Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. padam, więc foty bedą jutro wieczorem lub w poniedziałek w skrócie: jakiś młody pan wziął Hebana (laba) na próbę. pan nie ma psów, ma kota. mieszka w Józefowie, ma dom z posesją. bądźmy dobrej myśli :) aczkolwiek no nie wiem... co z tym kotem... może być ciężko. są nowe psy [B] Big[/B] - duży ONko azjata ;) super psiak, trochę pogryziony jakby... ma stare rany, blizny na nogach i pysku... taka trochę ciapa się wydaje i niestety jest stary :( zupełnie nie widzę tego :( a jest fajowy... boi się. ludzi, wszystkiego. [B]psiak w typie rottka [/B]- ewidentnie boi się ludzi, ale nie byłam z nim na spacerze i nie wiem nic więcej, przez kraty się bał - reagował szczekaniem. [B]maleńka stara łaciata sunia[/B] - boska jest :) przestraszona, nie ufa ludziom ale po kilku minutach zaczyna :) słodka, może dla niej szybko się coś znajdzie!!! [B] psiak wyłowiony dziś z rzeki [/B]- okropna sprawa :( psiak został dziś około 12 przywieziony przez jakichś ludzi, którzy wyłowili go z Jeziórki w okolicy Piaseczna (wow, nie zostawili go, nie dzwonili po straż tylko sami go wyciągnęli!). psiak, kiedy go ostatnio widziałam czyli około 14, był w złym stanie :( wyziębiony prawie na śmierć. o 12 miał 34 stopnie :( o 13 około 30... o 14 temperatura wzrosła do 31,5 chyba - czyli jest lepiej. psiak to totalny staruszek :( nawet nie zrobiłam mu foty, bo żadna to sensacja :( stary psiak pod kocami, poobkładany ciepłymi butelkami, z nosem na kratach :( mam nadzieje, że wyjdzie z tego i że nie jest mu nic więcej (bo może być ranny, po wypadku, miec obrażenia - ma rany na ciele nieduże...)
  2. dzieki kochana :) wrzucę to wszystko na pierwszą!
  3. kochani! szukamy transportu dla Pitka!!! [SIZE=5][B]Warszawa - Bogatynia[/B][/SIZE] jeśli znacie kogoś kto planuje jechać do Wrocławia np to też djcie znać :) PILNE!
  4. ostatnie wpłaty na Kąska :) Israel 10 zł. 1.03 (miesięczna marzec) AniaGucio 20 zł. 1.03 (miesięczna 10 marzec + 10 bonusowo) kaas1 30 zł. 2.03 (marzec) pola 53 20 zł. 2.03 (marzec) haliza 20 zł. 2.03 (marzec) kas999 10 zł. 3.03 (marzec) sylwija 30 zł. 4.03 (jednorazowo) Bożena O. 150 zł. 4.03 (jednorazowo) aha - szukamy transportu! Warszawa - Skoczów/Cieszyn
  5. juz wysyłam ;) wybacz Olu! i dzieki :)
  6. [quote name='bico'][COLOR=Red][B]Pilnie poszukuję kogoś do wizyty na Żoliborzu. Szukam już tydzień. Czy jest ktoś, kto może mi pomóc??? Szczegóły na pw.[/B] [/COLOR][/QUOTE] to bardzo pilne! czy ktoś może pomóc bico...???
  7. dziekuje wszystkim :) zaraz uaktualniam pierwszą! UBOCZE to mi się pomieszało wszystko... :roll:
  8. trafił do przytuliska w połowie stycznia psy tam nie siedzą długo :(
  9. Bambino, wiadomo że od razu idealnie nie może być między psami, rzadko bywa że nie ma problemów. ja mam samych samców, jak przyszedł czwarty to też było ciężko, bo było warczenie, pokazywanie zębów (a najwięcej ze strony mojego ponad 25 kg psa) i wieczne kłótnie. teraz psy się ze sobą bawią, ale wciąż bywają jakieś próby sił ;) Grafi jest dodatkowo ślepy, więc u niego może być więcej obaw i trochę dłużej może to trwać. a też mam sąsiadów jakich mam ;) jedni to potrafili wzywać policję jak miałam umierającego starego psa, który cierpiał bardzo i płakał w nocy... siedzieliśmy przy nim na zmiany i staraliśmy się, żeby nie był uciążliwy... no ale co to kogo obchodzi... szkoda słów :( mi tez nerwy prawie puszczają jak mój tymczasowicz (mam go już 3 miesiące) sika nagle bez powodu po prostu w róznych sytuacjach - radości, stresu, emocji? on sika. podnosi nogę i sika :P karcę go to sika pod siebie. i tak naprawdę nie wiemy na pewno o co chodzi. mam problem, no ale co robić? nie oddam go komuś innemu, bo nie zmieni to faktu, że psiak ma problem :( (z resztą kto by wziął takiego 20coś kg psa) - słowo daję nery mam na wykończeniu jak widzę, że wszystko jest ok, fajnie a tu nagle on sika...! niestety nie wiem, co przeszedł i dlaczego tak reaguje... :( zawsze w razie co dzwoń do Pawła :) oczywiście szukamy domu. gdzie miałby na własność lub prawie własność człowieka :)
  10. jestem w końcu :) Idolku, cieszę się że wszystko ok ta sprawa z ząbkami była ważna - teraz będzie Ci lepiej... :)
  11. to muszę zapytać Agaty, bo to ona robi przelewy :)
  12. dajcie spokój, ludzie nie dość, że są tępi to jeszcze bezczelni
  13. napisałam do kilku osób z mapy dogo w sprawie sprawdzenia domu pod Lubinem ale mało ich tam :(
  14. btw - dziś może mnie nie byc już popołudniem na dogo, jutro cały dzień też mnie nie ma - pewnie będę wieczorem jakby coś to dzwońcie!
  15. hihi nie wiem czy do Ciebie Delph dzwoniła taka pani ale my mieliśmy śmieszny telefon o Korę ;) najpierw ja wczoraj dostałam smsa "a daleko to jest od Józefowa?" po paru godzinach dowiedziałam się, że chodzi o psa i że o Korę :P hehe no ale na tym nie koniec - byłam w pracy i podałam temu komuś na wszelki wypadek nr do Ciebie i do pawła, bo nie mogłam gadać sama jakiś nr cały dzień wczorajszy wydzwaniał do Pawła - "użytkownik tego numeru prosi o rozmowe na Twój koszt" hehe więc paweł go oddalał dziś pani zadzwoniła już na swój koszt :P chce Korę do kojca i w ogóle już dziś chciała jechać po nią :P strasznie się kobiecie spieszy, wolne żarty... dom odpada rozumiem? znaczy nie dom - kojec :P
  16. Kajko miał tyle ogłoszeń choćby od Akrum... :( wczoraj o dziwo R. zapytał nas o Mroczkę - zapytał jak ona się ma w nowym domu...! wspomniał, jak to ją odebrał od poprzedniego właściciela (wlaściciel zapił akurat to sam wszedł na posesję i ja zabrał;)) no i mówię mu, że Mroczka ma się świetnie (niedawno pani dzwoniła) i że nowa rodzina jest nią zachwycona no i R. powiedział "no bo ona taka fajna była..." ;) wow... R. nie jest emocjonalny, ale też nie da zrobic psom krzywdy no... (on mówi, że chce być skuteczny) tylko w tym jego "miejmy nadzieję, że będzie dobrze" jest bardzo duża niepewnośc... on o tym tak nie myśli. ja wiem, o co mu chodzi, bo musimy wziąć pod uwagę, że teren na którym on działa to teren jeszcze w dużej mierze "wiejski" i taka sama mentalność. wczoraj szukałam karty Mroczki i przeglądałam karty psiaków które się przewinęły przez lecznicę w 2007 czy 2008 roku... no i naprawde to są inne realia niż te, które my znamy
  17. jeśli chodzi o Kajko i Agata :( wiedziałam, że to będzie bolało, bo jakaś część tych psiaków pójdzie na tej giełdzie w końcu :( my tu je pieścimy, piszemy o nich, ogłaszamy... a potem sru ich nie ma :( są gdzieś na wsi... i nie mamy za bardzo na to wpływu :( przeciez oni mieli ogłoszenia :( każdego psiaka ktoś z Was ogłasza... co więcej można zrobić? jak tam jeszcze kolejka innych czeka? skąd wiemy, które akurat pójdą, żeby je ratować? :( a skąd pewność, że nie pójdą jakieś inne? akurat do tego jeszcze Agata i Kajko znałam odkąd tam bywam :( tak długo i nikt ich nie chciał...
  18. Kajuś, mam nadzieję, że nie cierpisz i że trzymacie się jakoś :( nikt Cię nie chciał, chłopaku i teraz już nie wiem czy Cię zobaczymy jeszcze :(
  19. bo właściciel nie wiem, zapił czy co! R. mówił, że wydzwaniali do niego długo... no ale odebrał psiaka. fajnie, że pies miał chip! ciekawe czy to znaczy, że już kiedyś się zgubił... narzekał na którąś z was, że o 2-3 rano dzwoniła do niego hihihihihihihhihihi :D
  20. piatek rano odpada, bo Paweł wiezie psa do domu nowego... no a ja w robocie gniję ;/ a w sobotę jedziemy do Teresina... :roll: w ogóle weekendy mamy zapchane :/ już "wycieczkę" do Grodziska odkladamy 2 tygodnie... a jeszcze jakiś Sochaczew po drodze miał być :/
  21. Idolku będę dziś o Tobie myślała bardzo intensywnie! jestem w dołku bo na giełdzie poszedł Agat i Kajko... :( nie udało się... nikt o nich nie pytał :(
  22. Bambino obiecała komórkowe foty :)
×
×
  • Create New...