Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. (jesli sunka znajdzie DT jak najszybciej, to oczywiscie poszukajmy inny, lepszy domek)
  2. tez sie z wami zgadzam, ale ten domek jest lepszy niz ulica.
  3. no czekamy....
  4. majku, ja nieraz widziałam jamnika chodzącego po schodach, wiec co? :roll: Jeśli twierdzisz ze jamniki nie mogą chodzić po schodach, to Zuzia tez nie (jest mala) i dlatego zrezygnowałes bo pewnie tobie nie chce sie nosic Zuzie.
  5. [quote name='Cekinka13*']Bary, pies w typie owczarka podhalańskiego akceptuje suczki, ale Killer, pekińczyk już nie. A jak Killer atakuje, to i Bary się włącza :mad: :shake:[/quote] Cekinko a Killer nie moglby byc w domu ?
  6. wsxzystkie psy umieja chodzic po schodach :roll:
  7. [quote name='wilczyca'][B]Cekinka13*[/B] a może ty choć na chwilę wzięła byś ją na swoją posesję żeby nie biegała po ulicy, bo szkoda by było gdyby potrącił ja samochód :roll:[/quote] to dobry pomysl ale cekinka ma dwa psy, w tym duzego chyba kaukaza (cekinko, nie pomylilam sie?:roll:) i nie wiem czy on akceptuje suczki.. cekinko, jesli twoj kaukaz akceptuje suczki, to mozesz ją zabrac na swoja posesje?
  8. O kurcze, od początku wiedzialam ze bedzie cos nie tak.. :shake: Dobrze ze sunia do niego nie trafila.. do nieodpowiedzialnego faceta!
  9. [quote name='Cekinka13*']Zuzia jest już w drodze do domu! :multi:[/quote] super!:multi::multi::multi:
  10. Koperek, hotelik chyba juz nie jest potrzebny dla tej akity..
  11. [quote name='Cekinka13*']Nie widziałam.[/quote] właśnie, wiec nie wiadomo czy ta babka mówila prawde.
  12. cekinka, a czy widziałaś te papierki? i ksiązeczkę zdrowia?
  13. Nasza sunia ma cukrzyce od marca tak jakos i od kilku tyg nie widzi. Wiec lepiej zrobic badanie krwi..
  14. Wanda skad jestes? Z Wawy? Cekinko, wejdz na dogo!
  15. [quote name='wanda szostek']Jeżeli sytuacja jest podbramkowa to mogę wziąć ją na DT[/quote] o kurcze! kochana jestes! :Rose::Rose::Rose::iloveyou:
  16. Milcia, tak, zapomniałam napisać. [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][I]Witam[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][I]Piesek dalej jest w domu tymczasowym, ma się tam bardzo dobrze-doszedł już całkowicie do siebie.Dużo osób dzwoniło w jegpo sprawie, ale na pytaniach się kończyło i nikt nie dzwonił ponownie aby się umówć ponownie na spotkaie z psiakiem.Piesek ma juz wszystkie szczepienia i jest zdrowy.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. Cekinko, tak mu powiedz. Maju dzięki! Nie idź tam w nocy.. (ja na twoim miejscu też bym tak zrobila...:oops:)
  18. Szkoda ze te panie go nie wezmą.. to dalej szukamy..
×
×
  • Create New...