-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='monia3a'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/021pw.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9034/021pw.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To zdjęcie tak wiele mówi... Jest prześliczny:)
-
I wydało się, dlaczego one takie wesołe i szaleją - to widać na tym górnym zdjęciu, na ziemi już tylko butelka się wala:evil_lol:.
-
O rany, fajnie by było:).
-
[quote name='joi']Bardzo fajne zdjęcia :loveu:. Sama rozkosz Biedna Nisia, dużo zdrówka. Kto ja tak ładnie ostrzygł? Misi też by się przydała fachowa ręka[/QUOTE] Witaj, miło, że zajrzałaś:) Zdjęcia fajne, bo psiarnia kochana:loveu: Mamy takiego zaprzyjaźnionego fachowca - to [B]psi, [/B]znaczy się psi fryzjer, jej wpis poniżej;)
-
Jasne, pogłaszczę po szczecince:evil_lol: A ta mądrala, jako, że ma pomysły labladora, tylko co wystrzyżona, wykąpała się w rzece:mad:. Wieczorem miała takie bóle, że nie mogła usiąść, biedna aż płakała. Myślałam, że to kręgosłup, bo ma zwyrodnienie, a musiała jednak stać godzinę przy strzyżeniu. To pewnie też, bo tak dziwnie miała wykręcony ogon. Jednak późnym wieczorem, już po wizycie u weta, który nie mógł znaleźć przyczyny, jednak dał jakieś zastrzyki, okazało się, że siusia co chwilę. Na szczęście jest już lepiej. Ufff, całe szczęście, bo żal było patrzeć, jak nie mogła na chwilę spokojnie uleżeć... Człowiek w takiej chwili wolałby, żeby to jego bolało:roll:. A najgorzej jak nie wiadomo co się dzieje:shake:.
-
POdobno w tamtym tygodniu było też w telewizji o psie, który od miesiąca zamieszkał na cmentarzu w Supraślu na grobie swego pana, który umarł...
-
Trzymam kciuki za "obfite plony" na dniach Bielska:) Przypomnijcie mi jeszcze raz, kiedy to jest.
-
Hej! Trochę zdjęć z pieskiego życia Mini i spółki:) Zgrana paczka - zwłaszcza w leniuchowaniu;) Tak oglądamy telewizję: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614322/dsc02790"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi490/420ced91000b76244dd7e79b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] a tak psiarnia dotrzymuje pańci towarzystwa w łóżeczku: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614314/dsc02809"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi10/0cc80a000020a1154dd7e6b1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Oprócz spania ulubione zajęcie to objadanie się smaczkami: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614324/dsc02688"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi495/f17f7d01002493144dd7e7cc/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Mini bardzo kocha Igę. Iska ją, przytula się, co chwilę zachęca do zabawy. Mamy z nich niezły ubaw. Dwie psiapsiółki:) [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2614353/dsc02706][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1899/a176a81e000c680c4dd7f29c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Pozazdrościłam asice5 takiego oryginalnego psa jak Bursztynek i postanowiłam też mieć takiego... Wybór padł na Nisię, bo ona najwięcej futra po chałupie roznosiła. No i ma! A raczej - nie ma:diabloti:. Jest śliczniutka, teraz wygląda jak szczeniaczek, tylko posiwiała bródka zdradza te kilka latek więcej. Dziękujemy [B]psi[/B] za odsierścieie:lol:. Wszystkim się podoba. TZ najpierw nie poznał, czyj pies biega przy bloku:evil_lol:. No i Nisia już tak nie dyszy jak wcześniej, a wstrętne kleszczuchy nie mają szans:eviltong:. Nisia pod "kosą": [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614312/dsc00020][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1798/1f9090d40017c9814dd7e68b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614310/dsc00017][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2021/c29cea900010ef044dd7e65b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614310/dsc00017"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2021/c29cea900010ef044dd7e65b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL][/COLOR][/URL] Prawda, że śliczna dziewczynka:loveu:? [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614317/dsc02815"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi971/812eca3b0021c6484dd7e726/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Już zastanawiam się nad kolejną ofiarą:cool3:...
-
Faktycznie:roll:.
-
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Ależ ten Darek to wielki pies :) i honorowy krwiodawca ;)[/QUOTE] Komu bohater oddał krew? -
[quote name='jaanna019']Jutro zobaczę co u niego. Może pogadać ze schroniskiem żeby uzyskali zrzeczenie się psa, wtedy będzie mógł iść do adopcji.[/QUOTE] Użyj swego uroku osobistego, Pan kierownik nie będzie się mógł oprzeć;).
-
[quote name='doris66']Moje pieniądze jeszcze nie doszły i obywatela G.C. pewnie też. Jak sie je doda do rozliczenia za maj ( post 2 ) to wychodzi 240zł . Ale 60zł i tak brakuje to fakt. No ale Ifka (J.B. ) właca 100zł na koniec miesiąca, to może się nazbiera?Oby.[/QUOTE] Mamy kasę na maj:multi:. Zbieramy a czerwiec, to tuż, tuż;)
-
... i zamiast wynagrodzenia za krzywdę, więzienie z dala od dobrej ręki człowieka...
-
[quote name='doris66']Dziś wpłaciłam Garetowi 20 zł .[/QUOTE] Dzięki bardzo:)
-
To pomalowane miejsce przy którym stał piesek, a potem kojec to białostocki schron, więc pewnie tam jest:(.
-
Jak monia3a nic nie mówi, to wiadomo...
-
Obywatel G.C. wrzucił do Garecikowej portmonetki 50 zł:multi:. Podziękowania:loveu:. Hau, hau, kochane cioteczki, brakuje jeszcze 80 zł, proszę wpłaćcie, bo Kuna odliczy mi od jedzenia i zmniejszy porcje smakowitego Barfa:roll::evil_lol:.
-
Jeden dzień odpuściłam czytanie dogo, a tu już cztery strony o Kami:crazyeye: - i to jakie:loveu:!!! Przeczytałam jednym tchem. Same cudne wieści:multi:. [B]Dziewczyny[/B], jesteście naprawdę super:lol:. Jestem pełna podziwu, świetnie się zorganizowałyście:lol:. [B]Joi[/B], całusy za zabranie tej chudziny na dt:loveu:.
-
Był jakiś odzew (adopcyjny) z artykułu? Gwiazda z niej:)
-
Ślepy Nero zbiera na operację i prosi o wasze głosy!!!
dreag replied to Asencja's topic in Już w nowym domu
Trzeba zbierać deklaracje na operację, jeśli jest szansa na widzenie, trzeba próbować! Deklaruję 50 zł, jakby co. -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Dziś zażywałem kąpieli słonecznych, wymknąłem się po cichu jak duża pracowała i walnąłem się na środku chodnika. Ludziki mnie omijali i patrzyli trochę dziwnie a jedna starsza kobietka zatrzymała się przy mnie obeszła do o koła - ja leże twardo, nie ruszam się weszła do dużej i mówi cyt."to pani zdechły pies leży na chodniku" o kurde co za tekst staruszce się wyrwał :lol: duża w śmiech i mówi tak do babci cyt."fakt nie pierwszej jakości on jest, stary wypłowiały lis ale jeszcze dycha" zawołała mnie a babci okulary zaparowały z wrażenia hehehehe. Muszę uważać na starsze Panie bo jeszcze o zawal serca,którąś przyprawie jak się ruszę udając trupa ;-) [/QUOTE] Ale się uśmiałam:) -
[quote name='ifka']dreag, od J.B. zawsze w ostatni dzien m-ca, w kwietniu dostalas?[/QUOTE] [B]Ifka[/B], nie dostałam:(, ale czekam, czekam, czekam, to znaczna kwota w miesięcznej zbiórce na hotel;). I przypominam :razz:- [I][B]Garetowi fajnie w hotelu, a to kosztuje - zapraszam do dalszego sponsoringu. Każda kwota na wage złota[/B] (ale mi sie zrymowało:))[/I] Wrzuciłam dla niego 20 zł, mamy na razie 170zł.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Ale szybkie i efektywne akcje macie:) Super, powodzenia dla psinki:)