Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a zapomnieliśmy o mamie - [B]Lence[/B] :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14276.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14274.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14272.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14287.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14286.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. nmo szukam, chciałabym szybko. mam na druga połowę tygodnia, ale szukam na pierwszą może :) pisałam do natalia_aa, czekam.
  3. nie to jest Ali, Syed Ali :)
  4. [CENTER][B]Lola[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna11.jpg[/IMG] [B]Diva[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna22.jpg[/IMG] [B]Pluto[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak14.jpg[/IMG] no i[B] Ali[/B] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak22.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. szukamy dla Luny wizytatora w Gdyni :)
  6. a nie ma sprawy, czekamy na wieści od suni :) a zobaczcie, [B]na tej samej trasie 20 km dalej też pies koczuje[/B] pół roku :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/195496-POSZUKIWANI-DOGOMANIACY-Z-OKOLCY-LECHOWA-82-km-od-WARSZAWY[/url]!!
  7. rany, wczoraj z tej samej trasy pod Rawą odławialiśmy psa :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195068-Wychudzony-pies-b%C5%82%C4%85kaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-drodze-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego-POMOCY%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/195068-Wychudzony-pies-b%C5%82%C4%85kaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-drodze-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego-POMOCY!/page3[/URL] matko, nie wiem co robić, ale jak już go namierzono to trzeba zabierać mamy na niego jakiś pomysł? łapać możemy pomóc!
  8. [CENTER]no i[B] chłopaczek ciemny[/B] :) słodziak, spokojniejszy niż brat, chyba najspokojniejszy z miotu. baaardzo uroczy, tylko się wtulić w ludzia i spać! :cool3: [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak21.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak22.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak23.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [CENTER][B]piesek a la mama ;)[/B] rudy krótkowłosy, z chłopaków bardziej ekstrawertyczny [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak12.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak14.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/chlopak15.jpg[/IMG] "jak ulosne to bede kielowcą tyra" [/CENTER]
  10. [CENTER][B]sunia ze skarpetami [/B]:) jest śliczna a do tego spokojna, taka bardziej stateczna. [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna22.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna23.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna24.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. mama jeszcze ma resztki laktacji, dlatego nie została jeszcze zaszczepiona. maluchy mają już około 8 tygodni i dziś zostały zbadane i zaszczepione :) w końcu wyglądają zupełnie różnie od siebie! każdy inny z wyglądu i charakteru :) chłopaki są mniejsze, pewnie będą wielkości mamusi dziewczynki trochę większe, mogą docelowo być do kolana max. a teraz fotki :) [CENTER][B]sunia "leonbergerka"[/B] hihi :) "pierwsza" z miotu ;) taka najważniejsza, wszędzie jej pełno, nawet pan wet powiedział, że za dużo je - pewnie objada chłopaków :eviltong: [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna11.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna12.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/dziewczyna13.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. sunia złapana choć nie bez przygód :) wiecie jak to jest - pies miesiącami koczuje w danym miejscu a jak zjawiamy się, żeby go zabierać to zjawia się również niby-właściciel i nagle każdy ma jakiś problem :P na szczęście wszystko poszło dobrze! sunia już bezpieczna, jest fajna ok. 25 kg. czarna z brązowymi i białymi znaczeniami jak berneńczyk :) sierść taka krótka, ale baranek :) sunia około roczna. niestety nie miałam ręki by robić zdjęcia :( ale Adam ma przesłać, czekam
  13. hej czy wiemy coś nt. Diany i kotów? :) mam chyba chętny dom...
  14. już dojechał. wszystko ok :) chyba... i tak się boję, bo to duży silny wymagający pies... [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=15110&postdays=0&postorder=asc&start=90[/url]
  15. płaczę, pojechał :(:(:( czy ktoś z Bytomia mógłby niedługo tam wpaść...?
  16. tak, Szkoci :) od Koreanki do Szkotów! światowa ;)
  17. niby spoko, ona ma w sobie huskiego, ale jednak teraz powinna mieć lepiej. zasypywac jej strzeba też sutki, żeby wilgoć się nie zbierała.
  18. Lulu ma dom, mówi teraz bardzo ładnie po szkocku ;) śpi pewnie długo. adoptowała ją rodzina z dwójką dzieci z Warszawy. case closed.
  19. nikogo u Luny a Luna już w kojcu.
  20. kurcze ale cisza :(
  21. wrzuciłam Lunki fotki i info w 1post. taka jest cuda, tak pogodna. taka bieda, szkoda mi jej jak nie wiem... Lunka jeszcze dziś druga noc w cieple. jutro od rana czeka ją hotelowy boks, mimo, że porządny i blisko weta... wciąż:( pomocy! ona jest tak niekłopotliwa....!!!
×
×
  • Create New...