[quote name='wilczyca'][B]Cekinka13*[/B] a może ty choć na chwilę wzięła byś ją na swoją posesję żeby nie biegała po ulicy, bo szkoda by było gdyby potrącił ja samochód :roll:[/quote]
to dobry pomysl ale cekinka ma dwa psy, w tym duzego chyba kaukaza (cekinko, nie pomylilam sie?:roll:) i nie wiem czy on akceptuje suczki..
cekinko, jesli twoj kaukaz akceptuje suczki, to mozesz ją zabrac na swoja posesje?