Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. Dzisiaj od 12 jestem w pracy wiec sie wezme ostro do roboty :-) Linki z ogłoszeniami wstawie tu na forum.
  2. [quote name='D O R K A']W radomskim schronie mamy takie oto cudeńka;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9616526#post9616526[/URL][/quote] Kolejne bullki :placz::placz::placz: A ostatnio tak malo astow przybywalo a tu kolejne i kolejne .... I male pytanie.... Da sie suke jakos przerobic zeby zaczela tolerowac inne psy ??
  3. [quote name='roz2']Bardzo dziękujemy. Przesłałam to, co ja mam, reszta w rękach Pań z Łodzi.[/quote] Przydalyby sie zdjecia nie zza krat i MUSZE dostac gotowy tekst do wklejenia na allegro i innych stronach.
  4. Ja moge jej porobic ogłoszenia ale jutro dopiero jak bede w pracy. Jak wam to odpowiada to potzrebuje tekst do ogłoszenia - najlepiej wyslijcie mi na maila [email][email protected][/email] tekst + zdjecia+ jakis kontakt do osoby.
  5. Tengusia dzieki za Pw. Jak cos to ja moge ogloszenia na neci porobic tylko potrzebuje gotowy tekst do wstawienia. jak cos to [email][email protected][/email]
  6. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Red]Moge dawac ogłoszenia w necie z astami... Zapiszcie sobie mojego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i od razu mozecie mi wysylac fotki i tekst do ogloszenia z nr kontaktowym. siedze w pracy co drugi dzien po 12 h i mi sie nudzi jak cholera wiec moge sie pobawic i ogłoszenia wystawiac. [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  7. [quote name='Paulina87']Nie przeglądnełam wszystkich stron, więc nie wiem czy one już tu są. Dzisiaj byłam w poznańskim schronisku. Bullowatych było dużo, widziałam około 10. I wypatrzyłam takie 2 pitty. Ten pręgowany to suczka, ten jadny nie wiem, bo nie wychodził z budy. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3008/pitt1kl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3268/pitt4uh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9921/pit2vg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1461/pitt3xa2.jpg[/IMG][/quote] Dody, ten pierwszy ma chyba złamana łape tylna, :placz::placz::placz: przyjrzyjcie sie
  8. Puma1984

    Amstaff Rico

    Ja sie nie moge doczekac az podrosnie :-) A tu jak mial troszke ponad miesiac [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6764/p1010133640x480xc7.jpg[/IMG]
  9. Puma1984

    Amstaff Rico

    [SIZE=1][B][COLOR=Black][SIZE=3]Kluseczka jest boska :-) [/SIZE][/COLOR][/B]:-([/SIZE]
  10. Puma1984

    Amstaff Rico

    Podniose galerie zeby wszyscy zobaczyli tego pieknisia i przy okazji wstawie fotke, kiti7 chyba sie nie obrazi na mnie :cool3: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9016/rikoooooooooooooo640x48ez6.jpg[/IMG]
  11. Moj znajomy z wloch chce amstaffa,,, Znam go baaardzo długo, kiedys mieszkal w Polsce,, rok temu wyjechal na stale do wloch. Mieszka w bloku i maltretuje mnie zebym mu znalazla jakiegos piesia. O kastracji wie, i nie ma zadnego problemu. recze moja głowa ze psu sie zadna krzywda nie stanie. Tylko Koniecznie musi miec pies i bialo brazowy.... przegrzebalam pare watkow i strone fundacji ale nie znalazlam takiego... Ale jak czeka juz tyle na psa to jak poczeka jeszcze chwile to mu sie nic nie stanie, a przynajmniej bede wiedziec ze to nie jest chwilowe ze chce psa. On w maju przyjezdza do Polski, wiec mamnadzieje ze do tego czasu cos mu znajde. Przy okazji spytam bo nie mam czasu teraz szukac, amstaffy we wloszech nie sa zabronione?
  12. Puma1984

    Amstaff Rico

    :multi::multi: I doczekalam sie galerii małego mordercy :lol: Teraz tylko prosze o fotki, fotki i jeszcze raz fotki :loveu:
  13. [quote name='andzia69']Kasia - kiedy zrobisz fundacje AST OPP????? Cholera - jak od tego roku mogę już przekazywać ten 1 % to teraz nie mam komu:placz::placz::placz: a byloby tego x 2...myślę, ze troszku by bylo...no i na pewno wielu innych ludzi by wpłacilo...a tak to dupa[/quote] Tez mnie to interesuje... ja z DG płace nia małe podatki... i tez nie wiem komu przekazac....
  14. Jak mi sie skoncza bazarki to zasile konto Fundacji, na dzien dzisijeszy mam na koncie juz ok 80 zł, a z bazarków które trwaja na dzien dzisijeszy jakies 120 zł :-)
  15. :multi::multi::multi: Ja zaraz moje bazarki przepisze :-)
  16. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  17. Podniose.... moze wpisz w tytule ze szukasz osoby z łodzi ...
  18. Tengusia ja mam z bazarkow 80 złotych, ale.... w inteligo są kody zdrapki, skonczyly mi sie wszystkie i czekam az mi nowe dosla, bo bez zdrapek nie zrobie przelewu.
  19. I w końcu Ada tez bedzie miała domek :multi::multi: Zapraszam na bazarki z podpisu
  20. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  21. Bazarek.... robilam go 2 godziny bo dogo sie ciagle wieszało :angryy::angryy: i w podpisie jeszcze 2 nowe :( tez w podpisie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9453249#post9453249[/URL]
  22. [quote name='doddy']Ciotka już nie mam co myśleć. Psa chorego nie wezmę na razie.[/quote] Doddy male pytanko...ile $ musialoby wpłynąc na konto fundacji zebys wyciagnela z Pozniania tego pieska??
  23. Mysia poprawiam sie :cool3: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4934/gggggggggggggggggggggeu4.jpg[/IMG]
  24. Ja podobienstwo wypatrzylam w tylnych lapach, z tylu ma latki brazowe , a Fiona tez takie ma,,,,
×
×
  • Create New...