Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a to on! świtało mi cos właśnie! nawet R. mówił, że takiego przywiezie... biedak :(
  2. a to on! świtało mi cos właśnie! nawet R. mówił, że takiego przywiezie... biedak :(
  3. wysłałam sunię Ankarze i napisałam do szansy
  4. Akrum dziękuję!!!! koosiek - moja siostra mu trochę robiła ale dawno, teraz nie ma
  5. dostałam, już piszę do tych ludzi :) idę do rottka (fundacja wie o rottku, pisałam do nich i potwierdzili ze przyjeli i beda kombinowac) sunia zalezy czy w dotyku czy nie :) taka labowato-goldenowa jest, można i tu i tu podciągnąć mysle
  6. paulina dzięki :D super! dodałam do pierwszego postu!!!
  7. faktycznie jak collie! jest to jakis trop :)
  8. Łaciata ma szanse na dom tylko czekam na sprawdzenie go przez Ulaa :)
  9. aha - [B]Kama jest już do zabrania[/B] będzie musiała nosić całe zycie pewnie but, ale daje radę :) [B]beka [/B]- czy nic się nie da wykombinować dla tej ONki?
  10. wiele psów teraz tak kończy :( nie wszystkie majaą tyle szczęścia co Baltic u nas w przytulisku od wczoraj są dwa takie topielce - mama i syn wychudzone strasznie :( odłowiła je straż pożarna (nieudolnie:/) niestety psy z tego przytuliska nie są do końca bezpieczne, roześlijcie wątek jeśli możecie! wątek: http://www.dogomania.pl/threads/181598-dryfowaA-y-na-krze-po-WiA-le-dwa-szkielety-goldenowata-mama-i-jej-synek?p=14272161
  11. mała suczka... Diny nie ma, Iwy nie ma... chyba nie ma małej :(
  12. tak, Parkurek adoptowany z lecznicy bezposrednio, czyli nie tak źle :p oby było mu dobrze, wczoraj nie dowiedziałam się gdzie poszedł do kogo i jak to się stało spróbuję wybadać, ale ta pani co go wydawała to w dzień pracuje i generalnie ciężko na nią trafić ;)
  13. obawiam się o Miki, jest praktycznie pierwsza na liście do pojechania do Słomczyna
  14. dobrze, tylko są wystraszone i bardzo chude :(
  15. ale u nas juz nie ma laba :( lab teraz pilnuje parkingu... [B]wątek psiaków z kry:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181598-dryfowaA-y-na-krze-po-WiA-le-dwa-szkielety-goldenowata-mama-i-jej-synek?p=14272161[/url]
  16. [SIZE=5][B]samiec[/B][/SIZE] psiak jest młodziutki, być może jeszcze szczeniak, sięga ponad kolano czy do kolana jest bardzo mądry [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nieufny, ale otwarty brzydal mały [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010783.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010785.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010789.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010782.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010790.jpg[/IMG] [/CENTER] szkoda mi tych psiaków, są przeraźliwie chude [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] no i co z nimi będzie? [B]trzeba je rozgłosić![/B] _________ [SIZE=4]kontakt na nas: [B]604 129 008[/B] Magda [B]509 075 051[/B] Paweł [B][email protected][/B][/SIZE]
  17. [CENTER][SIZE=4][B]mama i syn wyłowione z Wisły[/B][/SIZE] Chyba nie ma w Polsce człowieka, który nie słyszałby historii o dzielnym psie Baltic dryfującym na krze i uratowanym przez załogę statku. Niestety historia lubi się powtarzać, jednak o tych psiakach nie piszą gazety, nie pokazują ich w każdym programie informacyjnym. Nie miały tyle szczęścia co ich poprzednik. Mama i syn, z przerażeniem dryfowały na krze po Wiśle w okolicach Cieciszewa. Nie wiadomo w jaki sposób tam się znalazły i skąd przypłynęły. Z pomocą straży pożarnej udało się wyłowić wychudzone, zziębnięte psy. Lecz na tym nie skończyła się ich smutna historia. Oboje trafiły do przytuliska dla zwierząt. Gdy informacja o Balticu pojawiła się w mediach, do załogi statku rozdzwoniły się telefony od ludzi chcących pomóc psu, chociaż pewnie bardziej chodziło o medialność. W sprawie tych dwóch biedaków nie dzwoni nikt. Takie psy szczególnie potrzebują bliskości i ciepła a w przytulisku są jedynie którymś z kolei psem, który tam trafił. [B]Mama to prawdopodobnie mieszaniec golden retrievera lub labradora.[/B] Ma jasną miękką sierść i brązowy nos. W jej oczach ciągle panuje strach i niepewność. Musi minąć jeszcze trochę czasu zanim dojdzie do siebie po tym co przeżyła. Jest suczką spokojną i łagodną. [B]Synek to jeszcze młodziak.[/B] Sięga nieco ponad kolano. Ma również jasną i miękką sierść. Nie jest zbyt ufny, ale jest łagodny i spokojny. Potrzebuje czasu aby zaufać. Być może znajdzie się osoba, która zechce im pomóc mimo, że nie nagłaśniają ich w telewizji i nie mówi o nich cały kraj... [SIZE=3][B]skontaktuj się z nami:[/B][/SIZE] [B]604 129 008[/B] magda [B]509 075 051[/B] paweł [B][email protected][/B] [/CENTER] *** psiaki zostały [SIZE=3][B]wyłowione przedwczoraj z Wisły [/B][/SIZE]w okolicach miejscowości Cieciszew (powiat piaseczyński -> [B][URL="http://www.warszawamokotow.wku.wp.mil.pl/files/warszawamokotow/image/teren_piaseczna.jpg"]mapa[/URL][/B]) - [SIZE=3][B]dryfowały po niej na krze...[/B][/SIZE] odłowiła jes straż pożarna - dość nieudolnie, ale zawsze. tak wychudzone i wyziębione psiaki - mama i syn - trafiły do przytuliska... wszystko musiało trwać dla nich wieki i nie wyobrażam sobie, co te psy tam przeżywały. no ale już są "bezpieczne"... jest im ciepło i mają co jeść. piszę "bezpieczne", ponieważ co prawda nie ma tu wody, ale [SIZE=3]psiaki z tego przytuliska trafiają [B]do adopcji na wsie, do pilnowania terenów, składów[/B] itp...[/SIZE] czy to naprawdę musi się tak dla nich skończyć? [SIZE=5][B]sunia[/B][/SIZE] bardzo delikatna dziewczyna, ogon na brzuchu i ludzie raczej tylko przez kraty a jak juz jest przy ludziach to chciałaby zostać :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010753.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010754.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010761.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010764.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010772.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. aha - [B][SIZE=4]rottek ma na imię Borek [/SIZE][/B][SIZE=2]i wygląda mniej-więcej tak:[/SIZE][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=4][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Borek/09032010793.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [/CENTER]
  19. [SIZE=4][B]Pimpek po wypadku [/B][/SIZE] (Akrum, to ten! :)) Pimpek ma 7 lat, waży około 9,5 kg. tyle o nim wiem z karty ;) wiem jeszcze, że Pimpek trafił do lecznicy po wypadku jest potłuczony, ma jakieś rany - nic poważnego boi się, ma stresa, siedział tak w miejscu aż mu otworzyliśmy drzwiczki to wtedy nieśmiało wyszedł... :) kochany! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010757.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010759.jpg[/IMG] ukrywam się, a tak naprawde jestem piękny :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010766.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010768.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010771.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. [SIZE=4][B]samiec z kry[/B][/SIZE] psiak jest młodziutki, być może jeszcze szczeniak, sięga ponad kolano czy do kolana bardzo mądry :) nieufny, ale otwarty brzydal mały :) i tęskni za mamą (płacze za nią a przy nas mruczał hehe) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010783.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010785.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010789.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010782.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010790.jpg[/IMG] [/CENTER] szkoda mi tych psiaków, są przeraźliwie chude :( no i co z nimi będzie? trzeba je rozgłosić ja im założę wątek, odwołamy się do Baltica... cos tam tego...
  21. Sed to w sumie taki zwykły psiak :)
×
×
  • Create New...