-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my w każdej chwili gotowi :) biedy Kąsek, dziś byliśmy u niego ze 3 godziny i nie wyszedł :( -
oczywiście :) zadzwonimy!
-
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
mru replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
czyli Afro trochę tchórz, ale daje radę :) a Myszka kochana haha -
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniose...! -
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak jest i już do niej napisałam:) -
o matko, jak rany, ale fajny :( rozgłaszam ...!
-
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jednak ten dom w Łodzi to nie wiem (coś z budą tam było wspomniane, a jednak chodzi o dom nie o budę, bo Lunka lubi kanapy :roll::evil_lol:;)), są dwa inne jeszcze. jednym ludziom psiak przygarnięty uciekł pod płotem (no zdarza się niby) a drudzy fajni się wydają - ich ostatni pies odszedł ze starości - Kozienice, warto sprawdzić chyba! -
pewnie, zapraszamy :)
-
z tym truciem to koszmar. ale ak to jest jak ludzie się nudzą, wszystko im przeszkadza. własna słabość i brak zajęć przelewają na coś takiego. masakra... my tam na wieś, skąd Maja i Gucio "pochodzą" dzwoniliśmy zapytać, czy nie mieli przypadkiem gdzieś trutki. oczywiście nie nie. może i nie... pani jeszcze następnego dnia dzwoniła zapytać jak psy... heh
-
[quote name='OlaLola']wrzuciłam je na pierwszą stronę par psiaków do wspólnej adopcji. Prosiłabym jeszcze o kontakt w sprawie ich adopcji.[/QUOTE] dziekuje :) kontakt, zapomniałam! taki - kontakt w sprawie psiaków:[B] 790 102 273 ; 790 102 272 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] dziś lepiej :) u weta był sam Gustaw i... wyniki krwi lepsze :) organizm walczy, czerwonych krwinek więcej... uff... witaminę K dostaje w dużych ilościach. ma na 10 dni :) ogólnie jest bardzo żywy, wesoły, ma apetyt itd. musi musi być dobrze
-
biedna huskooka LUNKA znalazła super dom w Warszawie! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki :) ja nadal nie wiem ile za zabieg, dowiem sie podliczę tez wpłaty, ale poza tym od Ciebie to chyba niewiele tego... -
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
mru replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
dziś mnie wetka w lecznicy zapytała jak Afro, bo on się przecież nie dawał wyjąc z klatki (ale ona sobie dała radę, zaszczepiła go i zachipowała). fakt, bał się, ale wczorajsze (czy kiedy to było haha ja nie spałam od wtedy) szczekanie już było takie mniej pewne siebie. nie wyciągałam na siłę. poczekaliśmy aż sam wyjdzie do nas, wyszedł niepewnie ze swojej skorupy kłapacza haha i podeszliśmy i było już dobrze :) a jak zdjęliśmy mu kołnierz to w ogóle inny pies! czyli jak zwykle - stres, zamknięcie, obcy, kastracja i jakiś kołnierz = kłapacz gotowy ;) podróż zniósł dzielnie mimo, że się trochę chyba nudził, bo się kręcił ciągle ;) ale brał ode mnie smakołyki i było dobrze, zostaliśmy przyjaciółmi ;) podejrzewam jednak, że u Mantis szybko Afro o nas zapomni(ał) ha! -
faktycznie sunia szkielet :( ale tyle małych... dzięki za foty :) ależ one do siebie podobne :) ale już mniej. czyli powoli tymczasów szukam, one jeszcze chwilę powinny przy mamie zostać. Jola mi pisała o tym, że ze względu na stan suki rozważacie wstrzymanie kolejnej cieczki. najlepiej to z wetem skonsultować, co on myśli. jeśli macie dobrego weta :)
-
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak na dworze sa :( gdzie dokładnie wie asiamm i luka:)