Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nie wiem, papunia, czy on został tylko pogryziony :( jeśli już to był stale gryziony - ma rany stare, nowe, bardzo stare, miał bardzo świeże :( jeśli byłby mięsem tylko, to chyba nie żyłby już. ale cholera wie jak bardzo jego "pan" był w tym co robił "profesjonalistą"... może się tylko bawił... nie wiem naprawdę :( jeśli chodzi o kontakt to nie ma reguły taki pies mógł być uczony agresji do psów a np. mógł nie mieć kontaktu z człowiekiem - albo mieć jedynie ograniczony kontakt i to nie jakiś serdeczny powiedzmy. całe jego zainteresowanie na razie to: a) wyjść z boksu i iść iść iść b) jak widzi innego psa to niestety gryźć (przy czym nie jest znów tak tragicznie z tym, bo nie rzuca się z daleka tylko stoi, obserwuje, napina się, piszczy nerwowo... nie daje CSów w stylu szczerzenie się, warczenie. oczywiście puszczony luzem naszym zdaniem zaatakowałby) może powinnam nagrać filmik na spacerze, to zobaczycie o czym mówię :)
  2. no ma :D Kociabanda - masz pełną skrzynkę i nie mogę odpisać :) zagdzam się z tym, co mi napisałaś - już robię porządek w wątku lecznicowym!
  3. UBOCZE, trzymajcie się kochani :( i pod ŻADNYM pozorem nie myślcie, że to wszystko było bez sensu - NIE BYŁO!
  4. nie.... :( jak to... boże :( Timurek
  5. Heniek na n-k :D zobaczcie! [url]http://nasza-klasa.pl/profile/31106732[/url]
  6. właśnie problem z Agatem jest taki, że nie ma wątku, bo ma marne zdjęcia a dr teraz przeniósł go do tych boksów po świniach, a tam nie ma wstępu tak samemu :( i nie mogę mu zdjęć zrobić... Agat jest najbiedniejszy, jeśli o to chodzi :/
  7. Wilczek (ma na imię Wilanek hehe;)) miał złamaną nogę ale widzę, że ładnie mu się goi, w sumie można go niebawem ogłaszać, nawet futerko mu odrasta :) śliczny jest chłopak dziewczyny jemu też robiły zdjęcia :)
  8. jeśli chodzi o ranę to wygląda nieźle faktycznie :) inne rany - te drobne - przykryła już nowa ładniejsza sierść :) nadal widać mu żebra trochę, no ale wiadomo :) STRASZNIE się cieszę, że Pit Igor ma szansę na pobyt w Bogatynii :) myślę, że to najlepsze co może go teraz spotkać
  9. Kniaź CD :) [CENTER] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1123.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1124.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1125.JPG[/IMG] [LEFT]bardzo niefajnie ktoś zrobił, że dał go na kolczatkę :/ rozumiem, że on ma dużo siły i ciągnie na spacerze, ale to bardzo nierozsądne... o Picie coś jeszcze? do ludzi jest żaden, zupełnie neutralny - ludzi mogłoby nie być jest bardzo nakręcony przez to, że siedzi w boksie - strasznie chce wyjść, szczeka nerwowo niby macha czasem ogonem, ale nie jest to personalne, jest to machanie takie ogólne i bardzo krótkotrwałe wzięty na smycz Pit chce iść i iść i iść jak człowiek staje Pit chce iść i iść i z tych nerwów, że on chce iść - szczeka nerwowo i patrzy na człowieka :eviltong: jest cały spięty Pit musi nauczyć się kontaktu z człowiekiem i oduczyć napinania się na psy... [/LEFT] [/CENTER]
  10. [CENTER][LEFT]jeszcze Pitek :) [/LEFT] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1122.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1116.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1117.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1118.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1120.JPG[/IMG] [/CENTER]
  11. [CENTER] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1111.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1112.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1114.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1115.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1121.JPG[/IMG] tak, Pit jest bardzo skundlony, ale pewne cechy ma bardzo w typie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] bardzo się cieszę, że ma szansę jechać do Bogatynii... bez tego nikomu bym go nie wydała. [/CENTER]
  12. siek, powiedz, czy jak Pit stał z Tobą na smyczy i szczekał chcąc iść na spacer - był mało bullowaty? :P tak, Pit jest bardzo skundlony, ale pewne cechy ma bardzo w typie :( bardzo się cieszę, że ma szansę jechać do Bogatynii... bez tego nikomu bym go nie wydała. tak, to Kama w tym kołnierzu :) niestety nie wiem, w którym miejscu dokładnie jej tę nóżkę amputowali - z tego, co widzę to jakoś nisko - być może palce lub stopę, ale nie wiem :( trzeba zapytać dr R. siek, dzięki! :D te zdjęcia są o niebo lepsze niż moje czekam na więcej :)
  13. ależ się przechadza... dziękuję za te foty... :)
  14. spać tam, a jutro pisać jak Timurek się czuje ;)
  15. o maaaatko :( no cudak! podniosę chociaż...
  16. koniec allegro Hena. wyświetleń 1101... zapytania żadnego :( jutro wystawiam nowe - zamieszam coś z fotami. Heniek - nie łam się!
  17. Kajko siedzi teraz w boksach po świniach :( nawet nie miałam szansy go widzieć w niedzielę :( jedyna dobra wiadomość, że Kajko siedzi z Agatem RAZEM i obaj żyją ;) ale jak... :(
  18. pytaliście ostatnio o Kamę - tę ONkę co amputowali jej paluszki widziałam ją w niedzielę - nadal sączy się jej z opatrunku :shake: więc to wszystko nieprędko się wyjaśni... :roll: biedna Kama jeszcze posiedzi w boksie :( ale śliczna jest, wesoła bardzo :) dziewczyny jej też zdjęcia robiły :)
  19. no jakie "była"? :mad: jest! zobaczcie: [SIZE=3][QUOTE]Witam, sunia czuje się dobrze, wczoraj wieczorem płakała do ok. 24:00 przy drzwiach wejściowych ale w końcu zasnęła w swoim łóżeczku. Rano musiałam ją budzić na spacer o 7:00. Dzisiaj nie była sama, mąż został w domu, zaczyna się bawić piłeczką i misiem pluszowym i chodzi sama po mieszkaniu, ale jednak woli z nami. Jest grzeczna - chętnie na kolankach albo w naszym łóżku, ale jak nie pozwalamy to schodzi. Wszystko lubi jeść, niekoniecznie chrupki. Będę przysyłała zdjęcia - na razie cztery. pozdrawiam Bożena [/QUOTE][/SIZE] :lol: [CENTER][img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/1.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/2.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/4.jpg[/img] [img]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/5.jpg[/img] [/CENTER]
  20. ja też zawsze się staram pisać do takich tylko na cafeanimal nie ma maila często i nie można :( znaczy mam na myśli, że jak jest takie ogłoszenie na cafeanimal to nie można dodać PUBLICZNEGO komentarza :(
  21. widziałam go wczoraj, ale niestety nie było nikogo kompetentnego do udzielania informacji :roll: poproszę TZta, żeby jutro zapytał :) Pit w każdym razie wygląda dobrze :) oko też, więc może się przyjął :roll: bumel i siek robiły mu jakieś foty :) wiec czekamy :lol:
  22. w sumie człowiek powinien mieć zakaz dostępu do jakichkolwiek zwierząt i tyle. no, ale ma... i w (dalekiej) konsekwencji tego akurat tam chavez zabija asty i pity a u nas dzieje się co innego - o tym pisała tabaluga a w Chinach jeszcze co innego itd. itd. i wszystko jedno czy ktoś po prostu chce mieć z kim chodzić na spacery, czy puszyć się, że ma węża, czy zjeść kotleta
  23. o, na pewno teraz to już z górki ... :)
×
×
  • Create New...