Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaaa witajcie! :sweetCyb: no niech Wam już będzie Max przez "s" :eviltong: hihi świetnie, że jesteście i że wzięliście Maksa, bo czasu już nie miał chłopak :shake:
  2. właśnie dlaczego ciężko? :( piękny taki... kochany... Yogusiu, dawno razem nie spacerowaliśmy! To przejdźmy się teraz!
  3. :shake: domku, przybywaj...
  4. postaramy się :eviltong:
  5. cudeńko! gdzie ten Twój domek? :roll: aaah cholera, na pewno gdzieś jest tylko nie wie o Tobie jeszcze... :shake:
  6. gdzie te dwa bidaki? są foty? :) przy wątkach mogę pomóc jakby coś ... :roll:
  7. aaaaa biegnący Xant! :D:loveu::multi: jaki żywy! a jaka to bida była pamiętacie? :shake: łaaaał! hihi moje chłopaki jak nosiły abażury to się o siebie nimi zaczepiały :D
  8. mój czujnik ostatnio też zadziałał! :eviltong: chociaż u nas drzwi na dole są z reguły zamknięte to czasem ktoś się przypałęta ostatnio - sobota wróciliśmy przed 24, bo byliśmy na rodzinnej imprezie poszłyśmy z psami, wszyscy się położyli 1:30 Gacek warczy ze swojego fotela myślę sobie - a ten czego znów (a już spałam) za chwilę... Gacek wstaje i leci pod drzwi warcząc tam cisza... ale czy aby na pewno? :eviltong: otóż nie! pod drzwiami stał policjant :crazyeye::errrr: obraźcie to sobie jest 1:30, cały dom śpi, jeden Gacek mnie obudził (a mnie budzą takie rzeczy w stylu, że on warczy) pod drzwiami cisza, wyglądacie przez wizjer a tam stoi facet! :nerwy::nonono2: i nawet nie to, że dzwoni do was... czy puka... nie. on stoi.:???: i zaraz zszedł na dół. dosłownie jak tylko usłyszał, że Gacek jest pod drzwiami (mnie raczej nie słyszał) :-? - wtedy dopiero zobaczyłam, że to policjant czyż to nie okropne!!!!??? wróciłam do łóżka z walącym sercem :shake: zapewne to jacyś moi kochani sąsiedzi wymyślili ZNÓW, że jest strasznie głośno :angryy: że robimy burdy czy nie wiem inne awantury, a psy wyją do księżyca... a to była sobota i nawet jakbym tańczyła goła na stole to mogliby się pocałować :eviltong:
  9. zmieniłam. teraz jest mniej tragicznie ;) no i słodziak Johny - szef Azylu sie pokazuje... :roll:
  10. no stronka fajna :) bardziej przejrzysta Falbi podnóżkiem z Pięknej i Bestii :evil_lol: hihihi
  11. :shake: biedaku, a może jednak zima w domku...? :roll:
  12. czy ktoś da mu szansę...? :roll:
  13. a może ktoś się znajdzie, co się podejmie [I]ułożenia[/I] go? :roll: eh biedak
  14. wystawiłam bazarek na Barbi! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczyki-srebro-chusteczki-norah-jones-na-barbi-123113/#post11099664[/url] zapraszam!:loveu:
  15. wystawiłam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczyki-srebro-chusteczki-norah-jones-na-barbi-123113/#post11099664[/url] enjoy!
  16. no sama bym tak chciała :loveu: hehe fakt - jest przestrzeń :):):) dla Maxa idealnie!
  17. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1718.jpg[/IMG] Max na stołówce :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1717.jpg[/IMG] :multi: [/CENTER]
  18. są :cool1: [quote]przesyłam parę zdjęć- są niezbyt ostre, ale przy takim żywiole nie sposób dobrze wykadrować. [/quote]napisała pani Kasia i wrzuciła fotki :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1716.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1724.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1723.jpg[/IMG] widać, że kocha pana :P [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1722.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. doszły rzeczy na bazarek :):):) te od miśki! :loveu:
  20. [quote name='Charly'] W sumie moglabym zacząc prząść:evil_lol:[/quote] śpiewający przy tym "oj dana oj dana" i od razu byłby na zimę kubraczek! a Ty - udusiłabyś się chyba ;)
  21. no ma... :placz: nowa pani dziś do mnie napisała! min., że: [QUOTE]otóż Maks z dnia na dzień przyzwyczaja się, że w ciągu dnia zostaje sam, ale rekompensuje to sobie wieczorem wprost bombardując nas swoją miłością. Jest naprawdę bardzo łagodnym psem, z którym można zrobić wszystko.[/QUOTE] oraz: [QUOTE]W ogóle z Maksem nie można się nudzić- wczoraj gwizdnął mój obiad, ale jak go skarciłam, bez żadnych oporów oddał. Dodatkowo, próbował pisać na laptopie, więc nie zdziwcie się jak kiedyś wyśle maila.[/QUOTE] :loveu: cudnie, prawda? poza tym Max miał kleszcza i zaalarmowany tata Kasi przyjechał i wyjął :D hehe (dodam, żebyście się nie martwili - był [I]odkleszczany[/I] w piątek) no i może będą niebawem.... foty! :multi:
  22. hehe no właśnie mówię ;) może warto zmienić... :roll:
  23. tak, to może być dziś... :roll:
  24. hihihi cwaniak :cool1::evil_lol: może zmienić info na pierwszej stronie? że z tą jego choroba jest lepiej... hmm... ?
  25. zgadzam się, że Charly przegina :mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...