-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Bakteria']Aga, masz czas w sobotę koło 10-11 ? [/quote] Chcesz wziąć go na tymczas? Co do soboty to jeszcze nie wiem, bo mieliśmy mieć wyjazd za Białystok do rodziny:cool1:. Powiem Ci później, jak się upewnię. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Powiedzcie dziewczyny, które psiaki pojechały do nowych domków, to zdejmę im allegro i zamienię na inne. czyżby to właśnie stamtąd te adopcje?:lol: [quote name='Bakteria'] Czy jest szansa, że finansowałby to TOZ i mógłby go wyciągnąć, bo 40 zł. też piechotą nie chodzi :roll:[/quote] Jest szansa..., pan kierownik ma mi jeszcze coś do zwrotki:p, muszę się tam w końcu pofatygować. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Lotos'] U psa bez oczka wet stwierdził... brak oczka. Wiesz, strach go ruszać (psa, nie weta) bo przeludnienie... Chyba że Twoi rodzice wolą bezokie kreaturki od małych Sforek ^^[/quote] Bakteria, a może to Twoje przeznaczenie, pomagać jednookim bidom... :roll:Wiesz, jak maja takie psiutki w schronie z pomocą weta:cool1: A jak wygląda ta z dwojgiem oczu w różnych odcieniach brązu? Nie jest żółta i większa? Jakby co, przypominam, że kiedyś o takiej pisałam, że poszukuję (sprawa sprzed lat).... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Bakteria, popatrz jeszcze raz na tą biedną minkę... i staraj się być bardziej przekonująca...:cool3: [IMG]http://www.bialystok.schronisko.net/images/adopcje/25780.jpg[/IMG] -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Lotos'] Sucho i ciepło się robi, aż się chce na spacer.[/quote] No faktycznie:eviltong:, zwłaszcza dzisiaj Twoja piękność będzie chciała się wybrać na ten ciepły i suchy spacer...:evil_lol:. -
Na pocieszenie - nie musisz już jeździć na drugi koniec miasta...:evil_lol:. Ale wesoło to masz, nie powiem...:eviltong: Poznał miejsce?
-
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
dreag replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
Świetne... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Allegro wystawione dla Pusi, Suzi, Garou, Nestor, Maksik. Jak czytam o Zuzi i Zosi z 1 strony [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2387/zuziazosia.jpg[/IMG] to jakbym widziała "swoje" dwa dzikusy, którymi opiekuję się od 2006r. Nawet imię jedna ma takie same... Dosłownie mogłabym je identycznie opisać. Też moim marzeniem jest znaleźć im jeden domek:cool1:. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ce957c3139870e9.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/84/5ce957c3139870e9m.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Wystawię staruszkom allegro. -
Dodałam do Pupili.
-
Mam amylan (podaje się przy braku amylazy), można zamiast neopankreatyny. Całe opakowanie, nie otwierane, bo na razie nie bylo potrzeby. Mogę dać, chcesz monia3a?
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Wystawię Pusię i Suzi na allegro. Załatwię to w piątek. Witalis, Fazka, Brutusek, Robin, Demi, Dejan, Nestor, Tores, Max, Draka, Bary, Lisa mają allegro;). -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='zuza911']Zdjęcia jak coś na maila:cool1:[/quote] To dawaj zdjęcia do opisów tych psiątek w potrzebie, wystawię. [quote name='zuza911'][B]Dreag[/B], a to nie Suzi (Ogoniasta) z 1. strony?:cool1:[/quote]. Może Suzi albo Demi, która tam stoi przy bramie? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwonił kolega, właśnie pytał, czy nie chce ktoś młodej amstafki, wesołej, biegajacej na Proletariackiej za dziećmi u ks. Konkola. Ma przyjechać schronisko i zabrać, więc - amstafolubne, pomocy!!!! A może komuś sie zgubiła?:oops: Podajcie jeszcze z 5 imion psiaków, którym wystawić allegro, w tym najchętniej takiej jednej suni z boksu przy płocie od strony ulicy. Nie mogę zapomnieć jak się wpatrywała we mnie z nadzieją.... Taka brązowawo-szara, większa, zwyczajna:cool1: Codziennie jej wypatruję, jak przejeżdżam. -
[quote] No więc powiekszone serducho, problemy z domykaniem komor, z miesniem sercowym... Na oskrzelach wysiek ze starych jakis zapalen oskrzeli czy pluc (cholera wie iile tego przezyl). [/quote] Moja 14 letnia jamniczka też na początku brała połówke Lotensinu. Ma podobnie endiokariozę (niedomykalność zastawek) i jakieś pozapalne oskrzelowe sprawy. Obecnie jest pod opieką dr Niziołka z W-wy (znany kardiolog, polecam) i dostaje jeszcze do tego verospiron (oskrzelowy) i digoxin (sercowy). Chociaż to choroba postępujaca, bo z czasem ta niedomyklaność się powiększa, to nawet jej się polepszyły parametry:lol: od ostatniej wizyty, a leczymy sie już ze 4 lata:cool1:. Tak, że może byc lepiej i oby było, w końcu dostał nowe życie!:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dac2096129b28f7e.html]"][IMG]http://images47.fotosik.pl/76/dac2096129b28f7em.jpg[/IMG][/URL]
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Draka i Robin mają na allegro poprawione opisy. Zuza911, co z tą suczką? Ja też dzisiaj jedną zaliczyłam:cool1: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='zuza911']Kropeczka pojechała do domku!:multi::multi::multi: Pani wypatrzyła ją wczoraj w Porannym (dzięki, Dreag;)) i nie było mowy, żeby Kropka nie wpadła w jej ramiona:loveu: mąż nie miał nic do gadania:diabloti: [/quote] Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi:A ja durna łzy leję, po przed chwilą zrobionym makeupie:evil_lol:, z radości oczywiście:loveu:. No, ale, co się dziwić, mój mąż już dawno stwierdził, że na punkcie psów to jego żona jest tego... wiecie, co mam na myśli... A tak nieśmiało zapytam, było zainteresowanie kimś jeszcze?:oops: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Przeklejam ze zbiorczego. Furciaczek napisała: Zglosila sie do mnie jedna Pani w sprawie adopcji Bastera ale w trakcie rozmowy wyszlo na to ze lepiej gdyby zamiast molosa do rodziny trafil mniejszy psiak. Najchetniej male i kudlate tak do 1-1.5. roku. Pani jest z Bialegostoku wiec pomyslalam ze moze u Was cos bedzie?? W domu jest 7 mies dziecko, Pani ma doswiadczenie z psami...przynajmniej tak twierdzi. Jak Bakteria, to wiadomo... :diabloti: Brawo! -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dzięki Lotos za info:lol:. Wystawiłam im wszystkim allegro i wstawiłam też znane mi schroniskowe staruszki do Pupili. Jakby któraś chciała uzupełnić opis jakiegoś psiaka, to poproszę, zmienię w treści... Dałam namiar na [B]zuzę911 [/B]i [B]Bakterię[/B], ok?;) -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Bakteria, bywasz w schronisku?:cool3: A może Ty kojarzysz jeszcze starsze psiunie ze schronu? Mam chęć powystawiać im allegro... Oprócz Kropki, Robina, Brutusa, Foczki, bo one już mają. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Zuza wyślij mi zdjęcia i jakieś opisy staruszków ze schronu, zrobię im allegro. Miałaś wystawaić Brutuska, ale chyba nie ma?:cool1: Dawaj psiaki seniory, może akurat komuś serce zmięknie... Wszystkich szkoda, ale tych w specjalny sposób:-( Zdjęcie z urodzin mojej starszej pani... Oczywiście też jadła tort:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dac2096129b28f7e.html]"][IMG]http://images47.fotosik.pl/76/dac2096129b28f7em.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
A może zamiast Codiego ten? [url=http://bialystok.schronisko.net/znaleziony25782-0.html]znaleziony - psy - Dejan - Schronisko Dla Zwierząt w Białymstoku[/url] Jaanna, a Kropka nie miała u Ciebie zostać już na ds? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł, mam nadzieję, że nie zapeszę...:oops: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
A może staruszkiem byłaby zainteresowana Pani z Poznania, która chciała Codiego... ?:cool1: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
A kiedy ten Piknik się szykuje? Zuza911, jak tam, cisza u Barrego?