Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. [quote name='Reno2001'] Czy myslicie, ze warto założyć watek tej małej mix ratlerce co ją przedstawiłam kika stron wcześniej???[/quote] Zawsze warto założyć wątki psiaków.. :cool3:
  2. super, ze Zuzia znalazla domek! :crazyeye::multi:
  3. Mysia zostawilam Ci wiesci na gg
  4. [LEFT][FONT=Arial]becia, tak tak, masz racje :loveu: Bary wypieknial :loveu:[/FONT][/LEFT]
  5. ehhh biedny piesio :shake: domku gdzie jestes?:mad:
  6. [quote name='dogomanka_']Ulituj się nad moim biednym wzrokiem i nie pisz tak.[/quote] tylko spokojnie :roll: Zac tak pisze, bo lubi.. :cool3:
  7. Ten zainteresowany domek się nie odezwał? :shake:
  8. Dostałam, już zaraz będę wstawiać. Goniu mozesz do mnie wysyłac. Albo niech agnieszka do mnie wysyła.
  9. hopaj po domek! nie spadaj...
×
×
  • Create New...