-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja wiem :shake: weź bądź mądry i zrób coś sensownego :shake: taka radość na 4 łapach i cholera co tu robić! domu szukamy ;) Diego! do domu leć! może komuś się spodobasz... ogłaszać? nie ogłaszać? :roll: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mamy nie będzie w czw. w pracy ale jutro zawiezie mu puszkę i zostawi portierom w piątek będzie, może przywiezie coś na weekend ale może ktoś by mógł do niego wtedy zajrzeć (przejeżdżając)? :roll: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:oops: a Gacek wyrwał dziś starszą kaukazkę (chyba lekki mix, ale nie wiem - duuuża :D puchata i straszna :diabloti: hehehe) a było to tak Gacek biegał luzem i postanowiłyśmy poćwiczyć z nim chodzenie więc wracamy do domu, bo po drodze nie ma ulic gacek biegnie sobie obok nas już do klatki naszej schodowej doszłyśmy a tu Gacek zostaje i coś wącha i nagle - myk... :eviltong: hopsa sobie parę metrów dalej no to idę po niego :mad: a on ;) stoi i patrzy na kaukazkę :loveu: a ona na niego - :niedowia: to on kuper w górę i zabawa :D kaukazka nic a kaukazkowa pani mówi do niej, że chłopiec chce się bawić, a ty juz się nie bawisz... na co kaukazka kuper w górę i zaczęła skakać wokół gacka :D cudny widok aż się czuło jak się ziemia trzęsła kiedy ona tupała :evil_lol: i tak to zapoznał Gacek kaukazkę i nią zakręcił :eviltong: jej pani była w szoku :D hehe jeszcze mnie zapytała jak Gacuś ma na imię i bardzo się cieszyła z niego ;) -
4kg do przygarnięcia- 3 letnia sunia-Toto juz w nowy domku
mru replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3]Toto, I've a feeling we're not in Kansas any more! :shake: [/SIZE][/B][/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest :placz: mama mówi, że zabiedzony... -
[quote name='Charly'] Mru usmiecham się do Ciebie:iloveyou:, tylko do Ciebie:watpliwy:[/quote] :oops::oops::oops: oooh aż się zawstydziłam! [quote name='tifet']mru dziękujemy choć jak na moje miejsce w podpisie to ogromny jest.... [/quote] specjalnie taki duży, bo to grubsza sprawa ;) ale orajt! ja się nie obrażam :D ważne, że banerek będzie i psiaki będą odwiedzane :eviltong:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zgodzę się :cool3: Isadora się nada! tylko kto nam da takie uprawnienia :shake::eviltong: i wdziano (pomarańczowe!) cholera, Diego, a z Tobą co teraz począć? Mama mówi, że jeszcze 3 dni temu był bardzo wystraszony ale dziś już był wesoły i zadomowił się nikomu tam nie "przeszkadza", nikt go nie wyrzuca tylko co z tego, teren jest otwarty (może wyjść i wychodzi) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam. w pierwszy post :) mam też 2 filmiki [url=http://s326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/?action=view¤t=MOV00027.flv]MOV00027.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobre pytanie :shake: :niewiem: tyle na razie mogę powiedzieć mam więcej zdjęć! [url=http://s326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/?action=view¤t=MOV00026.flv]MOV00026.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']A mnie nikt nie zaprosił, sama się wprosiłam :evil_lol: [/quote] no weź :P ja nie wiem kiedy Ty znalazłaś ten wątek ;) założyłam i już Isadora była :D hehe jeszcze nikomu nie zdążyłam zareklamować :evil_lol: [SIZE=1](Rambo bardzo chory?)[/SIZE] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no napisałam też do niej i do asimm :p edit: przyszło mi na myśl imię [B]Diego[/B] :roll: tzn. jak zobaczyłam jego fote więc niech umownie będzie -
ecci :loveu::loveu::loveu:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w całe drżące, bo nawet tam pojechać nie mogę (i nie mam po co...) :shake: -
[CENTER][CENTER][LEFT][CENTER](ten niejasny lekko :oops::roll: wątek traktuje o pieskach błąkających się po Błoniu pod Warszawą - jeśli ktoś widział któregoś z nich - prosimy o info!) [LEFT][B]jeśli ktoś może dać któremuś z nich DT lub poogłaszać... czekamy. [/B] [SIZE=3]Pod blokiem w Błoniu śpi [B]ONkowaty Misiek [/B]:([/SIZE] :( :( [CENTER][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9407/zdjcie004x.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [SIZE=3]Potrzebne [B]schronienie[/B] dla [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][B]TRZECH PSÓW DO ODSTRZAŁU[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] :( - wyrok zapadł...[/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-blonie-trzy-psy-niebawem-zostana-odstrzelone-pomocy-132246/[/URL][/B] [SIZE=4][B]AKTUALIZACJA[/B][/SIZE] - [SIZE=3][COLOR=Red][B]SAMIEC odłowiony przez hycla, pokancerowany... NIE MA DT, NIE MA WPŁAT ANI ICH DEKLARACJI - co dalej?[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/haczykiem-go-nie-mogli-wyciagnac-z-norki-132689/#post11890370[/URL][/B][/SIZE] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/59e092b8895c02dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/89923614b154dab2med.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [CENTER][B]4-03-2009 - [SIZE=3][COLOR=Red]po Błoniu kręci się pies w typie [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=Red]RHOSEDIANA[/COLOR][/B][/SIZE] lub może RHOSEDIAN [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/diego-inne-bidy-z-blonia-psy-do-odstrzalu-rhodesian-na-ulicy-123531/index124.html#post11905901"][B]więcej - post w tym wątku -> KLIK[/B][/URL] [SIZE=1]to tylko zdjęcie przykładowe[/SIZE] [IMG]http://www.greatdogsite.com/admin/uploaded_files/thumbnails/rhodesian_ridgeback332x_1191990677500.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Red][B]NA ULICY[/B] jest wciąż sunia - [B][COLOR=DarkOrchid]Milka[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/milka-odnalazla-sie-co-dalej-126678/[/URL][/B] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Blonie/SDC15996.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT] [CENTER] [LEFT]4 marca 2009 [/LEFT] [LEFT][B] Domy mają: [COLOR=DarkOrchid]Daszka[/COLOR] :D [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dasza-miodowo-brazowe-cudo-mix-leonbergera-czeka-na-odrobine-serca-125882/[/URL] [COLOR=DarkOrchid]Szorstek[/COLOR] ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pan-szorstek-juz-znalazl-swoje-miejsce-raczej-miejsce-znalazlo-jego-125895/[/URL] [COLOR=DarkOrchid]Totek vel Coś[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-bezdomny-mini-krotkowlosy-cudem-ocalaly-cos-ma-domek-127670/[/URL] [B] let's say -[/B] [COLOR=DarkOrchid]Diego[/COLOR] ;) i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ahmed-mix-akity-zaginal-cudem-odnalazl-sie-30-km-dalej-szukamy-ds-124833/#post11237265"][COLOR=DarkOrchid]Akita vel Ahmed[/COLOR][/URL] [/B][B][B]raczej[/B][/B][B] też :eviltong: [/B][/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER] [B][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/B][/CENTER]
-
ojej to kiepskie wieści :shake: oczywiście nie może być za pięknie... ja także wpłacę jak tylko dostanę wypłatę... na dniach... biedak :-(:-(:-( nie jego wina, że miał takie życie...
-
hihihihihi :eviltong: cwaniak...
-
Fredzik - piękny piesek zmaltretowany przez inne psy w DS
mru replied to kamixx's topic in Już w nowym domu
ooooooh :loveu: zostaje! :multi: ale się mu udało!