Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. cekinka właśnie, co robić? Niech ktos zadzwoni do tej pani i powie ze dzis bedzie ta akcja.. i nie ma dt dla niej..
  2. Cekinko to uwazaj zeby ta Akita nic nie zrobila Killerowi (chyba tak ma na imie twoj pies) :shake:
  3. no wlasnie, nie ma DT, to co teraz?? :crazyeye:
  4. [quote name='Cekinka13*']Dokładnego adresu nie znam, więc podałam Ci "opis" na pw. Dzięki!!![/quote] Napisz do DIF smsa, bo pisala ze nie wlaczy kompa do wieczora
  5. i czasem jest tak, jak nie zalozylas watku jeszcze, nie ma pomocy dla suni, to ona sie zjawia, a jak jest watek, jest ktos kto chce jej pomoc to ciezko jej znalezc.. podobnie mialam z kotem, prawdopodobnie wyrzucony, widywalam go ciagle, w kazdej chwili nawet przez okno, a jak zalozylam watek na miau.pl, dziewczyna mowila jak tylko go znajde to mam jej dac znac i przyjedzie po niego i wiesz co? szukalam go przez 2 tygodnie, nigdzie go nie bylo, w koncu sie zjawil.. wiec nie martwmy sie narazie.. jestem dobrej mysli...
  6. jejku.. niedobrze.. ale nie denerwowac!! Moze przez pogode schowala sie gdzies.. nadal ją szukaj.... :-(
  7. podnoszę! czemu rex nie widzi? mial robione badanie krwi?
  8. [quote name='Cekinka13*']Raz już pytałam się go w sprawie tej suńki, ale facet powiedział, że pies nie jest jego :angryy: :roll:[/quote] Wiem, to zapytaj czy wie gdzie ona jest itd.. czy on nie wywiozl ją gdzies? Wie ze chcesz pomóc suni ?
  9. Kurcze, szukamy dalej.. :placz: Czy ona nie schowala sie gdzies i urodzila szceniaki? Cekinko czy ty wiesz gdzie mieszkają wlaściciele tej suńki ? Moze sie spytaj, czy z sunią OK?
  10. trzeba tam isc i poprosic zeby facet pokazal papierki psa.. jesli kupil za 2 tys - dziewczyny maja racje - pies napewno ma rodowód. Cekinka ty nie mozesz tam isc, musi to zrobic emir albo DIF..
  11. a emir nie moglaby do nich pojechac? jesli pies na ciebie warczy, a na ta pania merdal ogonem, to napewno jest tej pani! i te panie normalnie odjehcaly do domu? nie poprosily 'wlasciciela' zeby pokazal papierki psa?
  12. Moze jednak to pies tej pani ?? Cekinko a czy ta akita do ciebie też podchodzi i merda ogonem? No tak kacedy ma calkiem racje, trzeba to sprawdzic.
  13. pucka, super ze masz wakacje! :evil_lol:
  14. kurcze, nie moge sie doczekac na wieści..
  15. A ja powoli myle się.. czytam w tytule HALINÓW, to wiem, ale o którego psa chodzi - musiałabym zobaczyć zdjecia :oops: edit; bo dzis zalozylyscie dwie watki - akita i ta sunia.. jeszcze ta druga sunia ktora 'zniknela' niedawno cekinka zalozyla... latwo sie mylic..
  16. Cekinka, super, wiec czekam na wieści..
×
×
  • Create New...