-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Piniuś w bezpiecznych ramionach odszedł za Tęczowy Most... ;(
mru replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem w trakcie :) -
Piniuś w bezpiecznych ramionach odszedł za Tęczowy Most... ;(
mru replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
on na tej jednej fotce wygląda jak kotek jego uroda mnie powala :):loveu: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']no..moznaby zobaczyc co i jak. ale wiesz nawet umowić się cięzko skoro sabina nie odbiera.Ale jest jeszcze KB. Jesli dobrze pamietam mieszkaja w jednym miejscu tzn. na jednym osiedlu czy jakos tak nie?[/quote] ponoć ulica w ulicę :roll: -
Piniuś w bezpiecznych ramionach odszedł za Tęczowy Most... ;(
mru replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o ja pier... :angryy: szkoda słow na to, jakimi ludzie są zapatrzonymi w siebie tchórzami! ależ on jest śliczny... -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']spokojnie spokojnie spokojnie:)[/quote] staramy się ;) chociaż trochę się zrobiło jak na targu... :eviltong: jak te posty skaczą to trochę jakbyśmy się przekrzykiwały :roll::evil_lol: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i czemu sabina nie odpisuje na moje pw na szansie... :shake: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][quote name='j3nny']kto to Pysio?[/quote] Pysio - [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gluchy-foxterier-jedzie-jedzie-do-niemiec-76664/[/url][/B][/SIZE] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']kurcze zeby tylko udalo sie dodzwonic do tej całej Sabiny , moze kogos tam do niej wysłac co ??[/quote] jedziemy :diabloti::diabloti::diabloti: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
były były zapytania, ale jeszcze będą :) ah Migotka - migotała mi się po głowie i już wiem która to :D -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Charly - to nie była ironia ;) :eviltong: jasne, że możesz :) będę w drodze dziś po pracy, ale to przedzwonię do Charlyego najwyżej ;) to ona napisze :diabloti: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] (Pysio mi sie przypomina..)[/quote] o boże, nie... -
siek, rodzice Cię nie za[B]siek[/B]ali? :roll: ;)
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu'] wszystkie moje posty lądują na wcześniejszej stronie, dogomania jeszcze sobie jakieś jaja robi jak to nie czas i miejsce na czary mary ... :shake:[/quote] musielibyśmy mieć wszyscy taka samą godzinę na kompach chyba :) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ależ poprzestawiało posty :-o albiemu, ja się boję, bo sabina pisze, że każdy dzień się liczy :( oczywiście nowy dom od razu byłby najlepszym wyjściem... no, ale póki do sabiny sie dodzwonić nie można to możemy sobie gadać w sumie... -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']W nosie mam czy sie komus to podoba czy nie , ale najchetniej to bym ta cala sabinke:cool1: kopnela w zad[/quote] :megagrin: ależ mi poprawiłaś humor aż prawie oplułam kompa kawą :evil_lol: co do powrotu do Orzechowców jestem jak mówiłam za szczególnie, że to dobre miejsce i ona je zna i ludzi tam zna i będzie tam bezpieczna -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
albiemu dzwoniła, ale dodzwonić się nie mogła. ja napisałam do sabiny na szansie na priv, żeby się skontaktowała z wolontariuszkami. w końcu się znają po tym, co sabinka napisała na szansie, że Śnieżkę trzeba zabrać jak najszybciej myślę, że Śnieżka powinna wrócić do Orzechowców :( -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cytuję z szansy: ja: [QUOTE]sabinko, Śnieżka nie może pewnie u Ciebie za bardzo dłużej zostać? Tzn. chodzi mi o to, czy trzeba ją na już odebrać[/QUOTE] czy nie sabinka: [QUOTE]Każdy dzień jest na wagę złota. Myślałam że leki pomogą i Śnieżka jednak zostanie, ale w tej kwestii jestem bezradna. Każdy dzień z Śnieżką uczula dziecko coraz bardziej. Odizolowałam dziecko i pilnuje by nie głaskało Śnieżki. Cięzko Mi z dnia na dzień.[/QUOTE] -
na ulicy... :shake: dzieciaki jej zrobiły taka osłonkę jak widać - jakieś materace, koce, co znalazły...
-
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
Daszka to ideał kobie... suniowego piękna! -
[quote name='enia'] dobrze,że choć wysterylizowana jest.......[/quote] no bogu dzięki :roll: a nawet nie bogu :eviltong: jejku gdyby się domek dla Szorstka znalazł to można by się nią bardziej zająć :( prześliczna jest...
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hihi Ziutka - dobre :evil_lol: no ja nie wiem ;) przy Tobie wyglądam dość topornie :D a Diego poooowooooli nabiera boków... :roll: -
[quote name='sleepingbyday'] nowelę japońska napocząłem (ale tylko okładkę) i nawet nasza szkape zacząłem, ale mi nie podeszła i zostawiłem....[/quote] nie dziwota... :shake: mój Gacek woli się języków uczyć.
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, dobrze by było gdyby KB spróbowała się czegoś dowiedzieć :roll: widzę, że [URL="http://tiny.pl/6wv3"][B]sabinka napisała na szansie[/B][/URL] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
albiemu, stąd, że parę osób to czuło... że tak będzie :( mimo wszelkich nadziei wiem, że nie czas i miejsce na to. słuchajcie, trzeba koniecznie do sabiny się odezwać żeby być tego pewnym, bo nie wiadomo jak długo Śnieżka u niej może zostać... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
oooo, to lepsze od każdego spacerku! :loveu: