-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
zaktualizowalam wplaty w #2, prosze posprawdzajcie, czy wszystko sie zgadza.
-
[quote name='cancer43']Jestem na zaproszenie,sama mam psa od lipca w hoteliku z deklaracjami 48 zł,,dzięki wpłatom jednorazowym i bazarkom jest w tej chwili nawet na plusie.Trochę się boję co będzie dalej - Senior duży i niemłody,pomimo ogłoszeń ani jednego telefonu. No nic,zadeklaruję 10 zł na 6 miesięcy,potem zobaczę,albo mnie zlicytują za długi[/QUOTE] bardzo Ci dziekuje!
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='ona89']Oj bardzo lubi jeździć, pcha się nawet obcym do auta, którzy koło niego zatrzymają auto :) Nawet ma miejsce z przodu, przez co ja siedzę z tyłu :/ :)[/QUOTE] No, prawdziwy chlop,interesuje sie motoryzacja:) Ja za to zawsze siedze z Brunkiem z tylu:D -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
i jeszcze cegielkowy dla Donldzia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249989-Pewex-dla-Donalda-)-Cegielkowy-z-przymruzeniem-oka-14-01-14-14-00[/URL] -
[quote name='Doda_']trzymam kciuki .. . . .mam nadzieję że się uda odebrać. . . jak pies jest pamiątką - to dlaczego nie zabiorą do siebie do domu ??? 'pamiątkę' się szanuje ![/QUOTE] Doda nic nie zrobimy..takich ludzi sie nigdy nie zrozumir.Oby Elzie udali sie go odbic..
-
[quote name='Doda_']trzymam kciuki .. . . .mam nadzieję że się uda odebrać. . . jak pies jest pamiątką - to dlaczego nie zabiorą do siebie do domu ??? 'pamiątkę' się szanuje ![/QUOTE] Doda nic nie zrobimy..takich ludzi sie nigdy nie zrozumir.Oby Elzie udali sie go odbic..
-
[quote name='mdk8']wczoraj przelałam moją jednorazową. Doszła?[/QUOTE] nie bylo, pewnie przez weekend nie idzie i jutro bedzie, jutro zaktualizuje. Elza pisala mi, ze ma duzo problemow, a z odebraniem psa nie tak latwo-jest przeciez pamiatka :shake:i jesli tylko bedzie mozliwosc to zabiera psa, takze czekamy na pozytywny obrot sprawy.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Sliczny kawaler! Jak przetrwaliscie Sylwestra? -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Donald pokazuj sie! I na bazarki zapraszamy.. A czy on ma wydarzenie na fb, mozna byloby rozreklamowac bazarki? -
[quote name='kora78']i bardzo dobrze z tymi lekami wyszlo ;) dobra odpowiedz :) haha, a co Ty im na to odpowiedzialas? ;p przypominam, ze niedlugo wplacamy za pdt, wiec czekam na kolejne wplaty. no i bedzie brakowac... i co? ;/[/QUOTE] oj tam, oj tam ciotka kora widzi wszystko w czarnych barwach , wplace 20 zera jutro plus 25 zl , ktore Roland_de znow mi na moje konto przeslal :hmmmm: :niewiem: Moj Brunek tez sie nie boi sylwestrowych hukow, nawet jak nasi giscie wyszli przed dom o 12 ten wygladal i podziwial wystrzaly od sasiadow:)
-
[quote name='Poker']co się dzieje teraz z psem? Na razie jest tam gdzie dotychczas, tak ?[/QUOTE] Tak wnioskuje, Elza sie nie odzywa, wiec pewnie bez zmian.. Cholera, te 40 zl a 140 nie robi mi az tak wielkiej roznicy... Elza, zawiez go jak najszybciej do Lilu, jesli juz oczywiscie jest odpchlony i odrobaczony. Niech juz tam nie gnije, ja doplace te brakujace deklaracje, dopoki sie nie dozbiera..poza tym bedzie mozna juz go ogladzac.
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot'] To czekamy:):)[/QUOTE] bardzo prosze [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249955-Prawdziwy-Kramik-na-Zagrode-Zycia-dla-Donalda-11-01-20-00?p=21723360#post21723360[/URL] -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
monika083 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj moj bazarek zaczne robic. -
[quote name='milagros19853201']5 zł na deklaracje jeszcze uda mi sie wysuplac tylko jak cos ostatnio trzeba mi sie przypominac bo jestem zalatana wiec 5 zl stalej deklaracji i jak cos przypomnienie na pw[/QUOTE] bardzo dziekuje! to jeszcze 40 zl uzbierajmy chociaz i niech juz jedzie!
-
[LIST] [*][quote name='zozola77']ja wykupie mu ogłoszenia z jakiego bazarku ogłoszeniowego ale musze najpierw takowy zlokalizować.... [/LIST] a Grafi fajowy[/QUOTE] tu jest aktualny [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249675-Ogłoszenia-25-za-5-zł-50-za-10-zł-na-sosnowieckie-TTB-do-05-01[/url]
-
[LIST=1] [*][quote name='ewakrakow']jakiś kryzys na początku roku, bo tyle rozsyłamy a niewiele osób psiaka odwiedza...[/QUOTE] [/LIST] No dokladnie, tez troche porozsylalam,
-
[quote name='Till']ale ma koszmarne życie, u nas też była interwencja u starego dziada, który trzyma dwa mikro pieski w skrzynkach i na łańcuchu, nawet bud nie mają. Dziad stwierdził, że żyją tak 15 lat i jest im bardzo dobrze.... narazie u mnie bieda i wszystkie psy złapały jakiegoś wirusa :([/QUOTE] o ludzie! i co z tymi pieskami?
-
[quote name='kejciu']Biedny Maluszek :( niestety na chwilę obecną nie mogę pomóc finansowo bo sama mam Wierę w hoteliku i żadnych stałych deklaracji :([/QUOTE] Dzieki za przybycie, rozumiem , bardzo ciezko z deklaracjami, tyle tych bidulkow:(
-
Witaj Maluchu z rana, nikt nowy przez noc nie odwiedzil:( Trzeba watek dalej rozsylac.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='bros']Kochane dzis wieczorem znalazlam psa, łagodny, niewielki, czysty, lśniaca sierśc okolo 15kg, bez obroży, charakterystyczny ucięty ogonek - znalazlam na ulicy PUŁASKIEGO , chodzilam z nim po okolicy pytałam psiarzy nie znają go :/ pies zdezorientowany, okropnie głodny - dlikatnie nakarmiony pojechal do schroniska - mam nadzieje ze wlaściciel sie zgłosi, z terierfanką rozwiesimy w okolicy ulotki informacyjne [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ue6rV-_Vulc/UsXh4LVaCQI/AAAAAAAAR_c/hs9dlANtsSc/s447/DSC08251.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Xd0YXe4y8b0/UsXh5H23R3I/AAAAAAAAR_s/qYWoW7TXeEM/s431/DSC08254.jpg[/IMG][/QUOTE] och jaki bidulek...dajcie znac , jak cos bedziecie wiedzialy, moge jutro troche ogloszen zrobic. -
[quote name='ana666']nie ma zakazu ale łancuch musi miec 3metry i pies po 12 godzinach musi byc spuszczony, jeśli jest na nim non stop to sie znecają, dziwie sie troche, ale ok. to ze przepelnienie to nie jest raczej wytłumaczenie[/QUOTE] Mozna zglosic do TOZ, ale pewnie skonczyloby sie pouczeniu wlascicieli, a czy ktos pozniej bedzie kontrolowal czy go z tego lancucha spuszczaja? No nic, juz postanowione , ze trafi do Lilu, niech sie zmieni ten jego smutny zywot.
-
[quote name='ana666']dopiero weszłam na watek, potem poczytam, ale dlaczego nie zgłosisz do toz lub strazy miejskiej? pisałas wczesniej o łańcuchu ze jak 3 metry to zostanie. Ja juz jakiś czas nie biore udziału w interwencjach ale z tego co wiem czy łancuch ma 1,5m czy 10 to to nadal łańcuch a na nim psa nie mozna trzymać i z tego co wiem psy ponizej 12 kg zimą musza byc trzymane w ocieplanym pomieszczeniu, nie wiem czy ta dziura w domku to ocieplane"pomieszczenie" a pies nie wyglada na wiecej niz 12 kg. ja takie psy zabierałam,.dziwie sie ze ktoś ci tak odpowiedział.[/QUOTE] ana666,ale w Polsce chyba jeszcze nie ma zakazu trzymania psow na lancuchach? Zdaje sie, ze musi byc tylko dluzszy niz 2m. Zreszta co zrobi TOZ? Wroclawskie schronisko peka w szwach,a takich psow jak Maluch, zyjacych w takich (lub o boga w gorszych) warunkach jest masa.W schronisku jeszcze byloby zagrozenie pogryzienia przez kolegow z boksu, to nie byloby dobre rozwiazanie.Dlatego chcemy umiescic go w bezpiecznym miejscu..
-
Zapraszam wszystkich na watek malucha na lancuchu:( Piesek jest troche wiekszy od yorka, mimo , ze na fotce wydaje sie byc wiekszy. Mamy dla niego miejsce w hoteliku, brakuje jeszcze 45 zl. deklaracji . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244451-maleństwo-na-łańcuchu-prosimy-chociaz-o-5-zl-Kochane-cioteczki-!!!-!!!?p=21716030#post21716030[/url]