Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :evil_lol: hahah to współczuję :evil_lol: ale świetnie się ignoruje w takich sytuacjach Dymka udajemy, że nie słyszymy (a się nie da nie słyszeć) rozmawiamy... (a tam coś brzęczy...) hihi :evil_lol: :roll:
  2. słuchajcie, oczywiście nadal [SIZE=3][B]szukamy PRZECHOWALNI dla Diego[/B][/SIZE]! na te dni trzy czy dwa... :roll: i jeszcze druga sprawa. my będziemy w poniedziałek w Błoniu około 10. (bo korki) kto JESZCZE może nam pomóc? ;) szukać Diego :( wiem, że asiamm może :D dla enii już pewnie będzie za późno (eniu, Paweł może Cie potem podwieźć, ale myślę, że to niewiele da? prawda?)
  3. a jakoś czasu brak :( ale Dymek miewa się lepiej niż dobrze :diabloti: hihi wczoraj mieliśmy małą rodzinną imprezę i burczał nam non stop pod stołem bo obok Gacek był ;) :evil_lol: matko ale z niego wredny staruch :razz::evil_lol:
  4. ktoś go na ręce powinien wziąć :eviltong: to będzie widac!
  5. u nas na szczęście chwilowo słońce ale co z tego? zimno jak 150... boże :shake::shake::shake:
  6. potrzebna kasa na jakieś DT dla tej bidy... [B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/maskotki-wazoik-filizanki-drobiazgi-na-tymczas-dla-starszego-chorego-maksika-124268/[/url] :shake: [/B] Cyganku, a Twój domek gdzie...? :-(
  7. witajcie mądre leopoldkowe oczka :p a ciotki zapraszam na bazarek :shake: na straszną bidę... http://www.dogomania.pl/forum/f99/maskotki-wazoik-filizanki-drobiazgi-na-tymczas-dla-starszego-chorego-maksika-124268/
  8. http://img529.imageshack.us/img529/813/tnpb202227bh9.jpg http://img81.imageshack.us/img81/4694/tnpb202229ii4.jpg ojej :placz: Dudek, trzymaj się...
  9. ojej ale smutny wątek :) ale tak pozytywnie... trzymam kciuki :roll: no i na pewno niepotrzebnie, bo wszystko będzie dobrze!
  10. [SIZE=3][B]gorący apel do wszystkich![/B][/SIZE] jest szansa na ten domek... :roll: co Paweł mówił.... tylko tak trzeba Diego [B]przetrzymać [SIZE=3]do PONIEDZIAŁKU RANO[/SIZE][/B] gdziekolwiek żeby się mu nic nie stało! no i enia mówi, że jest w słabym stanie :( [B]jeśli ktoś ma taka możliwość.... to PROSZĘ BARDZO :([/B] jesteśmy też w stanie coś tam zapłacić - bo może hotelik? 3 dni... :shake:
  11. hihi teraz nie ;) Kamila mi nie odpisała nt tej naszej klasy :roll: może napiszę do osoby poleconej przez wandę? a właśnie kojarzycie może nicki ludzi od psiaków w typie teriera? bo może ich bym też poprosiła o ogłoszenia :roll: dla tego psiaka sprzed sklepu
  12. gdzie go widziałaś? :) napisz w którym miejscu - to bardzo ważna informacja! (za każdym razem cieszę się, że on żyje...)
  13. ojej ależ trafiłam na smutnego staruszka :( kolejnego... do góry :placz:
  14. też o nim ostatnio myślałam :) Hawa, jak maluch? właściwie często o nim myślę, bo codziennie jadę Puławską do pracy i nie umiem sobie wyobrazić go biegnącego pomiędzy samochodami horror... :shake:
  15. hihihi widziałam taką samą sytuację :evil_lol: jak byłam ostatnio to wlaśnie stoję z tamtej strony od bud i chce Jordanka :D a on siup za budę :eviltong: łoooo myślałam, że się zaklinuje! :cool3: ale gdzie tam! wyszła zgrabnie zaraz jak tylko dostała coś dobrego :roll: (no i Jordanek też się zaraz wcisnął hihi)
  16. zabierz :) on jest taki smutny, jej... :shake: i tak "patrzy" super :loveu:
  17. to jest pomysł ;) hihi no Jordanek tak ostatnio leżał smutny jak byłam... zawołałam go to Bella przyszła :eviltong: a on leżał w końcu na mnie spojrzał ;) niedowierzając i podszedł i się bardzo cieszył :shake: dostał smakołyki, ale on chce człowieka :placz:
  18. hihi Puszek taki niepewny siebie jeszcze ;) ale super się mu trafiło... :loveu:
  19. ahaha :D każde wspomnienie Maksa wywołuje u mnie uśmiech na twarzy :eviltong: jej jaki on pocieszny jest :placz: świetnie, że Maks już obczaił co i jak w stadzie :D bałam się tego gryzienia domofonu mamy Fasolki :eviltong: no i siusiania! :crazyeye: ale chłopak pojętny jest :D ja nie wiem jak ktoś mógł go nie szukać :mad: lub wprost przeciwnie :angryy: haha a wiecie dziś miałam telefon w sprawie adopcji Maksa :D ze 3 godziny temu dosłownie :loveu::cool3: hihihi no ale musiałam pani powiedzieć, że niestety już nieaktualne (a zraz dodałam - na szczęście!) :evil_lol:
  20. Bobi jest wspaniały! :placz: podnoszę ludzie no popatrzcie tylko na niego :):):):)
  21. no no czekamy :) Maksik, Ty biedaku musi Ci być ciężko :shake:
  22. w ogóle jak nie Mojżesz hihihi :???: chociaż widziałam te fotkę przed adopcją i tym bardziej mi się taka ciapa podobała! :evil_lol: 6 piłek!? :crazyeye: ale samolub :cool3:
  23. nooo to pewnie najlepsze rozwiązanie :) Kasiu, co u Was? jak tam wielki bobas Maks? :D
  24. ten wątek jest super, bo Neczka go tak ładnie prowadzi wszystko przejrzyście no cud :D no i maluchy w ogóle ojej :loveu: skaczemy!
×
×
  • Create New...