-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Boni-Bobo'][CENTER][B][SIZE=4]List otwarty do Pajo[/SIZE][/B][/CENTER] Witaj jamniczku! Zajrzałam znowu na wątek, a tu nic się nie zmieniło. Pory roku przemijają, lata biegną, tygodnie uciekają, a Ty nadal w schroniskowym świecie. Prawdę mówiąc zmartwiło mnie to i – przyznaję – rozczarowało. Podjęłam decyzję, że taka sytuacja dłużej nie może trwać. Znam przecież Twoją historię od początku. Pajo chcę, abyś zamieszkał w moim domu. Możesz przyjechać do mnie na bezpłatny dom tymczasowy, dożywotni, mogę Cię adoptować. Pisałam Ci już wcześniej na wątku, że nawet najlepsze schronisko nie jest miejscem dla jamników. Ty jesteś już tam weteranem. Zadzwoniłam w ubiegłym tygodniu do pani Doroty od adopcji i zaproponowałam, że Cie zabiorę. Twoi opiekunowie chcą chcą się zastanowić czy ta propozycja będzie dla Ciebie dobra. Dowiedziałam się, ze w schronisku czujesz się dobrze, uważasz je za swój dom i nie wiadomo jak zareagujesz na zmianę środowiska, czy stres nie będzie zbyt duży dla jamniczego staruszka. Odpowiedź mam dostać w środę. Czekam więc do środy i tym razem telefon nie będzie milczał. Do zobaczenia Pajo! Boni-Bobo z Basią, Argosem i Piratem[/QUOTE] O matko nie wiem co powiedzieć. Szacun.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']W nowym domku! :)[/QUOTE] fantastycznie :) -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodek ale z ciebie ciacho -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Wieści o jamniczku jakie dostałam na maila [QUOTE]Niedzielne wieści od jamnika: na spacerze już mocniej obwąchuje a nawet przejmuje inicjatywę gdzie chciałby iść. [B]Jest tak dożywiany przez opiekunkę[/B], że dziś moimi "daniami" właściwie to pogardził - już mu się nie mieściły: -) [B]Możliwe też, że jutro zostanie przeniesiony do indywidualnego boksu, bo ślady na jego uchu wskazują, ze jednak w tym wspólnym dochodzi do spiec a to ostatnia rzecz, która jest Teraz mu potrzebna. [/B]Prawdopodobnie będzie umieszczony w tzw. Zielonym Domku lub, jeśli będzie ciepło, w domkach przy Biurze Adopcji. Będzie pod dobra opieka, zresztą już jest. Z indywidualnego boksu łatwiej też będzie zabrać go na spacer, o co gorąco proszę, bo w trawie pięknie wraca mu chęć do życia i ciekawość świata. [B]Dom pilnie poszukiwany... Dziękuje tez ogromnie za zwrócenie uwagi na tego psa. Możliwe, ze bez tego dalej leżałby tam zwinięty w kłębek i niewidoczny...[/B] Serdecznie pozdrawiam, Marta[/QUOTE] [URL="http://img401.imageshack.us/i/qpom.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9818/qpom.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img713.imageshack.us/i/5naz.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7630/5naz.jpg[/IMG][/URL] -
Piekne słoneczne fotki, no i to srebrne cudo w złotych promieniach :)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']czyli mam założyć mu wątek? Dorotka czyli Isadora? Muszę wyjsc z domu, jak wroce to poszukam info o tym jamniczku i zakladam watek jesli ktos moglby skopiowac info i podeslac na pw bede bardzo wdzieczna..[/QUOTE] [quote name='anica']... przepraszam :) wyrażam się nieprecyzyjnie... tak! zakładaj wątek! proszę:modla: ... a Isadora to Dorotka :lol:... ja niestety nie umiem skopiować info i podesłać na PW ale jeśli ktoś mi powie jak to się robi to oczywiście zrobię to :)[/QUOTE] Ja jestem jutro na Paluchu bo "dopinam" formalności z wyjazdem Gizma do Szwajcarii, to postaram się zerknąć do jamnisia i coś jeszcze dowiedzieć. -
śliczna sunia
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']niedobrze z tym jamnikiem...[/QUOTE] [quote name='anetek100']ten jamniś mnie rozwala totalnie, jakbym dosłownie swego widziała:( ta niemoc jest okropna:([/QUOTE] [quote name='anica']... Czy możemy mu jakoś pomóc?... czy potrzebuje jakichś leków?... czy może... już się poddał?:-(... wyć mi się chce!!!!!:-([/QUOTE] [quote name='anica']Zagladam........z nadzieją że jeszcze coś możemy dla staruszeczka zrobić![/QUOTE] [quote name='Beat2010']dom potrzebny, tylko tyle i aż tyle[/QUOTE] Nie mogłam być na Paluchu przedwczoraj, ale była Marta z która byłam ostatnio u geriatyków. Marta będzie tez w niedzielę. Oto wieści od niej o jamnisiu. A ja też zajrzę w poniedziałek. [QUOTE]Tak jak pisałam w sms-ie - jamnik żyje i [B]nie ma zdiagnozowanej żadnej choroby[/B]. Można go wyprowadzać na spacery, n[B]ajlepiej wziąć na ręce i wynieść z boksu oraz przenieść przez strefę "szczękającą" do furtki, bo go to przytłacza.[/B] W trawie nabiera chęci do życia, drepcze sobie i wącha. W jego boksie panują jakieś tajemnicze psie układy, nie wyczuwam jeszcze do końca, o co chodzi, ale toczą się geriatryczne burdy przy wspólnej misce z suchym jedzeniem. Jamnik szybko schodzi z pola rażenia i oddala się na bezpieczna odległość, [B]ale może to jest przyczyna jego stresu: tam dwa dziadzie ustawiają sobie hierarchie, dochodzi do awantur a jamnik może niedojada?[/B] Trzeba go intensywnie dożywić i wyspacerowywać, może zaakceptuje jeszcze schroniskowe warunki. Na razie jego psychika i ciało mówi: nie;-( To łagodny jamniś, spokojny na spacerach, ale jest też bardzo słaby, wiec w sumie to nic nie wiadomo o jego prawdziwej naturze. Będę w niedziele, znów do dokarmię na maksa domowym, ale co z nim będzie dalej - nie mam pojęcia. Podsyłam zdjęcia z dzisiejszego spaceru.[/QUOTE] [URL="http://img713.imageshack.us/i/ve9i.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3381/ve9i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img809.imageshack.us/i/o1jg.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7219/o1jg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img28.imageshack.us/i/l7vx.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3210/l7vx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/y2i7.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4720/y2i7.jpg[/IMG][/URL] -
Abi - młoda Mamusia z łańcucha już we wspaniałym DS!!!
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img822.imageshack.us/i/i5k3.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8990/i5k3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/u1lj.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1304/u1lj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/kgn0.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/640/kgn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/8j5m.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3764/8j5m.jpg[/IMG][/URL] -
Abi - młoda Mamusia z łańcucha już we wspaniałym DS!!!
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img690.imageshack.us/i/9tqa.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5857/9tqa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img856.imageshack.us/i/tdh5b.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1183/tdh5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/lgh6.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6494/lgh6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img856.imageshack.us/i/kli8.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2227/kli8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/us1f.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2063/us1f.jpg[/IMG][/URL] -
Abi - młoda Mamusia z łańcucha już we wspaniałym DS!!!
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img849.imageshack.us/i/z69o.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8499/z69o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/vvup.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5198/vvup.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/of0k.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3677/of0k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/oo7q.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7872/oo7q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/zo37.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9267/zo37.jpg[/IMG][/URL] -
Brązowooka Zula - sunia marzeń już w swoim idealnym domku:-)
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img33.imageshack.us/i/bwlh.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6527/bwlh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/xdok.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2689/xdok.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/3x1a.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4071/3x1a.jpg[/IMG][/URL] -
Brązowooka Zula - sunia marzeń już w swoim idealnym domku:-)
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img534.imageshack.us/i/3q3r.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/623/3q3r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img34.imageshack.us/i/5ho7.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7581/5ho7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/5sut.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8979/5sut.jpg[/IMG][/URL] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
I kolejny geriatryczny przystojniak, informacje dodam, nie zdążyłam wczoraj wszystkiego spisać. Rewelacyjny pies, absolutnie odwoływalny, stabilny, zrównoważony. Nr schr 2886/12 [URL="http://img811.imageshack.us/i/ly6m.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8566/ly6m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img856.imageshack.us/i/68f8.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2359/68f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/ne8a.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9972/ne8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img853.imageshack.us/i/arv8.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8159/arv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/0ckuj.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2719/0ckuj.jpg[/IMG][/URL] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Takie cuda o zjawiskowej urodzie są na geriatrii[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]TONIK - trójłapek - 378/10 [/B][/SIZE] Tonik to nasz kochany trójłapek. Jest bardzo przyjacielski i grzeczny. Jak tylko zacznie się go głaskać to chętnie się przytula. Niestety z powodu braku nogi chodzi bardzo wolno i nie może też długo i daleko spacerować. Idealny do bloku, dla starszej osoby, która też nie ma siły na długie spacery z młodym pieskiem. Tonik z pewnością odwdzięczy się miłością swojemu właścicielowi. Tonik podbije serce każdej osoby, która tylko weźmie go na spacer. Jest bardzo miły i grzeczny. Często kładzie się koło wolontariusza i daje się głaskać i czeka na więcej pieszczot. Psiak jest przesympatyczny, grzeczny, miałam okazję przekonać się wczoraj. [URL="http://img203.imageshack.us/i/883z.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7016/883z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/frzd.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6958/frzd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/oqfd.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5070/oqfd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img42.imageshack.us/i/s1t5.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1743/s1t5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img34.imageshack.us/i/f9hd.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4151/f9hd.jpg[/IMG][/URL] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... przydreptałam z jamniczego i :-(!... jamniczek jest biedniusi!... wszystkie są biedniusie!... te staruszeczki:-(![/QUOTE] Z jamnisiem wg mnie jest bardzo niefajnie, wczoraj nie reagował na nic :( [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1194/tbzh.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/685/jvx5.jpg[/IMG] -
[quote name='werenn']Marcelek znowu słabiutki. Leci z niego przodem i tyłem jakby organizm przestał przyjmować pożywienie. Jeżeli po wczorajszych zabiegach u weta choć minimalnie się nie pojawi, to dziś chyba będzie dokarmiany dozylnie i zobaczymy czy to go wzmocni[/QUOTE] Ciepłe myśli dla Was, kciuki za marcela - trzymaj sie psino kochana