Jump to content
Dogomania

bonsai_88

Members
  • Posts

    5821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bonsai_88

  1. [B]Zmierzchnica[/B] o "raz na czas" pretensji nie mam [chyba że do własnych burków - im można było tylko raz szczeknąć jak ktoś pukał ;)]. Ale uwierz mi, że w bloku, jak jesteś "otoczona" przez 3 drące się 24h/dobę psy to masz ochotę odstrzelić... tylko nie umiałam się zdecydować czy może nie odstrzelić najpierw durnych właścicieli... Swoją drogą wczoraj musiałam iść przedstawić mojej wariatce dziewczynę sąsiada - do JEJ budynku weszła obca osoba, więc burczała sobie cicho pod nosem. Po godzinie miałam dosyć... na szczęście tak jak przypuszczałam - obwąchanie nowej osoby [i próba wrycia się na kolana] uciszyły ją skuteczniej niż moje prośby i groźby ;).
  2. Hmm na dobrą sprawę to jeszcze nie odkryłam tutaj dobrych miejsc spacerowych :(. A co do polubienia to... pani wymaga, pani ma [bo jak nie to w łeb i do klatki]. A co, taka podła pani ze mnie.
  3. Znaczy się za tydzień w niedzielę? Tak może zapamiętam - dni tygodnia jeszcze jakąś do mnie docierają :D... a Birmę-wariatkę zobaczycie na 100% albo na imprezie albo podczas herbatki ;).
  4. Będę się rozglądać [aczkolwiek zdjęcie by się bardzo przydało ;)]. Tylko przez samą imprezą mi przypomnij, bo ja na zaawansowaną sklerozę cierpię ;).
  5. [quote name='Luzia&Funia']Widzę że się na schadzki umawiacie :diabloti::diabloti::diabloti: To ja kawkę poproszę :grins: Akurat teraz wieczorową porą co by się spać człowiekowi nie chciało :evil_lol:[/QUOTE] Zapraszam :D. [quote name='limonka97']tak, młode wolimy herbate i posiadamy psy ale bedzie tylko diuna :D aaa to musisz zaczepić, bo bez psa to na pewno nie rozoznam ;)[/QUOTE] ?To ja poproszę jakieś wasze zdjęcie, żeby wiedzieć kogo mam szukać ;). Chyba, że się wkurzę, zostawię Smoka TZowi i wezmę dzień wolny od dziecka - wtedy będę z rozpoznawalnym psem :D.
  6. [B]Zmierzchnica[/B] poczekaj aż sama będziesz miało dziecko - wtedy zrozumiesz czemu na ryk dziecka [i mówię to o płaczu, a nie o zabawie] ciężko jest cokolwiek zrobić oraz czemu ciągłe darcie się psa od sąsiada jest aż tak wkurzające. Uwierz mi, że jak po raz 10 w ciągu godziny pies obudzi ci maleńkie dziecko to będziesz latała po sąsiadach, a nawet zgłaszała wszystko na policję.
  7. Ogólnie raczej nie radziłabym intensywnych sportów z psem dopóki psiak nie skończy roku. Inaczej mogą być problemy ze stawami.
  8. [quote name='limonka97']19 września, od 11 w parku chopina :D jak mnie rozpoznasz to zaczep ;) tylko uwaga, jestem dopiero w 1 klasie gim :P i będę z koleżanką i z diunisławem ;)[/QUOTE] Jak usłyszysz piękną i młodą [tak, to o mnie :D] matkę wołająca do synka coś w stylu "SMOKU, zlituj się, bo za chwilę wylądkuję w wariatkowie" to znaczy, że to ja :lol:. Mojego głównego znaku rozpoznawczego [niektórzy nazywają go "Birma" :D] nie biorę, bo w tłumie ludzi z dzieckiem i psem nie dam rady sama. To ja może wam zaproponuję herbatę zamiast kawy, jak wy takie młode ;)?
  9. bonsai_88

    Metamorfozy

    Anabell to wszystko wynik mojego fioła na punkcie obcinania psom kapci :D... może spróbuj dowiedzieć się czegoś w dziale weterynaryjnym?
  10. Trzymam kciuki za Ziutkę [mimo że jest wredna i mam po niej trwałą pamiątkę na nodze ;P]. A co konkretnie będą jej robić?
  11. bonsai_88

    Metamorfozy

    [B]Anabella [/B]niedźwiedzia łapa jest wtedy, kiedy pies nie chodzi na palcach, tylko na całej stopie. Wygląda to mniej-więcej tak: [url]http://images8.fotosik.pl/172/23a40a98b30a8e26.jpg[/url] [tutaj jest zdjęcie przedniej łapy, u Homera bardziej zastanawiają mnie tylne]. Może to być spowodowane błędami w żywieniu w młodości [bynajmniej nie twierdzę, że to twoja wina ;)].
  12. Darianna i się wydało... na szczęście istot żywych się to aż tak nie dotyczy - jak jest kundelek, to też ma być szczęśliwy w życiu :). M&S żeby tak to moje kwiatki były.... Ale co tam, przy odrobinie szczęścia już za 2 lata będę się cieszyć takimi cudami :d.
  13. bonsai_88

    Metamorfozy

    Homer śliczny jest :). On ma niedźwiedzią łapę czy aż takie kapcie z sierści? Bo jeśli kapcie, to już dawno bym mu je obcięła - nad moją suką też się tak znęcam :D. Sunia za to prześliczna jest, ma w sobie taką delikatność :).
  14. [B]Asiaczku [/B]Pow Wow to ten [url]http://images35.fotosik.pl/154/1e8556125a7158bc.jpg[/url] ;).Za to Irish Flitr to jeden z bardzo nielicznych zielonych fiołków [o zielonkawych kwiatach], który mi się podoba :). Właśnie doszłam do wniosku, że ja mam jednak jobla na punkcie ras u wszystkiego - nawet kwiatki będę miała rasowe :D.
  15. Widzę, że gusta mamy podobne - Big Tease i Pow Wow mają bardzo podobne kwiaty, różnią się tylko liściami ["mój" ma pstrokate :)]. A ja właśnie byłam ze znajomą u weterynarza... kotka jest się pochorowała, nie wiadomo co jej jest :(. Na 100% to coś nie tak z brzuchem, wyszedł dość dziwny obraz na rentgenie. Weterynarz dał teraz leki przeciwbólowe [bo się kotka męczy] i kazał pojawić się w poniedziałek. Przez ten czas on spróbuje się skonsultować z innymi weterynarzami. Jest bardzo duże ryzyko zmian nowotworowych i jeszcze większe ryzyko operacji :(.
  16. [B]Red Lantern [/B][img]http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/58/53/22/1158532293[/img] [B]Mermaid[/B] [img]http://lh3.ggpht.com/_0SNDxM-QFsk/SoQ4geyBQbI/AAAAAAAACW4/p1TdE8w1aXo/s400/SDC12491.JPG[/img] [B]Buffalo Hunt[/B] [img]http://images49.fotosik.pl/148/38fb005f21c57577med.jpg[/img] [B] Irish Flirt[/B] [img]http://x.garnek.pl/ga256/cc6b39570a5963a9581420a3/irish_flirt.jpg[/img] [B] Baby Brad[/B] [img]http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/09/75/36/1209753633[/img] Jak widać najbardziej lubię czerwone fiołeczki :D.
  17. [B]Agmarek[/B] no to nie ma wyjścia - wilki muszą być :D. Mam podstępny plan nauczenia Birmy, że kota od moich kwiatków się odgania... albo będę trzymała fiołki obok kaktusów - o dziwo do nich kot się nie zbliża :D. Normalnie sama bym nie podejrzewała, że będę aż tak zdenerwowana czekać ąz moje listeczki do mnie przyjdą ;). A teraz macie siąść wygodnie i podziwiać fiołeczki, jakie będę miała [zdjęcia z netu, do mnie przyjdzie tylko po 1 listku każdej odmiany]: [B]Arcturus[/B] [IMG]http://img20.allegroimg.pl/photos/400x300/11/88/31/89/1188318928_1[/IMG] [B]Big Tease[/B] [img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:_BBHX1a9kpx-bM:http://img594.imageshack.us/img594/3576/230l.jpg&t=1[/img] [B]Pow wow [/B][mój ulubiony :loveu:] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/1e8556125a7158bc.jpg[/IMG] [B]Emergency[/B] [IMG]http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/59/91/34/1159913452[/IMG] [B]Blue Tail Fly[/B] [img]http://www.reedsgreenhouse.com/blue-fly-tail.jpg[/img]
  18. [quote name='puchu'][ [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4528.jpg[/url] Jakby co mogę wysłać w większych rozmiarach[/QUOTE] W razie czego Aria je trochę porozciąga :D.
  19. Jelenie, sarny i lisy mi nie przeszkadzają [pojawiają się tutaj, gdzie teraz mieszkam], ale cieszę się, że w tej okolicy Gliwic jest mniej dzików niż koło moich rodziców - boję się ich panicznie, zwłaszcza, że Birma próbuje zawsze na nie polować...
  20. [B]Darianna[/B] ja bardzo lubię, niestety Rembrandt nie podziela moich pasji [moje fiołki ledwie przeżyły jego chorobę].... Najbardziej lubię fuksje [niestety - to akurat jest miłość bez wzajemności, jeszcze żadna mi zimy nie przetrzymała :(], hibiskusy [ale tu się jeszcze w miarę trzymam i mam tylko jednego] i FIOŁKI. Na punkcie tych ostatnich odbija mi najmocniej ;).
  21. [quote name='limonka97']kto będzie na imprezie schroniskowej w gliwicach?? bonsai?? ja się melduję :D[/QUOTE] Jak się tylko dowiem kiedy będzie to się melduję :D. Ba, po imprezie mogę nawet na kawę zaprosić ;).
  22. [B]Żaba [/B]ja tam nie odpowiadam za to, co zauważyła Birma :D... Zwłaszcza, że ona sama lubi sobie pospać w dzień i ją wtedy szczekające pod oknami psy wkurzają - chodzi później niewyspana i obrażona na cały świat :D. Co do śpiących dzieci - obecnie mój 3-latek sypia po powrocie z przedszkola. Tak więc to dotyczy nie tylko całkiem malutkich dzieci...
  23. Agmarek ja nigdy nie zapomnę mojego spotkania z lisem. Jechałam sobie grzecznie samochodem w środku nocy i lis siedział na ulicy... piękny był skurczybyk - srebrny. Jeszcze ten jego wzrok pt."No śmiało, spróbuj nie zahamować". Cóż miałam zrobić? Zahamowałam i przez 5 minut czekałam aż zwierz ruszy tyłek i pójdzie swoją drogą :D.
  24. Smokuś pewnie zdrowy będzie [sąsiad z dołu się ucieszy - ma dzisiaj nockę i brak porannych biegów Smoka będzie czymś pożądanym ;)], tak więc do przedszkola pójdzie :). Za to ze smutkiem stwierdziłam, że zachorowałam bardzo poważnie :(... Odbiło mi i to dosłownie. Dostałam fiołka na punkcie.... FIOŁKÓW :lol:. Od roku byłam na odwyku [ograniczałam się do podbierania listków znajomym ;)], ale teraz... teraz to już wpadłam na amen - w przyszłym tygodniu przychodzą do mnie moje pierwsze rasowe fiołeczki, w tym moja miłość od dawna, najpiękniejszy, jedyny i niepowtarzalny [B]POW WOW[/B]... Tak, wiem... normalna to ja nie jestem...
  25. A my zobaczymy co z jutrzejszym przedszkolem - młody dzisiaj troszkę kaszlał... Ale z drugiej strony kaszlał tylko odrobinkę [głównie podczas płaczu], a teraz, przez sen, nie kaszle [zazwyczaj jak jest chory to mocniej kaszle przez sen].
×
×
  • Create New...