-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Asencja do mnie dzwoniła, a już się martwiłam...:roll: U Tofika super, ma się dobrze, wszyscy są zadowoleni -i on i nowi opiekunowie. Tak trzymać!:multi: -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Asencja, co u Ciebie taka cisza, stało się coś??? Jedna komórka - poczta głosowa, sms na drugą - bez odpowiedzi... ODEZWIJ SIĘ. -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
dreag replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
:loveu:CUDO:loveu: -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
dreag replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Co jakiś czas zaglądam jakie wieści. Czekam na jutrzejsze, tylko same dobre... -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
dreag replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jak tam niunia, trzymam kciuki i jakiś grosik wrzucę na dniach, dwa nieszczęścia w tym samym dniu - Zafirek i Hesia - piątek trzynastego, ja nie jestem przesądna, ale... :shake: -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asencja']A TOFIK MA DS[/QUOTE] Dobre wieści po powrocie:multi:, a przeżyłam już chwile grozy. Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze i nowym właścicielom będzie dobrze z nim;), że będzie grzeczny. Asencja, dzięki za opiekę nad psiakiem (w tym za sponsorowanie jedzonka:eating:) oraz za znalezienie ds:loveu:. A tak na serio, powiedz na PW ile na niego poszło, to zwrócę (jakby co, to proszę o spłacanie w ratach:evil_lol:). Nie chciałaś, żebym przywoziła żarcie, ale z nieba Ci przecież nie spadło..., a ja głupio się z tym czuję:oops:. -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki, mąż Asencji akurat jechał przez Bstok i mi podrzucił. Ucho wyczyszczone (znów narkoza), bo inaczej za nic by się nie dał. Zaczął szaleć, wykręcać się, nawet kaganiec nie pomógł, bo wił się jak piskorz. Niezły gnój tam był, przewlekła sprawa, zadawniona. Grzybica chyba:roll:. Zużył mnóstwo waty, a potem była kąpiel ucha jakimś specyfikiem. Cały łeb miał mokry jeszcze po powrocie do Sokółki. Dostał Surolan do zapuszczania przez 10 dni. -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nooo to dała znać. Dziś dostałam smsa, że Ziutek jest u niej, bo "zagryzł 3 kogutki rosołowe i sporo małych":roll:, bo tamta kobieta nie zamknęła zagrody. No i znów ma wielbiciela, który nie odstępuje jej ani na krok i na razie zachowuje się idealnie. Ciekawe, gdzie trafi, jak znowu Pańcia będzie wyjeżdżać.... Biedny ten Ziucio, bez komentarza. A tamta, u której był ostatnio, taka podobno była zakochana w nim od pierwszego wejrzenia. Szybko zamknęła oczy:shake:. -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No i Tofik stracił dwie kuleczki. Wcześniej niż zarezerwowałam w Białymstoku, bo Asencja załatwiła zniżkę w Sokółce. W sumie na jedno wyszło, bo miał mieć za darmo, ale jazda po niego i zabranie do lecznicy, a potem odwiezienie i powrót do domu, to to samo, co zapłacić w Sokółce. A że termin był dosyć odległy, a Tofik zainteresowany coś za bardzo jedną z jej tymczasowych panieniek... Oby wszystko było ok. Zostały jeszcze te nieszczęsne uszy, Asencja dogrzebała się w jednym z nich niezłych cudów:roll:. Nikt się nie wybiera do Białegostoku w najbliższym czasie? Chodzi mi o przywiezienie tego pana. Ja bym odebrała w umówionym miejscu, a potem odwiozła z powrotem, zawsze to jedna jazda mniej, a tak to będę musiała walnąć 160 kilosów za raz. Kto mnie wspomoże, może akurat jest taka możliwość:cool3:? -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ja jak zwykle allegro i bialystokonline, w gazecie już był już jako "znalazł dom", bo dałam info, że zarezerwowany, teraz nie wiem, czy jeszcze wystawią:roll:. [B]Agaciaa[/B], jak tam u Ciebie, jeszcze ogłoszenia aktywne? Tofik umówiony na kastrację 12 sierpnia, wtedy przy uspaniu zobaczymy też na spokojnie to ucho, bo jak Asencja mówi, że tak to on się nie daje. Zaglądajcie tu częściej i podnoście wątek proszę;). To gotowiec dla chętnych do pomocy w ogło: [COLOR=black][B]Tofik to kolejny porzucony psiak. Doskonały do domu, gdyż umie się w nim doskonale zachowywać. Bez problemu jeździ samochodem, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny, milutki, chętnie bawi się zabawkami, zwłaszcza piszczącymi:) Toleruje koty i psy. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, chodzi krok w krok, by nie czuć się samotnym. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Ma około 3 lata. Jest niewielkiego wzrostu, sięga głową do kolana. Czeka na lepszy los i odpowiedzialnego opiekuna, który więcej go nie zostawi. Tel. 507764557 [/B][/COLOR] -
Ma bardzo fajną młodą Pańcię, ona zajmuje się zwierzakami, mają jeszcze króliczka w super klateczce pod wiatą, a na działce ze stawami taty są jeszcze dwie psie kumpele, do których Miśka uwielbia jeździć samochodem (takim to i ja bym chciała:lol:). Kąpiele jednak niezbyt ją interesują. Wszędzie jej pełno - w ogródku, szklarni, gdzie się da. Urwis mały. Oprócz gumowych kotów:evil_lol: najlepiej smakuje jej surowe mięso, za którym przepada. Słowem - trafiła bardzo dobrze, widać, że jest szczęśliwa. Ciszę się razemm z nią i liczę na więcej takich adopcji:loveu:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952112/dsc01258"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1987/fbcd3784000a8f294c517f9a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952138/dsc01264"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1837/2807de43000ee1434c5181d8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja byłam dziś w odwiedzinach w Mońkach: Lilcia vel Miśka śliczna i zadowolona ze swoją piszczącą zabaweczką (kotkiem:evil_lol:). Uwielbia wszystko, co piszczy. Oczywiście zaraz mi się pochwaliła, tym, co ma. Prezencik (chrupeczki) zjadła za siebie i bernardyna:eviltong:. Owinęła sobie psiego chłopaka wokół palca, wszystko daje jej ze sobą zrobić. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952085/dsc01253"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2474/196cad91000eb6f44c517d27/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Czyściutka, wykąpana, prawie bielutka. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952086/dsc01254"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1128/ce827dd9002d4ce64c517daa/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Tu nocuje i siedzi jak nie może biegać po ogromnym podwórku. Od razu zajęła budę swego ulubionego kumpla Maxa, ale już niedługo będą mieli dwie, każdy dla siebie. Nowa ma być dla Miśki, ale poderzewam, że ona już zadomowiła się w tej:razz:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952102/dsc01257"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1576/889b95a00014d4fb4c517f1a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] A to ich mała sąsiadeczka, podrzutek. Śliczności:loveu::loveu:!!! [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952087/dsc01255"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi629/715a90070005bede4c517e2a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952092/dsc01256/rozmiar/2][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1400/c3ec427f0017ea214c517ea0[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952092/dsc01256/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1400/c3ec427f0017ea214c517ea0[/IMG][/URL][/COLOR][/URL]
-
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No to przyjadę, ale mogę chyba najszybciej dopiero w niedzielę lub poniedziałek, wytrzyma jakoś? -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No i co dalej z Tofikiem? I z Panem? Trochę szkoda, bo wydawał się odpowiedzialny, tyle czasu go chciał, no i nie ukrywam, że był jednyny który się zgłosił... Jak ta sytuacja ma się do Twojego remontu? -
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
I co, zabrał zwierza? -
To jak nie pójdzie, to wrzucę ją do sobotnich Pupili. Fajny kłapouszek. Asencja, dopiero zobaczyłam, że dzwoniłaś:oops:. Coś ważnego?
-
Bo była wczoraj w Porannym:lol:, nie dają tej drugiej, bo słabe zdjęcie. Już drugi raz wystwili tylką tą, mimo, że wysyłam dwie. Jak dzwonią, zachęcaj do buraski, że ona jeszcze piękniejsza i mądrzejsza;), jak zobaczą to się na pewno zakochają.
-
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pan ma się umówić z Asencją na zabranie w poniedziałek. Trzymam kciuki! -
Dzwoniłam do Asencji, zarobiona po pachy psami i kotami...