Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. o matko prawie się popłakałam czytając to... dobrze, kochana tak dalej
  2. ehhh to przegrana sprawa z góry :( bosz, beznadziejne są nowotwory :shake: śliczny był Biszkopt Zeniu mój też wyrok dostał - nowotwór na śledzionie po prostu... :placz:
  3. wszyscy się starali! :shake: odżałować go nie mogę :shake:
  4. to jeszcze ja plakat zapdejtowałam [url]http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&send_id=614008395&email=49ffc05c3fb109208c772f707461d25c[/url]
  5. :oops: powiem szczerze, że przez myśl by mi to magiczne myślenie nie przeszło (uff;)) ja bym to brała za coś dobrego że ma dom i możecie się wszyscy wypchać ;) ale okej okej :) to wrzucam http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&send_id=614008395&email=49ffc05c3fb109208c772f707461d25c
  6. :placz: usunęłam dziś fotkę Biszkopta z plakatu staruszków... (bosz) ['] czy Zębatka tez mogę? ;)
  7. szkoda dla Apolla ale szansa dla pana Trufelka :) trzymać będziemy!
  8. mam nadzieje, ze to psychiczne i minie :) bo minie na pewno jak Barbi... ta suczka chodzi powyginana ze strachu, z blokady psychicznej nie umie chodzić na zewnątrz a i tak codziennie robi mały "kroczek" postępu :D więc Fredziu i tak dobrze... bo raczej to nie dlatego, że coś go może boleć przy wchodzeniu, prawda?
  9. czyli Barbi właściwie otwiera się z każdym dniem :roll: ale się jej poszczęściło... rzeczy na bazarek idą idą i dojść nie mogą :shake: już w środę powinny być i ani widu ani słychu :angryy: spodziewam się dziś...
  10. aaaaa gratulacje! :D no no to o jeden krok bliżej! cudnie :loveu:
  11. o boże takie rzeczy się dzieją a ja taka niezorientowana :eviltong: aaa fajnie, że blisko czekam bardzo na ocenę :eviltong: państwa/pana/kogo tam ;)
  12. myślę, że to katar ;) i przez nos powiedziałaś [I]domek[/I] :lol: więc tak wyszło
  13. ale Czort jest super i jak go weźmiesz na DT to bardzo chętnie go poznam :D to myślcie tam :) i czekamy na Koperka ;)
  14. ojeza :loveu: no ja na to, że super tz :cool3::cool3::cool3: ale trzeba się dowiedzieć jak z kotami bo chyba z dziewczynami to okej by bylo? ;) a z Amonem?
  15. no ale wątek mój to ja powinnam zacząć :) a zaczęli inni (kochani!) :loveu: no tak ja też w pracy, niby dostęp mam ale co z tego... :/
  16. :) Maniuś, podnosimy się leniwie, bo leniwie, ale idziemy na pierwszą!
  17. czeka i czeka nasz Gacek no... w końcu się weźmie wkurzy i rozmyśli ;) brać zanim się to stanie!
  18. opis jest bardzo dobry :) jej taka biedna sunia, a jednak uśmiech na pysiu...
  19. :D ale jak wywalę na szefa filiżankę z kawą to będzie Twoja wina :eviltong: [SIZE=1]zaraz Ci napiszę jak do mnie dojść itd. ;)[/SIZE]
  20. bardzo trzymam kciuki za nie... :( eh biedactwa...
  21. cześć elmiro! no nie mogłam nie wejść do trufelka - słodziak taki:cool3: Chapa mi przypomina z twarzy ;) chociaż wcale do Chapa nie podobny :eviltong: dziwne
×
×
  • Create New...