-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
bonsai_88 replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
A ja dzisiaj usłyszałam, że moja sunia wygląda jak owca... niby nic, ale powiedział to mój brat, posiadający na głowie szopę, której by się porządny baran nie powstydził ;)... -
[B]Groszku[/B] kochany trzymaj się mocno :(. Fredziu [']
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
bonsai_88 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Marta buciki kupowalam w zeszłym roku u Taks... tak więc przykro mi, ale ci nie pomogę :( -
[B]andzia69[/B] odezwij się do mnie na numer 793-391-851 w sprawie przewozu suni i szczeniaka... nie do się wysłać do ciebie wiadomości na dogo, a mogła bym te psiaki przewieźć.
-
Ja mogę tylko dodać od siebie, że niesamowitym panikarzem i całą drogę z Katowic histeryzował. Numerem popisowym był skok na mnie, na szczęście Aga trzymała go dość krótko, bo inaczej było by źle. Jak wracałyśmy to psiak był na wpół przytomny, więc całą drogą odbyłam w zachwycającej ciszy :D....
-
[B]Okamia[/B] jakie 2-letnie potwory bardzo szybko uczą się, że do ciągnięcia sanek potrzebne są szelki. Mój Smok próbował dzisiaj ubrać szelki własnemu ojcu [widzenie mieli], bo go Kamil na spacer zabierał :D
-
Ech.... to ja będę oryginalna - moim największym faworytem jesteś ty, jeszcze z forum chustowego ;). To właśnie dzięki tobie w ogóle dowiedziałam się o psich sportach :)
-
[quote name='marta23t'],,Nigdy nie zmusza właściciela do wychodzenia np. o godzinie trzeciej w nocy bez potrzeby!,, a ja skomentuję jeszcze ten cytat; który jest kompletnie bez sensu. każdy pies zawoła o spacer w środku nocy jeśli będzie miał niedyspozycję żołądkową i chyba żaden pies w środku nocy nie obudzi właściciela od tak żeby sobie iść na spacer..[/QUOTE] Oj nie wiedz co mówisz.... mój poprzedni psiak zmusił mnie kiedyś do spaceru o 4 nad ranem - bo świeży śnieg w blasku księżyca jest taki piękny ;). Niby siuśnią coś dla niepoznaki, ale było widać że chodzi i podziwia :D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Akurat tego to sie domyślam - moja też ma futrzaste lapy i to chyba nie mniej niż Igor.... Nawet nie wiesz jak o takich osłonkach marzyłam jak jeszcze byłyśmy na barfie i jak będę marzyć jak do barfu wrócimy [niestety - mięso w okolicy jest tak kiepskie, że młoda mi chorowała i musiałam zrezygnować :( Ale jeszcze wrócimy do mięska]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
bonsai_88 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Szczęściarze... a ja musze robić z siebie idiotkę, bo irma wychodzi w bucikach [***** sól na chodnikach :(], kubraczku, a na to jeszcze płaszczyku przeciwdeszczowym.... Tak więc na razie dluższy spacer odpada, najpierw muszę się przyzwyczaić do spojrzeń mijających nas ludzi :P -
Głucha Luna biały dog niemiecki pilnie szuka domu!
bonsai_88 replied to Julia&Fred's topic in Już w nowym domu
Namów właścicieli Luny, żeby zabrali też czarną dożkę - tak, dla kontrastu :P -
[B]Fioneczka[/B] nie ma za co - przejście się na 2 stronę ulicy nie sprawi mi dużego problemu, a przynajmniej data kastracji będzie już jasna ;).
-
[url]http://img51.imageshack.us/img51/7625/img6539.jpg[/url] Osłonki na łapy są świetne :D
-
Najprawdopodobniej jutro będzie wiadomo co z kastracją Majrona - jeśli do południa Daniel i Aga nadal nie będą znali terminu to sama się przejadę do weterynarza... i tak muszę jutro jechać na miasto i będę w okolicy :P
-
Equus a jaki krem w końcu kupiłaś? Bo chyba też będę musiała coś wymyślić dla mojej dziewczynki
-
[B]Lara [/B]widzę, że dobroć i uprzejmość ci się wprost wylewa uszami....
-
A w ogóle wiedzieliście o ciąży Sary?
-
No to w sam raz będziecie mieli 6 psów do zaprzęgu :D.... a swoją droga ja chyba czarownica jestem - jak sobie ostatnio zażyczyłam śniegu, to na 2 dzień zasypało całą Polskę ;).
-
Na pewno się umówimy, Daniel ma tylko dać znać kiedy :)
-
[B]Fioneczka[/B] niestety o transporcie dowiedziałam się dopiero wczoraj wieczorem, już nie miałam jak pomóc.... A ban to faktycznie najlepsze posunięcie
-
A tak swoją drogą jeśli od tego jak człowiek wygląda zależy, czy można mu zostawić psa to muszę uważać, żeby nikt z was mojego TZa nie zobaczył... bo mi jeszcze Birmulkę zabierzecie :evil_lol: [B]Andzia[/B] chcesz powiedzieć, że sama nigdy nikomu nie nawaliłaś i "pierwsza rzucasz kamień" :razz:? Po za tym pisanie, że Daniel miał już szczeniaki to spora nadinterpretacja - to że miał sukę, nie znaczy że szczeniaki też mają być... Przypominam - Hera po odchowaniu młodych TEŻ ma być sterylizowana... [B] Alicja, Kuba[/B] ktoś musi podchodzić do tematu normalnie, bez nerwów i emocji ;)...
-
[B]Lara [/B]na forum spotkały ich w tej chwili same obelgi [mimo, że bez przekleństw]... jak rozmawiałam z nimi przez telefon to byli to naprawdę fajni, uprzejmi ludzie...
-
Wiecie co.... przeczytałam temat od strony 10. Zastanawia mnie tylko, czy wyście ludzie powariowali? Okazało się, że w czasie kiedy właściciele psiaków czekali na OBIECANĄ pomoc suka zaszła w ciążę... trudno, zdarza się - mi kiedyś uciekał ciekąca suka, 8-latka wyciągnięta z pseudo - złapałam ją po godzinnej pogoni. Ba, jeszcze jesteście oburzeni, że czekali to co im obiecano, a nie sami wszystko załatwiali... O ile dobrze zrozumiałam ani Daniel ani Aga nie mieli wcześniej psa i po prostu przeoczyli początek cieczki - jak suka "sprząta" po sobie, a czlowiek ma pierwszy raz do czynienia z cieczką to łatwo jest nie zauważyć. Zorientowali się dopiero niedawno - Hera jest w bardzo zaawansowanej, mnogiej ciąży - jako obrońcy psów sami powinniście wiedzieć, że sterylizacja może być w tym wypadku zagrożeniem jej życia. Przynajmniej tak uważa weterynarz u którego Aga była z psami [o ile dobrze zrozumiałam Agę to mają zaświadczenie, że suka nie może być sterylizowana]. Zanim zaczniecie krzyczeć dalej... Właśnie rozmawiałam z Danielem i Agą - w przyszłym tygodniu Majro będzie kastrowany, osobiście będę go wieźć do naszego wspaniałego gliwickiego weterynarza [do którego chodzę z własną dość kłopotliwą suką i którego uwielbiam za wiedzę i serce do psów]. Przy okazji zabierana będzie Hera, co by ja obejrzeć. Może zanim zaczniecie kogoś obrażać [bo twierdzenie, że zaraz sobie nową pseudo założą czy że wzięli psy dla szpanu jest bardzo obraźliwe] może spróbujcie pomyśleć przez chwilę.... jak wy byście zareagowali na miejscu Daniela i Agi? Ja pewnie wściekłabym się równie mocno, zwłaszcza po tekście, że "takiemu dzieciakowi lepiej było nie dawać psów tej rasy" - jestem dokładnie w tym samym wieku co Daniel i mam bardzo trudną sukę - po szkoleniu i 2 latach pracy nadal trzeba jej pilnować, żeby nie zaatakowała nikogo... rozumiem, że puchatego diabła dostać mogłam, ale łagodnego asta już bym nie dostała, bo wiek mnie przekreśla? A tak na koniec.... jak was czytam to przypomina mi się pewien tekst z biblii "Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień" ....
-
Daria obstawiam, że zagadka nr 1 to twoje włosy :P.... Zagadka nr 2 też mi na włosy wygląda, ale nie wiem czyje :(
-
[B]Alicja[/B] tak szczerze to nie mam teraz zielonego pojęcia o czym do mnie piszesz ;)... zastanowię się w przyszłym tygodniu, jak już mi się szkoła skończy i zacznę myśleć :D. Daniel jak potrzebujesz przewozu psów [jednego albo obu] to odezwij się na dogo albo zadzwoń pod numer 793-391-851... tylko proszę,nie dzwoń po 20.00, bo mi dziecko obudzisz.