Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a gdzie grysikowy domek? :shake:
  2. skaczemy Cyganku :):):):):)
  3. Waar is Amon? :niewiem:
  4. nowy Pan Maxa napisał :D że Max był bardzo grzeczny i spokojny ciumkał sobie świńskie ucho :eviltong: trochę płakał jak Pan Tomek wychodził ale potem juz był spokój :D czyli test zdany! brawa! ;):multi: fala meksykańska i takie inne! aaa i Państwo zaglądają tu do nas na wątek maxowy ;) więc z tego miejsca pozdrawiamy i zapraszamy do zalogowania się :eviltong:
  5. jaka ładniutka :loveu::loveu::loveu:
  6. to nie tamten! :D ale bardzo podobny tez taki biedak... :( a tamten chyba też bez domku nadal... :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-cyganek-juz-tak-dlugo-szuka-domu-23375/[/URL] :(:(:( oba cyganki i oba biedaki małe [B]edit:[/B] a nie! patrzcie, tamten chyba ma domek!
  7. łooooł :D ale się zadziało i jak w domku mu? :):):):) boryskowa pani, jak się ma mały? :loveu:
  8. :shake: no mało odwiedzin a domku nie widać...? :-(
  9. [CENTER][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/2048/67120981ds9.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2310/10462059sz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2584/13ws7.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3752/61675616tu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6962/10qq6.jpg[/IMG] [/CENTER] *** oj ale podobny!:loveu: ah ah żeby ktoś taki zechciał Cyganka :D
  10. a ja pamiętam, że na [B]stronie 84[/B] są zdjęcia z wielkiej ucieczki Czarka ze schronu! :multi:
  11. ja też chcę się dołączyć też nie sądzę, żeby ktoś kogoś atakował wszystkim szło o dobro Śnieżki a nikt nie wiedział co i jak za bardzo... a my tu mamy paranoję uzasadnioną niedawno była historia z Xantem, którego pani adoptowała i stwierdziła zaraz, że uciekł (a ta na serio to go wywaliła na ulice) a potem pisała do wolontariuszek smsy, że się źle czuje i robiła z siebie ofare i że jest w szpitalu... potem historia Pysia, którego "nowa pani" pisała nam na dogo jak to świetnie sie pies ma... a w rzeczywistoći nastepnego dnia czy 2 dni po przyjeździe Pysia oddała go do schronu... różnie bywa wszystko trzeba sprawdzać sto razy :) a Śnieżka boska :D zarzadzam mir we własnym wątku ;) i zapraszam do innego Orzeszka - [COLOR=Indigo][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"]Cyganka![/URL][/B][/COLOR]
  12. i reklamujemy kolejnego starszego pana :shake: CYGANKA...
  13. [CENTER][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6433/15ls4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4610/90503776ce9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6708/30863840kp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5671/16sd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2831/58679133ga5.jpg[/IMG] [/CENTER] *** dzięki za banerki! :multi::multi::multi:
  14. przedstawiam kolejnego Orzeszka! :p [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][B]CYGANKA[/B][/URL] :roll::roll::roll: [/CENTER]
  15. Powiem Wam coś na uszko... [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cyganek-jedzie-jedzie-do-domku-o-d-123016/index119.html#post13121976"]Cyganek skradł czyjeś serduszko[/URL][/B] :) [CENTER] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5154/dsci0844.jpg[/IMG] [/CENTER] *** Nie ma nic cygańskiego w życiu Cyganka. Niewiele radości. Codziennie te same kraty, ten sam boks, szczekanie sąsiadów, karmienie... [CENTER][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5585/18lq8.jpg[/IMG] [/CENTER] Teraz trochę zimniej, trochę bardziej wieje... Teraz wilgotniej, coraz bardziej bolą stawy, stare kości dają się we znaki... coraz ciężej się chodzi, ale nadal trzeba mieć się na baczności. Szron na pyszczku i smutek w oczkach beznadzieja bo przecież za stary, za pospolity... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan2.jpg[/IMG] [LEFT] Radość jest jak przyjdą, pogłaszczą, pogadają do Cyganka... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan.jpg[/IMG] [LEFT]Ale Cyganek głupi nie jest, życie zna! Wie, że nie będzie to trwało wiecznie, że zaraz wyjdą, a on zostanie sam... Jeszcze chwilę uśmiechnięty, jeszcze przez moment wpatrzony z nadzieją... A potem zabolą go powykrzywiane przednie łapki i Cyganek przypomni sobie, że jest sam. [CENTER][URL="http://img301.imageshack.us/my.php?image=cimg4949.jpg"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/40/cimg4949.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Cyganek jest ostatnio jeszcze bardziej obolały - dwa dni temu pogryzł się z innymi psiakami.[/B] Piesek ma około [B]12[/B][B] lat[/B] i jest raczej zdrowy, jedynie stawy mu dokuczają. Czasem chce dominować, ale nie zębami ;) [B]Kto ukocha Cyganka i da mu domek gdzie będzie mu ciepło i wygodnie?[/B] [CENTER] cygańskie Banerki do Szpilki! :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2006/cygan3ny7.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9624/cyganfz8.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [SIZE=3][U]Piesek przebywa w schronisku w [B]Orzechowcach[/B] k/Przemyśla[/U] [/SIZE] [CENTER] [SIZE=3] Kontakt w sprawie adopcji [B]CYGANKA:-D[/B]:[/SIZE] [SIZE=3] [B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B] tel. 782 670 611[/B][/SIZE] cygankowe allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item466177158_cyganek_8_letni_pies_z_miloscia_w_oczach.html"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/128x96/466/17/71/466177158[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item466177158_cyganek_8_letni_pies_z_miloscia_w_oczach.html"][COLOR=#2040ab]Cyganek 8- letni pies z miłością w oczach ...[/COLOR][/URL] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan4-1.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  16. jest jest Barbi wyprostowana stoi sobie spokojnie :p
  17. dziś się dowiemy jak Max zniósł tę parogodzinną samotność :roll: :roll: z niecierpliwością czekam na feedback od Państwa. :roll:
  18. [quote name='Ra_dunia']To ja Ci podam objęte wielką tajemnicą numery stron ze zdjęciami Czarka ;) 91, 102, 107, 118, 127 (mam nadzieję, że wszystko się zgadza :cool3:) Śpiący Czaruś na szafce jest na stronce 91 ;)[/quote] łooo impressive :crazyeye::p
  19. [url]http://images33.fotosik.pl/385/676e85e6cb8c7cdemed.jpg[/url] :D no no no
  20. no brak mi słów :eviltong: ale ona fajnie daje (w sensie biega, że tak skacze:cool3:) :loveu:
  21. Xant dzielny chłopak! :p:p:p aaaa historia z jamnikiem-naklejką boska :D mam nadzieję, że rodziny mój śmiech nie obudził ;)
  22. pewnie jeszcze się kręci, może spacerek mały i spać :D:D:D
  23. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1809/zdjcie003an7.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2730/zdjcie006qg8.jpg[/IMG]
  24. dziwny ten Pan, co pytał o Maxa... :roll: jeszcze newsy od Państwa: radziłam im ignorowanie przed wyjściem ;) [QUOTE]Ignorowanie przed wyjściem już ćwiczymy od wczoraj:) Trochę się zestresował jak wyszliśmy wieczorem razem (pierwszy raz, wcześniej tylko pojedynczo), ale w sumie zniósł to nieźle (szczekał za nami, kiedy wróciłem był spokojny). Jak mu całe stado naraz wyszło to miał prawo się przejąć, cały czas się upewnia, że to jego dom. [/QUOTE]
×
×
  • Create New...