-
Posts
11293 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Doda_
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Doda_ replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
ja zaglądam i czekam niecierpliwie na pierwsze zdjęcia u kikou :loveu: doszla wplata: renatka s - 30 zł dziekujemy !! -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Doda_ replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też zaglądam :) Jutro jadę nakarmić te psiaki. -
Kilka dni temu jechałam przed 19 do pracy - drogą przez las w Katowicach i zauważyłam auta na syrenie - straż miejską i auto ze schroniska , a ponieważ to było w Katowicach to domyślam się ze auto z katowickiego schronu. Czy przywieziono jakiegoś rannego psa/kota ? wiadomo coś? Las to ten koło brynowa, niedaleko ulicy Rzepakowej. Ja pracuję w Farmacolu .
-
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Doda_ replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszlam z banerka beli51. zapisuję. -
[quote name='wanda szostek']Będzie. Pewnie zrobi go Doda_[/QUOTE] tak, zrobię. Napisalam Ci pw :)
-
[quote name='andzia69']Raczej urzadzily go tak psy :( z informacji, jakie do mnie potem dotarły wynika, ze pies po Włoszczowie błakał się od grudnia/od jesieni! Unikał ludzi - pewnie gonili i rzucali w "mordercę" czym sie da :( Nie był agresywny do innych zwierząt - to też z tych informacji. Podejrzewam, ze jakiś dresiarz urządził sobie walki psów szczując swojego np. amstaffa na tego sirotę :( [B]Pies musiał się bardzo, bardzo źle czuć skoro ledwie przyczłapal pod Biedronkę licząc na pomoc. [/B]Kiedy go zabieralismy było mu naprawdę wszystko jedno, cuchnął ropa, z każdej możliwej rany/dziury lała się ropa. Nawet w nosie ją miał :([/QUOTE] moje serce rozerwane na milion kawałków :placz: tak , napewno rzucali w niego.. .. i to najbardziej boli, ze te rasy traktuja jak morderców.. . [quote name='margoth137']ja to od zawsze żyje przekonaniem, że ma złych psów, są tylko źli właściciele:([/QUOTE] Nic dodać, nic ująć !
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
Doda_ replied to ala123's topic in Już w nowym domu
U mnie kazdy zwierzak je osobno. Nie ma mowy zeby razem jadly. Większosc zwierzat się kloci o jedzenie i dochodzi do awantur... co u psinki ? -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Doda_ replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Poczekaj może troszkę na foty jak psinka dojdzie do siebie i wypięknieje- a tak będzie na pewno!!![/QUOTE] masz racje :) w takim razie zrobie ogloszenia jak beda nowe zdjecia. -
Jestem :) sunia jest onkowata ? mama jaka?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Doda_ replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niektóre inne poznikały...? :( -
[quote name='kuznia2']Ja także chcę przyłączyć się, aby złapać pieska, dajcie znać co i jak w najbliższych dniach. Jestem z Wami.[/QUOTE] podaj mi swój numer telefonu na pw.
-
trzymam kciuki za podróż :)
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Doda_ replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
a tam, danusia, nie martw się :) poradzą sobie, mają siebie a to najważniejsze :) u Bambino będą już wiedziały po co to wszystko było :) trzymam kciuki za jutrzejszą podróż! -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Doda_ replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba raczej nie duże.. nie wiem ile ważą :evil_lol: tak czy siak, w hotelikach od 350 zl... pracownicy nie pomogliby złapać? -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Doda_ replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zrobię Cejlonkowi ogloszenia, jak znajdę czas. Zaraz muszę lecieć na spacer. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Doda_ replied to kikou's topic in Już w nowym domu
dziekuje za info, juz zaktualizowalam. Wszystkie wplaty doszly, razem 137 zl . :) -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Doda_ replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Elik, napisz jeszcze co tylko chcesz. Malo mnie to obchodzi. Nie bylo potrzeby z tą niezapowiedzianą wizytą ? to po co mi mówiłaś kiedy by Ci pasowało :eviltong: Nie odwołałam, pisałam że transport dla pieska na tej trasie został odwołany ale nie ja. Piszesz sama, że jedna wizyta u behawiorysty to za mało. I ja tu właśnie czegos nie rozumiem... monika083 poleciła LILUtosi, tam ben miałby behawiorystę za darmo o ile się nie mylę, no i doświadczenie. Jak dla mnie, to było najlepsze rozwiązanie.. a ty z pretensjami do niej, że lansuje hotelik. [B]Czy wtedy chodzilo Ci o dobro psa? NIE. [/B] a teraz potrzeba dużo wizyt u behawiorysty, koszty. trzymam kciuki. To też mój ostatni post na tym wątku, więc odpisać nie musisz :eviltong: Życzę Benowi DS. :bye: -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Doda_ replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam i ja po pracy :) -
Marycha - figu pisała że postara się kogoś wysłać do mnie.
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
Doda_ replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja tez przybywam z watku Aiszy. Jedzenie to częst powód do awantur... Nie wiem jak pomóc, wolne miejsca są w hotelikach ale to koszt...:( -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Doda_ replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marycha, niestety ONka nie bylo... byly tylko te psy-wstawilam zdjecia.. Psy trzymaja dystans , nie lgną do ludzi wiec moj pomysl z lapaniem to tylko taki-pisalam wczesniej o nie karmieniu kilka dni i postawic klatke lapke.. a ta posesja budowlańców? zamykają na noc ? jesli tak, nie mozna zwabic tam psiaków i zlapac? ale ta posesja nie jest chyba ogrodzona, bo psiaki wchodzily i wychodzily gdzieś dalej - nie przez bramę.. Ten czarny psiak podszedl do plotu trochę przed bramą i tak sie cieszyl na czyjs widok.. niestety nie wiem czy to byl pies czy czlowiek.. edit: jadę tam w niedziele nakarmic, niestety DT tak jak mówisz graniczy z cudem :( w hotelikach sa wolne miejsca ale koszt. to srednie psy, wiec za jednego ok. 350 zl :-( -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Doda_ replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayame Nishijima']Małgoska, nie prowokuj kłótni. Nie jestes głupia, a z kontekstu jednoznacznie wynika, ze chodzi o oskarżenie o bicie psa. A o sprawie w sądzie pisałam znacznie później, już tylko do Dody i tylko żeby Jej zrócic uwagę zanim będzie za późno. Dalszy ciag dotyczy tylko i wyłącznie oskarżenia o bicie, nie Twojego posta. Nie zwykłam nikogo straszyć, ale uważam, że skoro nieznajomość prawa nie zwalnia przed odpowiedzialnością, to warto czasem komuś cos uświadomić, zanim wpakuje się w kłopoty. Chyba tak postępuja ludzie, którzy są sobie życzliwi?[/QUOTE] Ayame, jesteś super jak nic....:evil_lol: Na wszystkim Ty się znasz, Ty doktorat, Ty wylądujesz w USA czy Japonii.. ile można tego czytać :eviltong: Bez przesady. Jest wolność. Każdy ma prawo powiedzieć, co myśli, co widzi. A ja napisałam na jakiego Ben mi Wygląda. Nigdzie nie napisałam, że jest [B]BITY PRZEZ X OSOBĘ.[/B] A to róznica :eviltong: Jadę do pracy , miłego wieczoru :loveu: -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Doda_ replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayame Nishijima'] a Ty pisałaś, ze Angelika trzymała psa przy życiu by ciagnąć za niego kasę, że się nim nie opiekowała. Mimo opinii weterynarza do dziś nie raczyłaś przyznac się do błedu, ani przeprosić Angeliki..[/QUOTE] Nie przyznałam się do błędu, bo w sprawie Azira to nie był błąd.Więc nie mam co przepraszać. Dzięki mojej reakcji Azir przestał cierpieć. Pozwolono mu godnie odejść. a tak poza tym, Ayame, nie miesza się tych spraw razem ;) bo teraz to właśnie robisz błoto. Nie tylko ja mam podejrzenia co do hoteliku betkak.