[quote name='Rodzice Maciusia :)']mru - ja też mogę to zrobić, tzn. przez internet. Przyznam, że to mi do głowy nie przyszło.
[/quote]
wiem :)
z tym, ze ja wysle to mi chodzilo o to, ze jakby nie mieli w internetowej
to moze zrob skana/fote tej recepcie
i ja popytam w Warszawie czy mozna gdzies dostac :)