazyeye: da się pokrajać ;)[/QUOTE] A wiesz, ze moj Bruno ostatnio tez bardzo polubil kapuste i ogorki kiszone, kiedys nie tknal, moze jest to oznaka, ze czegos w organizmie brakuje? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lilu, a ile w sumie do tej pory wyszlo za ta wizyte? Z bazarku cegielkowego powinno sie zwrocic,moze jeszcze starczy na leki. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
moj byl podziebiony to tak robil, zobacz czy ma powiekszone wezly na szyi? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ale z Gajki fajna pannica:) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']No tak ,ale zaraz trzeba hotelik placic,wiec chyba nie jest tak rozowo.[/QUOTE] za hotelik za styczen juz przelalam, jutro sie zaksieguje, i jeszcze zostalo te ponad 200, plus dojda deklaracje za luty,wiec jest wszystko ok, napewno nie bedzie minusu -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to zajrzyjcie na cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240395-Wybierz-lekarza-Zenusiowi-Zapraszamy-Wybieramy-28-02-20-00?p=20504209#post20504209[/URL] -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zrobe cegielkowy za pare chwil, juz zaczelam, musze tylko zmienic kompa,bo mi foty nie wchodza -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Czy moja dekl.za luty i marzec nie wplynela? Przeczytalam wlasnie ze jutro bedzie aktualizacja.[/QUOTE] juz zrobilam, jest Twoj przelew, dziekujemy, na luty bedzie 224 zl na plusie,czyli calkiem dobrze:) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']jak wygląda obecnie sytuacja finansowa staruszka?[/QUOTE] jutro dokladnie zaktualizuje, ale jestesmy napewno na plusie ,jesli nowe deklaracje beda naplywac to bedzie bez minusow. -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
monika083 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Macie na myśli to ogłoszenie ? [URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/slaskie-katowice/zaginela-suczka-446437410[/URL][/QUOTE] tak ,to jest to -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
warto byloby zrobic krew chociaz, Przelalam za styczen ,za Zena i Tora, bedzie pewnie jutro na koncie. Moze zrobimy zbiorke chocaz po dyszce..we wroclawiu, u may zostawiam troche ciuchow na bazarek, sa do odebrania, gdyby ktos byl chetny. -
[quote name='sonia1974']Ja to sie boję o sunie która jedzie do Hałabajówki , zostanie zabrana na siłę , odłączona od rodzeństwa co w tej główce będzie się działo to strach pomyśleć . Ona przecież nie wie że to dla jej dobra. Gloria a wiesz może jak i skąd one znalazły się w schronie bo jak rozmawiałam z Igą to nić nie wiedziała na ten temat[/QUOTE] Napewno bedzie przerazona na poczatku, ale to mlody psiaczek, mysle, ze w domowych warunkach przy Halabajowce i jej psinie szybko zapomni ta cala traume.Nie ma przeciez innego wyjscia, calej szostki sie nie wyciagnie na raz, a im wczesciej one pojda do ludzi ,tym lepiej.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
monika083 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']sms-uje ze mną kandydat na domek, ale nie wiem czy to nie dziecko jakieś[/QUOTE] Pewnie dziecko... najlepiej wlasnie w ogloszeniu napisac" kontakt TYLKO telefoniczny,nie odpisuje na sms" .. -
[quote name='sonia1974']Fionka jest w Włocławku , jeżeli wróci mój TZ na weekend to pojedziemy do suni . Kenel dla suni na noc by się przydał[/QUOTE] tylko czy w kanelu nie bedze piszczec, skoro tez sama nie zostaje, no i do sacerow ja przekonywac, kroczek po kroczku, smakolyki ,nagrody i chwalenie za kazdy kroczek na dworze.
-
[quote name='sonia1974']Z tego co mówiła Pani ,Fionke trzeba wynosić na dwór bo na własnych łapka nie ma mowy żeby wyszła . Dziś będę jeszcze z Panią rozmawiać więc dopytam dyskretnie o szczegóły[/QUOTE] Sonia, nawet sie nie krepuj pytac, bo to wkoncu chodzi o dobro psa.Widocznie ds nie ma doswadczenia z takimi psinkami, moze ktos moglby sie tam przejsc i pokazac pare "sztuczek" ,o ile panswo beda jeszcze chcieli z nia pracowac.Szkoda psiny... W jakim miescie ona jest?
-
[quote name='sonia1974']Papuga lata w tym domu luzem a do myszek Fionka weszła do terrarium jakim cudem nie mam pojęcia[/QUOTE] no niestety majac w domu rozne zwierzaki trzeba liczyc sie z tym ,ze czasami dochodzi do tragedii, nikt przeciez gwarancji nie dawal, ze ona kocha papugi i inne.Sonia a popytaj pani na jak dlugo z nia wychodza,czy ma jakies zajecia? bo mnie sie wydaje, ze pies poprostu sie nudzi, i podobnie z tym zalatwianiem sie.. No nic trzeba szukac domu bez zwierzat.