Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Tak patrzę, że ona w typie mojej Mini, tylko bardziej włochata;).
  2. Fakt, katastrofa (mam na myśli ostatnie zdanie o facetach):evil_lol:. Misiek ruszaj się chłopie, daj dobry przykład innym misiowatym facetom bez jaj:eviltong:. Fajnie psiurkowi się żyje, co zresztą widać:loveu:. Pozdrawiam:lol:.
  3. Fajowo:), to ci, którzy u Ciebie byli?
  4. [B]Toficzku[/B], zdrowiej, święta idą, prezenty będą;). Ty sprawisz swojej Pańci (i wszystkim swoim "ciociom") największy prezent swoim zdrówkiem, PAMIĘTAJ!
  5. To trzymam kciuki:kciuki:, żebyś już nie musiała się ukrywać przed sąsiadami:scared: Znów ją wysłałam do Pupili, na allegro dotychczas obejrzało ją 40 osób...
  6. [quote name='Nutusia']Ze Słomką jest tylko ten mały kłopocik, że sterylki nie możemy robić wcześniej niż za ok 7 tygodni, ze względu na niedawny poród... [/QUOTE] U nas robią jak sunia przestaje karmić, czyli ok. miesiąc od porodu. Pozdrowienia dla Słomki - białostoczanki;). Mam jeszcze jej "stare" zdjęcia z pobytu u bbgm: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1253/a9c1a2780ae23774med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1252/648d3f6740de8955med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] I tu jest jeszcze jedna pannica, jakby ktoś miał ochotę;). Na szczęście jest w dt, teraz czeka na adopcję, cuuuud miód dziewczynka, i podobna do Słomeczki. Niesamowita przylepka, przytula się główką i tak siedzi:). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1204/a6d5ddeb0d7eeac9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1203/c5760c2d31dcc861med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Nie zawsze u jedynaków jest najlepiej, ja mam 3 i wszystkie się kochają i jest im wesoło:), jak była jedna to było jej smutno;).
  8. [quote name='Agula99']Kajuniu, mizianka i zapraszam cioteczki do podpisania petycji! [url]http://www.petycje.pl/8123[/url][/QUOTE] Już podpisane.
  9. [B]No i sunia od soboty w nowym domku[/B]:loveu: i to w dodatku w .... Białymstoku:diabloti:. Niestety p. Agnieszka nie miała szczęścia - to druga suczka, która jej się spodobała i którą "sprzątnięto" jej sprzed nosa:roll:. Otóż w sobotę wieczorem dostałam telefon, że Państwo, którzy zgodzili się ją przetrzymać do czasu wyjazdu pod Warszawę nie chcą jej oddać:cool3:, postanowili, że ja zatrzymają. Przepraszają, że ta pani już pewnie się nastawiła na psa, że szukałam jej domu, ale nie chcieliby się z nią rozstawać, bo podbiła serca:loveu:. No i co miałam powiedzieć? Zadzwoniłam do p. Agnieszki i oznajmiłam, co usłyszałam, powiedziałam, że nie dam jej żyć, aż nie weźmie innego psiaka, skoro juz się zdecydowała. Pani chciała zobaczyć inne sunie: średniej wielkości, bardziej w typie seter, owczarek szkocki, labrador, najlepiej w beżu. Nie tracąc czasu jeszcze w sobotę wysłałam jej różne psice. Pani postanowiła jeszcze odwiedzić w niedzielę pobliskie schronisko. I ma już nową, 5 miesięczną sunię:lol:. Pani Agnieszka napisała m.in.: [FONT=Arial][SIZE=2]"Więc juz mamy swoją kochaną psinkę. Dzisiejszej nocy nie spałam, bo suńka bała się dosłownie wszystkiego - skrzypnięcia drzwi, trzasku ognia w kominku, świstu wiatru...:shake:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]A najgorsze jest to jak opisała schronisko i warunki tam panujące, to jakiś kolejny koszmar:angryy:! Znacie schron w Klembowie??? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]"Psy zamkniete w budach - nawet nie w kojcach. [FONT=Arial][SIZE=2]Nie mialysmy serca wyjść stamtąd bez wyciagnięcia chociaż jednego psiaka. (...) A wyciągnełysmy ją z klatki drucianej takiej do odławiania psow - w klatce siedziala z jeszcze jednym psiakiem."[/SIZE][/FONT]:mad:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]A [B]Mika[/B] mieszka sobie na Białostoczku w domu z podwórkiem- ma za koleżankę yorczkę, która początkowo trochę się burzyła na nowe towarzystwo, ale juz podobno wymiękła. I jest jeszcze jeden pies na podwórku, pilnujący posesji i warsztatu, a więc Mika nie będzie się nudziła;).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]A[/SIZE][/FONT] więc jednak happy end:).
  10. Pokazałam jednej Pani, ale wzięła inną ze schroniska, pewnie ratując jej życie...
  11. Śliczna i grzeczna z niej dziewczynka:).
  12. Pestka niesamowicie wygląda na tle śniegu:).
  13. A tam zaraz z bloku, po prostu kulturna jest i tyle...;). Niektórych nie trzeba uczyć pewnych oczywistych rzeczy, jak NIEKTÓRYCH ludzi;).
  14. [quote name='aduska1212']przepraszam za offa, ale tutaj dzieją się takie wspaniałe rzeczy, więc może będziecie mogły pomóc i tutaj? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218794-Suczka-szuka-domu-z-podworkiem-łomża?p=18175336&posted=1#post18175336[/URL] suni grozi niebezpieczeństwo :( doradźcie coś, co robić...[/QUOTE] Zajrzałam tu po to samo, to Wasz "teren":).
  15. [quote name='joanna83']Dziewczyny ja już do pupili wysłałam.[/QUOTE] Ja też wtedy gdy o tym pisalam;), ale ma dziewczyna wzięcie, oby po ukazaniu się ogłoszenia miała też tyle szczęścia:).
  16. [quote name='Aman Varda']No mówiłam że cuda się zdarzają :) chyba mamy dobrego aniłoka na tej ziemi zaczęło sie od Doris i Sonii i szczęście idzie dalej :)[/QUOTE] Idźmy dalej tym tropem;). Kolejna labladorowata, tylko czarna: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219212-Sunia-w-typie-labradora-b%C5%82%C4%85ka-si%C4%99-w%C5%9Br%C3%B3d-blok%C3%B3w[/URL]
  17. Już pisałam, że nie ma chipa;), nikt też jej nie szuka, po mieście wiszą papierowe ogłoszenia, w interrnecie też jest... i nic...:shake: Jutro jeszcze może będzie w Porannym. Skoro nawet by się zgubiła, to co to za właściciel, co ma to gdzieś:mad:?? Ja jednak myślę, że ktoś się pozbył, niestety... Może tak miało być, że znajdzie sobie lepsze miejsce na świecie:). Ta obroża to nic specjalnego, jakaś ucięta i związana na końcu...
  18. [quote name='kaszanka']Dreag -mam prośbę - allegro dla małej :)[/QUOTE] Z chęcią, ale nie będę się bić z Joanną83, ona pewnie zrobi ładniejsze:). Spróbuję jeszcze w ostatniej chwili wrzucić do Pupili, może się uda...
  19. No to się melduję z ogłoszeniem w Pupilach i allegro.
  20. Nowe rzeczy o których się dowiedzialam o Mice - grzecznie jeździ samochodem i zna podstawowe komendy, jest posłuszna:). Mam jeszcze zdjęcia psa o tyłu - to dla Pani, Pani Agnieszko, żeby dokładnie ją sobie Pani obejrzała;). [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1205/a5a6340f12c3a38bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1268/43d8f3f67177b9aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1259/31972c4485ed7b81med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='zuanna']Albo Mika: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219110-POMOCY-Mika-w-typie-labladora-%C5%9Bwie%C5%BCo-wyrzucona-b%C5%82%C4%85ka-si%C4%99-przy-blokach-(-Szukam-DT!?p=18159941#post18159941[/URL][/QUOTE] Dzięki za podpowiedź i podsunięcie suni:). Pozdrawiam wszystkie cioteczki, dzięki którym Mika wkrótce trafi do swojego nowego domku:loveu:. Sonia prześliczna, tak jak Mika;).
×
×
  • Create New...