Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. Oj! Widać wielką poprawę! :multi:
  2. Moja suńka była baaardzo gruba i nagle chudła na naszych oczach, dużo sikała, ciągle chciała wychodzić na dwór nawet w środku nocy. Zrobiliśmy badanie krwi i ma cukrzycę.. ale dobrze się czuje.. warto zrobić badanie krwi Lusi ale na pewno nie ma cukrzycy.. ;)
  3. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a dziś o Was myślałam :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Też myślałam! :cool3: IMKA - super, że wzięłaś Suńkę! Dziękujemy:loveu: Suńka ma u was dobrze.. jest kochana.. :loveu:
  4. Trzymam kciuki.. mam nadzieję ze to ten domek.. dla Zuzi... :cool3::loveu:
  5. Oj.. grubaśna.. tak, powinna przejść na dietę.. Dokąd ona jedzie? Sorry, ale nie czytałam całego wątku... :oops::oops::oops:
  6. w stronę trawy? możesz tam isc? moze urodzila i ciagle tam jest, pilnuje dziecko/dzieci...
  7. Wet siostro, daj zdjęcie.. Suńko, hopaj po domek!
  8. a dokąd prowadza te ślady? Mozesz sprawdzić?
  9. [quote name='Cekinka13*']Często go nie ma ostatnio... ehhhh...[/quote] i co? jest suńka?
  10. w góre!!!!!!!!!!!! piesku hopaj po domek!
  11. w góre!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='Cekinka13*']Nikt nie zagląda?! :placz: :mad:[/quote] Zaglądam! Wczoraj nie, bo wyjechałam ale już jestem! :evil_lol::diabloti: [quote name='MaJa 75']Jak się przeprowadzę do Halinowa to będziemy chodzić w trójkę:evil_lol:[/quote] Zazdroszczę :shake::shake::shake:
  13. Wczoraj wyjechałam, dziś rano wchodze na watek i ile nowych stron! :crazyeye: Dobrze, że Zuzia ma szanse na domek! Trzymam bardzo mocno kciuki!
  14. [quote name='GameBoy']Maupa wszystko to napisalam juz wyzej, szukam kogos z Kraka jezeli ktos ma tam znajoma dogomaniaczke, prosze niech ja zwerbuje do tej akcji[/quote] Może napiszcie do Epe?
  15. Cekinko popytaj ludzi czy ją widzieli.. rozmawiałaś z tym panem ('właściciel') ??
  16. [quote name='DIF']ale rzadko :placz::placz::placz: (żadko? :hmmmm:)[/quote] ja zaglądam! Dobrze napisałaś - rzadko! :diabloti::cool3:
  17. Może Mariusz slabo umei czytac? :roll: Z początku coś mi mowilo ze to nie dla Zuzi domek. Zrezygnował bo Zuzia ma za krótkie łapki zeby chodzic po schodach, a co, nie może nosić Zuzie? Zuzia nie waży 100 kg. No nic, tez jestem na NIE. Nie wiem czy Mariusz naprawdę chce Zuzie czy robi z nas jaja /tak jak mowi MaJa/!!! Gdyby jemu naprawde zależało na Zuzie, zachowywałby sie poważnie.. Teraz to też mam mieszane uczucie, tak jak wy. Ale jestem na NIE (tak bedzie lepiej dla Zuzi)..
×
×
  • Create New...