Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [B]Dziewczyny z Bielska[/B], jeszcze raz dzięki za bazarek dla Gareta i jego wyniki - 165 zł więcej na jego koncie:)
  2. [quote name='kaszanka']Agnieszka, chcesz go umieścić w hoteliku?[/QUOTE] Bardzo, bardzo, bardzo!
  3. Negro trochę kuleje, ale łazi. Wczoraj wieczorem jedna sunia zobiła szczepę z psem, właścicielka kawalera wiszczała wniebogłosy. Przestraszyłam się, że to Negro piszczy, bo go ktoś bije:-o. Ale szczęście nie. Dobrze, że okazało się, czyj to zwierz, bo zaraz zwaliliby na Bogu ducha winnego bezdomniaka:roll:. Negro lubi zakopywać zdobycze na gorsze czasy, ma kilka swoich spiżarni, wyczaiłam z okna:). [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2648037/dsc02799"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1462/5eebeb92001c22734def6a8b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2648038/dsc02801"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2920/9210c5960007ef534def6aa0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Proszę o zaglądanie i podnoszenie tematu chociaż;). A tak zapytam, może ktoś chciałby się podzielić groszem:cool3:?? 50 zł miesięcznie miałby ode mnie, ale jeszcze tyyyyle brakuje...
  4. Nie jest przekonany, że płaci dla TOZu, bo płaci na moje prytwatne konto, doskonale o tym wie, w piśmie też ma wyszczególnione:p. Przytoczę jeden jedyny fragment (mam nadzieję, że autorka nie ma nic przeciwko, ale to tylko do uspokojenia niepotrzebnych nerwów), bo teraz mam wyrzuty sumienia, że się z tym zwróciłam na prośbę ifki do jaanny019, nawet mi przez myśl nie przeszło, że to coś złego:roll: i nadal jestem przekonana, że wszystko jest ok.: [FONT=Arial][I]"[/I][I]My, jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami finansujemy leczenie i przewozy Gareta do weterynarza".[/I] [/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pan J.B.[/SIZE] [/FONT]nie ma zamiaru nigdzie wykazywać, że wpłaca tą kasę i komu, chodzi tylko o [B]przeznaczenie[/B] pieniędzy, chce mieć jakąś podkładkę jakby co dla nieufnych, że rzeczywiście nie chowa diety do swojej kieszeni, ale przeznacza na cel charytatywny, jak obiecał. A to czy na fundację czy osobie prywatnej - to już jego sprawa, no bo to właśnie jego pieniądze. Nawet mu się nie dziwię, bo domyślam się, że nie jeden mu nie wierzy:eviltong:. A chyba chwała, mu za to, że zechciał wspomóc zwierzęta, a nie inne sprawy i to raczej dobrze o nim świdczy, takie moje zdanie. Ja nie mam nic do ukrycia, pieniądze, które przychodzą na moje konto są z przeznaczeniem na psy, sami właściciele rachunków wpisują jakim tytułem wpłacają, ja płacę hotelikowi, mam na to dowody i tyle. Ewentualnie po przekroczeniu jakieś kwoty powinnam odprowadzić podatek i muszę tego pilnować, jak trzeba to zapłacę i tyle. Wszystko jest do sprawdzenia, nie ma tu jakiś niuansów, które musimy ukrywać. A pieniądze na konto może mi przesłać każdy, komu się podoba, do czego nawet zachęcam - słowo- oddam na potrzebujące psiaki:lol:. Moim zdaniem wszystko gra.Tak mi się przynajmniej wydaje. Słuchajcie, wszyscy wiem, jest cienko jest z kasą, nie róbmy niepotrzebnych zadym, bo i tak mało nas do pomocy, a jeszcze mniej chętnych do finansowego wparcia. A może ktoś chciałby zasponsorować comiesięcznie taką stówkę:cool3:? Fajnie by było:) Przypominam o moim Negro:) i zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209121-Różne-różności-dla-różnych-na-hotelik-dla-Negra-przeganianego-psiaka-20VI-g.20?p=17025045#post17025045[/URL]
  5. Zapraszam na bazarek dla Negra:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209121-Różne-różności-dla-różnych-na-hotelik-dla-Negra-przeganianego-psiaka-20VI-g.20?p=17025045#post17025045[/URL]
  6. Mniej więcej, masz coś na oku:razz:??
  7. [quote name='karina1002']Dziewczyny, bo zaraz posiwieje! Bierzecie na swoje prywatne konta pieniądze od ludzi i wystawiacie na to dowody wpłaty ???!!!! Jeżeli osoba, która wpłaca pieniądze chce coś odliczyć, to musi wpłacić na konto organizacji a nie czyjeś prywatne. Osoby, które podają swoje konto prywatne robią to na własną odpowiedzialność - to są zwykła darowizny, od których sie płaci podatek po przekroczeniu odpoweidnich progów.[/QUOTE] Spoko;). Nikt nikomu nie wystawiał żadnego zaświadczenia, Pan dostał miłe pismo z podziękowaniami za zainteresowanie losem psa (przecież innym też się czasem tak dziękuje) i wyjaśnieniem, że Toz płaci za leczenie, a dobrzy ludzie (jak on) zapewnili mu byt. Żadnych konkretów. Facet darowuje co miesiąc znaczną kwotę, nie czepiajmy się i nie szukajmy na siłę jakiś ukrytych złych intencji. Rozmawiałam z ifką i zostało mi to wyklarowane. A moje dane i tak zna, przecież wpłaca mi na konto, więc jakby chciał, to w każdej chwili mógłby wykorzystać. Ale jakbyśmy tylko tak myśleli, to biada biednym psom, bo przecież wieeeelu dogomaniaków w taki właśnie sposób pomaga... A tak przy okazji - Karina1002, jaka jest ta kwota, której przekroczyć nie wolno:razz:? Ty specjalistka od cyferek:)
  8. Jestem przekonana, że Negro najlepiej by się czuł właśnie na swoim podwórku:lol:, on uwielbia świeże powietrze i słonko, tylko nie z perspektywny łańcucha:shake:. Cholera wie, czy to magnes czy co. Ja bym raczej stawiała na podłych ludzi, wrrrrr:mad:. Tu ciągle jakaś bieda się kręci:roll:, rzadko kiedy przestój.
  9. Tak jest, tylko z dopiskiem Negro:)
  10. Buziaczki:), deklarowaną kaskę zapisuję w 2 poście.
  11. Dzięki za szybką reakcję:)
  12. [INDENT]Zajrzyjcie proszę do "mego" bezdomnego psiaka, zapraszam[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/cool3.gif[/IMG] i przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209112-Zielonooki-Negro-DZIŚ-POBITY-CO-GO-DALEJ-CZEKA-!-Potrzebny-dt-deklaracje-fanty"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2091...klaracje-fanty[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  13. [INDENT]Zajrzyjcie proszę do "mego" bezdomnego psiaka, zapraszam[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/cool3.gif[/IMG] i przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209112-Zielonooki-Negro-DZIŚ-POBITY-CO-GO-DALEJ-CZEKA-!-Potrzebny-dt-deklaracje-fanty"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2091...klaracje-fanty[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  14. [INDENT]Zajrzyjcie proszę do "mego" bezdomnego psiaka, zapraszam[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/cool3.gif[/IMG] i przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209112-Zielonooki-Negro-DZIŚ-POBITY-CO-GO-DALEJ-CZEKA-!-Potrzebny-dt-deklaracje-fanty"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2091...klaracje-fanty[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  15. [INDENT]Zajrzyjcie proszę do "mego" bezdomnego psiaka, zapraszam[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/cool3.gif[/IMG] i przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209112-Zielonooki-Negro-DZIŚ-POBITY-CO-GO-DALEJ-CZEKA-!-Potrzebny-dt-deklaracje-fanty"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2091...klaracje-fanty[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  16. Zajrzyjcie proszę do "mego" bezdomnego psiaka, zapraszam:cool3: i przepraszam za offa;): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209112-Zielonooki-Negro-DZIŚ-POBITY-CO-GO-DALEJ-CZEKA-!-Potrzebny-dt-deklaracje-fanty[/URL]
  17. [U]Konto Jaśka:[/U] [B]wpłaty jednorazowe -czerwiec/lipiec:[/B] buniaaga - 20 zł edek i tata- 75 zł kaszanka - 30 zł suślik - 50 zł Agnieszka z FB - 194 zł suślik - 15 zł bazarek I- 549,30 zł [B][I]Razem: 933,30 zł[/I][/B] [B]deklaracje stałe - lipiec: [/B] dreag - 50 zł rodzinka - 20 zł edek - 25 zł birda74 - 50 zł Anettta - 10 zł [B][I]Razem: 155 zł[/I][/B] [U][I][B]Wydatki: [/B][/I][/U] - 20 zł - szczepienie (par.) - 15 zł - odrobaczenie (par.) - 15 zł - pipeta od kleszczy (par.) - 10 zł - leki uspokajające (par) - 157 zł - karma (par.) - 63 zł - szelki (par.) - 0 zł - hotelik za czerwiec :) - 300 zł - hotelik za lipiec - 25 zł - pakiet startowy dla koci Mani (kołnierz, jedzonko) - par. [B][I]Razem: 605 zł[/I][/B] [B][I][COLOR=red]SALDO na 31.07.2011: 933,30 zł + 155zł - 605 zł = 483,30 zł [/COLOR][/I][/B] [B]deklaracje stałe i jednorazowe- sierpień[/B] Anetta - 10 zł (VII) + 30 zł (IX) dreag - 50 zł (1 VIII) rodzinka - 20 zł (23 VIII) edek - 25 zł (4 VIII) birda74 - 100 zł (26 VIII) bazarek II - 200 zł bazarek III - 186,50 (26VIII) [B][I]Razem: 635 zł[/I][/B] [U][I][B]Wydatki: [/B][/I][/U] - 300 zł - hotelik (w tym karma 149zł - par.) [B][I]Razem: 335 zł[/I][/B] [B][I][COLOR=red]SALDO na 31.08.2011: 483,30 + 335 zł = 801,80[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=magenta]Wydatki na inne psiaki potrzebujące pomocy:[/COLOR][/I][/B] [COLOR=black][B][I]-[/I][/B] 100 zł na karmę dla Sary ze schroniska[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213593-SARA-MA-JUŻ-DS-)-w-BIAŁYMSTOKU[/URL] [COLOR=black][B][I]- [/I][/B]50 zł przekazałam Duszkowi:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedną-nogą-z-żywymi-jedną-z-....duszkami..../page13"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/2141...ami..../page13[/COLOR][/URL] [COLOR=black](post 271)[/COLOR] [COLOR=black]- 25 zł dla mojej znajdy Agi na szczepienie- pieniądze przekazane dla jaanny019:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/57467-Białystok-wątek-zbiorczy-mamy-przepełnione-DT.../page15"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/5746...e-DT.../page15[/COLOR][/URL][COLOR=black](post 7319 i dalej). [/COLOR] -125 zł przelane na Pixi i Dixi na prośbę edek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205895-Pixie-i-Dixie-450-zł-długu-(?p=17714165&posted=1#post17714165"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/205895-Pixie-i-Dixie-450-zł-długu-(?p=17714165&posted=1#post17714165[/COLOR][/URL] - 20 zł dla Kai (za październik) - 100 zł jednorazowe na operację: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215175-Kaja-przytulaśna-13-letnia-sunia-od-dwóch-lat-mieszka-w-blaszanym-garażu[/URL]. - 80 zł na podróż Gareta do nowego domku:): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego[/URL] - 50 zł na sterylki suń z Jednostki wojskowej (post 745): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207963-POMOCY!!-dzikie-suczki-z-jednostki-wojskowej-ZNOWU-w-ciąży[/URL]! - 20 zł dla suni Ondry: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRA-z-Kotlisk-POMÓŻ-jej-wyjść-z-KOSZMARU[/URL] - 231,80 zł - dla Konika: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221165-Psiak-Konik-już-nie-śpi-na-śniegu-w-lesie-BARDZO-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL!/page7[/URL] [B][SIZE=4][COLOR=red]Saldo: 0 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [B]Oto Negro - Jasiek[/B]. Pies, który przeszkadza. Jak każdy:roll:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2611928/dsc02792"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1343/c63955ce000d3a484dd53883/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Pojawił się pod blokami ok. 3 miesiące temu z brudną szramą na szyi od zawieszonego na niej łańcucha:shake:. Albo wywieziony, albo zerwał się i przybiegł za cieczką, którą miała jedna z psich mieszkanek. I został. Do tej pory jakoś było. Choć nawet woda postawiona w krzakach przeszkadza, nie mówiąc o jedzeniu ukrytym za drzewami. [B]Dziś jednak Negro został skopany, pobity lub potrącony[/B]. Widziałam jak ledwo uciekał na pole mocno kulejąc:shake:. Gdzieś się tam na razie zaszył, więc nie mogłam się dobrze przyjrzeć, ale to znak, że koniecznie trzeba mu pomóc. Wiem, jakie są realia, ile psów potrzebuje pomocy, że sama nie dam rady nic zdziałać. Ale zostawić go też nie można, trzeba próbować, co też właśnie niniejszym czynię;). Negro to bardzo spokojny psiak wielkości labka, ze sterczącymi uszami i pięknymi szarozielonymi oczyma, które nadają mu trochę wyraz dzikości. Niektórzy właśnie przez to się go obawiają, a naprawdę nie ma czego. On tylko wyleguje się to na słonku przed klatką, to w cieniu w krzakach, nie zwraca uwagi na ludzi, chyba, że tych co go przeganiają, wtedy zrywa się i ucieka. Jest nieufny (na jego szczęście). Lubi koty, które chodzą mu koło nosa, nie zaczepia innych psów, czasem tylko chodzi w pewnej odległości i widać zaprasza nieśmiało do zabawy. Jednyny jego mankament to ganianie samochodów w porze popołudniowej :shake: (w dzień nie:-o) i to nie z bolku ale z przodu, przy samej masce. Już nie raz serce podchodziło mi do gardła. Niektórym się to nawet podoba, można przygazować, a nuż się uda...:mad: Nie mam sumienia wysłać go do schronu. Już biedny foksio tam trafił, nie chcę by ten był następny. Razem można góry przenosić, a co dopiero pomóc takiemu bezradnemu psiaczkowi. Wierzę, że i tym razem wspólnymi siłami się uda. Kto się pisze:razz:? [B]Plisss, pomóżcie mi dać mu szansę na nowe, lepsze życie.[/B] Tu nie czeka go nic dobrego:shake:. Już się zaczęło. Może marnie skończyć, niejeden tu był, więc wiem, jak to wygląda. Niektórym wszystko przeszkadza, chyba nawet własny cień by pogonili. Można nie lubić zwierząt, ale zaraz perfidnie krzywdzić i jeszcze się śmiać, jak to fajnie:angryy:. Ja też nie lubię niektórych ludzi, ale jakoś się na nich nie rzucam z pięściami(czasem mam ochotę:diabloti:). [B]Może ktoś mógłby ofiarować Negro DT?[/B] [B]Jeśli nie, to nazbierajmy mu na jakiś hotelik, żeby mógł spokojnie zaufać człowiekowi i bezpiecznie poczekać na nowy domek. Ktoś może zadeklarować chociaż z 5 zł?[/B] [B]Może ktoś mógłby ofiarować coś na bazarek? Byłabym bardzo wdzięczna;). [/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2611930/dsc02795"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1256/c27b2b6d0022eece4dd53896/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2611938/dsc02806"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1111/d94cf8860016dda74dd539a9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2611931/dsc02797"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1591/4bc34472001b26c34dd538ce/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='ifka'][B]dreag[/B], czemu ty mnie nie poganiasz,ja dziś patrzę, a tu kasa na gareta nadal w puszce :) jutro wysyłam aha, miałam spotkanie z J.B. i do tej pory nie otrzymał z TOZ-u tego listu poświadczającego jego wpłaty - to ważne, bo czasem ktoś go chce rozliczac z jego deklaracji wpłat charytatywnych, a nie ma żadnych "dowodów", które mógłby przedstawić dociekliwym osobom; zatem przypominam i proszę o taki list - na papierze firmowym,ok?zresztą, macie w TOZ-ie pewnie już wypracowane standardy.[/QUOTE] J.B. wysyłał pieniądze tylko na moje konto, zgodnie z rozliczeniem w poście 2. Spoko. List wysłany:) z podziękowaniem za dotychczasowe zaangażowanie i prośbą o jeszcze;) oraz z wyjaśnieniem, że TOZ pokrywa koszty leczenia, a dzięki dobrym ludziom, takimk jak J.B. pies się nie tuła, tylko został uratowany.
  20. Nie, no CUDO:) ! Prześliczna:loveu:. Coraz bardziej się skłaniam do obstrzyżenia moich dwóch pozostałych panienek. Naprawdę po pozbyciu się nadmiaru futra psy nabierają animuszu i szczeniakowego wyglądu:)
  21. No to gratulacje, świetnie:multi:. Jesteś skuteczna;). A nie wiesz jak wygląda sprawa z legowiskiem - ma w końcu jakąś budę czy nie? Kurcze, jakby co wiem gdzie jest taka buda do wzięcia, ale trzeba by było ją przewieźć przyczepką. A co do sterylki, to pod warunkiem, że już nie karmi szczeniaków. Przydałoby się, żeby założyli jej kubraczek, bo ona tam czołga się po tym piachu pod kontenerem:roll:.
  22. Kaszanka, jak sprawy stoją?
  23. [quote name='monia3a']Aga kaszanka dała na skarpetę a nie dla Gareta tak jak pisałam w tytule przelweu :)[/QUOTE] Faktycznie, zaraz poprawię:) [B]Piove[/B], dzięki za wpłatę:)
  24. [B]Kaszanka, anecik60[/B] dzięki za czerwcowe wpłaty:)
×
×
  • Create New...