-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maia'] No i ciocia zwróciła uwagę na jej podbrzusze, mimo że żebra jej sterczą podbrzusze ma okrąglutkie. Może ma taką budowę nie wiem,a jak jest w ciąży da się to jakoś zaobsersować??[/QUOTE] No to masz zaciążoną dziewczynę najpewniej;). -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Ratuuuunku;( :( :(. Same biedy:(. Dobrze że Krzysiek akurat się napatoczył, bo ona bym tam pewnie ... Tylko co teraz????????????????????????? Kto da dt malutkiej suni? Prosimy!!! -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='UlaFeta']Popros Aleksandra 95 ona umie robic banerki. Czytam ten watek od poczatku i jestem pod wrazeniem. Ide podnosic bazarek chociaz tak pomoge.[/QUOTE] Dzięki, poproszę:). I podnoś, podnoś;). Na razie jestem w totalnym stresie, bo zegar tyka...:( -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']tylko z ciekawości zapytam-czy on ma podwójne "wilcze pazury" przy tylnich łapach?[/QUOTE] Nie, ma pojedyncze. [quote name='kaszanka']Agnieszka dorzuciłam twój i swój mail do ogłoszeń. Pytali o stosunek do dzieci i innych zwierząt - napisałam pozytywny - ma tak zostać, czy chcesz coś dodać ?[/QUOTE] W porządku. [quote name='renatka_s']Jestem na zaproszenie, tylko, że nie bardzo mogę pomóc, nie znam nikogo, kto mógłby zająć się pieskiem, będę zaglądać do Konika.[/QUOTE] Witaj:). [quote name='psi']Lucjanowi robiła [B]cicocia fochu [/B]na prośbę [B]cioci Beatkaa[/B] Benerek widoczny w podpisie :)[/QUOTE] Dzięki, spróbuję się skontaktować. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]brazowa1, Igam[/B] dzięki, że wpadłyście do naszej biedy. [B]elinaa[/B] porozsyłaj jeśli możesz, to bardzo dużo. Zdjęcia śliczne, nasz Koniś ma ubytek w uchu;). Mam nadzieję, że ktoś zakocha się w nim i to szybko... Bo na razie ciiiisza, już od miesiąca:(. [COLOR=magenta]Dziewczyny, kogo można poprosić o banerek???[/COLOR] -
Szczeniak wyrzucony na mróz! Bardzo potrzebna pomoc, proszę zajrzyjcie!
dreag replied to yup's topic in Już w nowym domu
Dla niektórych jak szczeniaczek bawi się (czytaj podgryza maleńkimi zabkami, bo mu rosną i swędzą) to agresor! -
Szczeniak wyrzucony na mróz! Bardzo potrzebna pomoc, proszę zajrzyjcie!
dreag replied to yup's topic in Już w nowym domu
[quote name='yup']ja tez pytałam się marit o to ale nie odpowiedziała. Wiem jedynie, że Pani, która wzięła sunię, oddała ją wczoraj z powrotem [B]marit[/B], twierdząc, że szczeniak nie akceptuje jej dziecka-warczy i gryzie... [B]marit[/B] powiedz nam czy kontaktowałaś się z Panią od [B]psi[/B]?[/QUOTE] No tak, szczeniak powinien siedzieć cicho i udawać, że go nie ma:angryy:. Jakie te ludziska durne:mad:, mam wrażenie, że społeczeństwo zamiast się rozwijać, głupieje...:shake: -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zrobione:). -
No to czekamy dalej... Tak to u nas jest.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Aga - ja mogęzaoferować pakiecik ogłoszeń dla Konika - daj znać czy potrzebny ( bo moze robiąś ostanio i się nałoży) może uda sie dt zmienić w ds :)[/QUOTE] Chętnie, bo już tamte wcześniejsze wygasają. Tylko to pilna sprawa;). Tekst: [I]Koni czeka na dobry dom. Ma bardzo przyjazne nastawienie do ludzi i innych psów, lubi się przytulać, jest przyjacielski, wpatrzony w człowieka jak w obraz. Zachowuje się jak szczeniak - bawi zabawkami, gania za opiekunem. Będzie doskonałym kompanem do towarzystwa, długich spacerów i zabawy. Potrafi chodzić na smyczy, problemu nie stanowi jazda autem. W bloku zachowuje się wzorowo. Jest grzeczny, spokojny, prosi o wyjście za potrzebą, zostaje bez problemu sam. Został zaszczepiony i odrobaczony. Pies nie na łańcuch!!! Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem. Zwierzę nie jest rzeczą, czuje. Tel. kontaktowe: 507764557, 515356915. [/I] [quote name='Mazowszanka']Kiepska sprawa, bo on goły biedaczek to do budy i kojca nie za bardzo. Ale jakieś deklaracje są to może jakiś płatny domowy tymczas się znajdzie ?[/QUOTE] Nie za bardzo, ale lepiej tak niż wcale... Deklaracje to tylko 70 zł, ale jakoś na razie nadrabiam bazarkami, więc Konik spokojnie zabezpieczony na kolejny miesiąc. -
Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Szczęściarz z niego:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
W sobotę nie było jeszcze o tym ani słowa... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Życie to nie bajka...:shake:. A książąt nie ma...:shake: Więc nasz Konik vel Prince traci swój pałac:shake:. Dziś dostałam telefon, że może być tylko do czwartku:crazyeye:, bo Natasza wyjeżdża szukać pracy, a Magda w tygodniu też jest na wyjeździe i nie ma kto psem się zajmować:shake:. Tyle w temacie. Kropka. A dla Konika to znowu początek, punkt wyjścia, jedna niewiadoma, dramat i wiele jeszcze możnaby tak gadać... :-(:-(:-(:-( Co dalej:roll:??????????????????? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Vicky62[/B], dzięki za kasę dla Konika:). -
[quote name='asika5']Cześć Mikusiu jade jade i dojechać do ciebie nie mogę;) Tęsknie za tobą;) Może jutro będzie dogodna okazja?[/QUOTE] To pozdrów od ciotek chłopaczka:).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1367/54d180292b967783med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1333/c827e83cf7b79275med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1339/70ae7308873b6804med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1376/452cc4f3b972c90cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo:): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1376/5e062197c8a35251med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1385/0e70abec4fad2cf3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1376/7d55b8497abcb561med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Popatrzcie sami, czy to nie konik:)? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1367/879eefce7d0b61f6med.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dziś zabrałyśmy z [B]maią[/B] Konika do weta na zdjęcie szwów. Po postawieniu go na stole okazało się, że chłopak sam sobie poradził, szwów nie było, wszystko zagojone ok:lol:. Nadaje się chłopak na chirurga;). Konik trochę się zmienił, mam nadzieję, że to czasowa burza hormonów. Podminowany, szczeka na psy, nieważne czy suka czy samiec...:oops: Dziewczyny zauważyły, że ma tak od kastracji. A był zupełnie inny, oby mu tak nie zostało:roll:. Mam nadzieję, że to naprawdę hormony, a nie fakt, że się lepiej i odważniej poczuł. W samochodzie tak dyskutuje, że aż uszy puchną:cool1:. Nawkłada nam zawsze ile wlezie:evil_lol:. Na punkcie auta ma bzika, jak tylko jest w pobliżu, to od razu na chama się pcha i boi się, żeby nie odejchał bez niego. To moim zdaniem świadczy o tym, że ktoś go wywiózł autem i odejchał, to ewidentnie widać po jego zachowaniu:shake:. Za jakiś czas zwrzucę tu zdjęcia (o ile fotosik mi pozwoli:mad:), bo napstrykałam mu z kilkadziesiąt, mam nadzieję, że choć kilka będzie nadawać się do ogłoszeń. A warto obejrzeć, bo obok przystojniaka widac bardzo zgrabne nogi mai:). -
[quote name='Maia']A gdzie leniuszek Iga?[/QUOTE] Proszę bardzo, oto Iga w ulubionej pozycji do drapania:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1381/814a4fe1b64a5386med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1372/3760ccdbe39f6d44.jpg[/IMG][/URL]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Witam Konisia:lol: Chciałabym w płacić "grosika" na Konika. Proszę podać konto.[/QUOTE] Wow, dzięki, robi się:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
W sobotę jadę na zdjęcie szwów, to coś może się uda zrobić w tym temacie;).