Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. hmmm... nie wiem, ale sie go spytam moze go zna. on jest akurat z jego rocznika, ja rok mlodsza. To do zobaczenia jutro... jak nie trafie do bede dzwonic :-)
  2. wczoraj z nia bylam dal mi jakas masc znowu, w bialej butelcze takie geste cosik... chyba sie przejade z nia gdzies dalej do jakiegos normalnego weta
  3. u nas w suchej wymaz?? niee.. wet zawsze smarwac i przejdzie, jak ide znowu to daje co innego ... A kiedys Poja pusia mi juz zdychała przez drugiego weta... myslalam ze go zabije... pierwsze jej dal zastrzyk na pasozyty zew i wewn intermecyna czy cos takiego, a pozniej tabletki na odrobaczenie, czyli wyszlo jakby dostala podwjna dawke, pies mi wogole nie chodzil, jak wstal to sie przerwacał. robil pod siebie, niepil, nie jadł . schudła mi przez 8 kg, ciagle goraczka itp.. na szczescie inny wet ja wyleczyl... a teraz kazdy mi mowi ze moja puma gruba, ze jej skora wisi itp,,, :-(
  4. Małepytanko nie na temat, moze Wy bedziecie wiedziec co jestz\ z moim psem,,, ciągle ma zapalenie uszów,,, jakje wylecze to potrwa m-c i znowu,,, i łapy... miedzy palcami czerwonee i ciagle to lize, smaruje to roznymi masciamii nic...a nic. a wet u nas jest jakis nierozgarniey, a drugi za sama wizyte bierze 50 zł... bylam raz jak mnie babka skasowala 180 złto podziekowalam...
  5. Jak misie skoncza bazarki i wpłyna wszytskie pieniade mi na konto to wtedy zrobie przelew do fundacji, na razie mamna koncie 30 zł na pole (za kosmetyki i kody z pepsi z allegro),
  6. Ja jutro nie wiem o ktorej godzinie tam dotre, na razie siedze w pracy i nie mam zielonego pojecia o ktorej skoncze, ale mam nadzieje ze do północy sie wyrobie. Postaram sie byc na 8 lub troche po 8. i przywioze tylko te koce i ozdoby na choinke .
  7. Male pocieszenie ,sprzedalam to na allegro na Pole [url]http://www.allegro.pl/item284934295_sekrety_ludzkiego_ciala_66szt_dla_bullowatych_.html[/url]
  8. jak powiedzialam dzisiajmojemu ze bym wziela jedneg psa do domu to on mi powiedzial ze 3 kuleczki by spały w piwnicy-czyli ja, moj ast i Pola:angryy: kiedys mu krzywde zrobie za całokształt. On mi potrafi kupic komputer, auto i inne *******y ale jakbymchciala np na fryzjer itp to mi nie da......:angryy: :mad:
  9. jutro bede wiedziec czy moge ja wzisc na tydzien do siebie, (moze byc i dluzej, zalezy jak domownicy zareaguja):razz: . Do trojmiasta jest straaasznie daleko.... Ja jakbym cos wymyslila to bym ja mogła zawiezc do tego trojmiasta tylko musialaby ze mna jechac jedna osoba,najlepiej z prawo jazdy,i druga spraw moje auta to benzyniak i pali wiecej niz 10 l na 100 km. i cholercia pracuje co drugi dzien Gdybym coswymyslila mojemu mezulkowi :angryy: to bym pojechala,,, jutro pogadamy co i jak
  10. dalej nie mam zadnych nowych wiadomosci dobrych... Ciagle czekam na telefon... Jutro po południu dowiem sie czy bedzie mozliwosc zeby Pole wziasc do mnie chociaz na tydzien. Jutro wam wszystko powiem co i jak wyglada.... ale wiem ze czas goni...
  11. napisalam ci na pw cos
  12. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  13. Wilejkaros - Budzów całkiem nie daleko, mój mąz jest z Budzówa. :razz:
  14. A ja nadal nic nie wiem... :-(
  15. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  16. i male pytanko,,, pewnie to wiecie, ale jak nie to napisze . na stronie pedigree mozna wypełnic pewna strone i pedigree wysyła paczke z jedzeniem na adres podany. mi juz 2 razy taka paczka przyszła. pierwsze dla juniora a pozniej dla seniora, bylo tam 0.5 kg suchej karmy , i kilka małych torebeczek z zarciem w tej galaretce.
  17. a moze jakies maly opis jak tam dojechac ? jak pojade od suchej to po lewej bede miala jeziorko zywieckie, pozniej jakis cpn, pozniej sa swiatła na tych swiatłach w ktora strone? albo niech mi ktos powie w ktorym miejscu sa te swiatla pierwsze na tej mapce w pierwszym poscie. na tych swiatłach jak skrece w prawo to zaraz jest jakis market, po prawej jakis targ chyba czasami jest...
  18. Wy sie tu wszystkie znacie , a ja jak pojade w niedziele to nikogo nie znam:roll:
  19. Pola jest nadal w klinice czy juz ja wzieliscie ??
  20. Ja tez znalazLam jakies ozdoby to wezme i te kołdry i koce. No i na pole dzisiaj mi wplynelo 10 zl z allegro za kody z pepsi.
  21. ok :multi:
  22. Andzia a nie masz 5 ?? Bo moj mezulek mi kupil na urodziny auto (i tak go nienawidze0meza of course) i zgodzil sie na 5. Kiedys tu bylam na dogomani pod nickiem pusia.puma ale zapomnilam hasło itp. I jeszcze cos dla Poli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102156[/URL] Najwyzej jak nie bedziesz miala 5 to moze kiedys Ci sie jakas znajdzie:-)
  23. Moze ktos chce kupic encyklopedie dla dzieci ?? [url]http://www.allegro.pl/item284934295_sekrety_ludzkiego_ciala_66szt_dla_bullowatych_.html[/url] Dla Poli :loveu:
  24. Jutro bedzie gadał w domu co i jak z Pola i ma mi dac znac. Jak tylko sie cos dowiem to od razu dam znac.
  25. Ten gosciu ma dzwonic do swojej corki jak wyjdzie z uczelni, on nie chce jej brac na tymczas tylko na stałe. Pierwszt raz wczoraj widzialam jak facet co ma 35 lub wiecej lat beczy,,, Na razie robi mi z komputerem i nie chce go ciagle meczyc ale ma dzwonic po południu i wszystko bede wiedziec pozniej .
×
×
  • Create New...