Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ja tylko chcę powiedzieć, że byłam u pana Darka i jego żony wczoraj :) Rotka skradła me serce przyznam. Barnaba jest fajny... i duży... i włochaty (i dominant hihi) ale Rotka... to jest dama! to jest serce na nogach :) to cudowna suka i tyle! no i ma świetny dom!
  2. a ja byłam wczoraj u Barnaby :eviltong: bo Barnaba poczuł się pewnie i chce wszystko zdominować i pan darek poprosił o poradę :) no i powiem Wam, że Barnaba ma się świetnie ;) Rotka też! można to uznać za wizytę po :p państwo są świetni i żadnemu z psiaków krzywda sie tam nie stanie :) w ogóle bardzo fajnie było ;) psy, zielona herbata i off-road... :lol:
  3. [quote name='koosiek'][URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3792.jpg[/URL] Na tej fotce przypomina mixa podhalana... Może podeślij ją do ludzi od podhalanów, opisz jej sytuację...[/QUOTE] no też mi się z podhalanem skojarzyła na tej focie... :roll: jeszcze dwa rodzinne: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3808.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3809.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. chude niestety jeszcze są biedaki [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3803.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3804.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3806.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3818.jpg[/IMG] [LEFT]aha - chłopak po kastracji [/LEFT] [/CENTER]
  5. teraz chłopak :) on też ma imię typu "Wisełek" fuj :eviltong: [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3798.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3799.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3800.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3801.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3802.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. jeszcze suka - ona ma jakieś imię, ale głupie i długie :/ także możemy je w sumie nazwać sami ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3813.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3814.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3816.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3820.jpg[/IMG] ktoś ma pomysły? [/CENTER]
  7. psiaki są fajne :) już bardziej otwarte no i siedzą razem w boksie mama jest spokojna, już się nie boi nie garnie się może do ludzi jakoś bardzo, ale też nie stroni samiec jest mądrala :eviltong: bardzo lubi ludzi, nie jest już tak strasznie nieśmiały nawet na smyczy nie ciągnie :cool3: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3792.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3795.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3796.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3811.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3812.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. [SIZE=4][B]psy z Wisły[/B][/SIZE] (więcej fot wrzucę na ich wątek) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3792.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3816.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3801.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/IMG_3804.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [SIZE=4][B]owczarek[/B][/SIZE]... ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_3846.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_3848.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_3854.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_3856.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/owczarek/IMG_3859.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. [SIZE=4][B]Kudłaty[/B][/SIZE] ;) dla nas [SIZE=4][B]Graf [/B][/SIZE][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kaukaz/IMG_3782.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kaukaz/IMG_3783.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kaukaz/IMG_3785.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kaukaz/IMG_3786.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kaukaz/IMG_3791.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. kochany [SIZE=4][B]Big[/B][/SIZE] :( [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Big/IMG_3832.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Big/IMG_3835.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Big/IMG_3836.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Big/IMG_3839.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Big/IMG_3840.jpg[/IMG] :(:(:( [LEFT]nagraliśmy też filmik, żeby pokazać Wam jak on biednie chodzi... [/LEFT] [/CENTER]
  12. wow :) u mnie w dzień odpada :( chyba, że w weekendy... w końcu mogę wrzucić foty psiaków najpierw [SIZE=4][B]astka[/B][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astka/IMG_3826.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astka/IMG_3827.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astka/IMG_3828.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astka/IMG_3829.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/astka/IMG_3830.jpg[/IMG] [LEFT]astka jest bardzo sympatyczna, bardzo "do ludzi" :) jest energiczna i dość mała jak na astkę [/LEFT] [/CENTER]
  13. juz pytam Agatę, wybacz mam dziś wyjątkowo paskudny nieprzyjemny dzień w pracy :(
  14. [quote name='Bambino'] W poście 17 mru pisała, że Grafit nie za bardzo lubi głaskanie, Ha, ha, ha. On mógłby być mistrzem świata w głaskach. Zaraz się kładzie na plecach, żeby go głaskać pod brzuchem, bierze moją rękę, żeby sobie ją potrzymać, liże. Mówię wam-cuda wianki. CUDOK WIELKI ;).[/QUOTE] oj bo na początku jak przyszedł do przytuliska to jak się go za długo miziało potrafił warknąć lub się zębami odwinąć ;) ale to mu szybko mineło :P
  15. jutro napisze dokładnie :) mam też zdjęcia! [CENTER] [SIZE=4]słuchajcie, potrzebna [B]pomoc w okolicach Piaseczna![/B][/SIZE] [SIZE=4][URL]http://www.dogomania.pl/threads/128940-ZaginAE-A-a-Szpilka-ByA-a-w-szelkach-okolice-Nowej-Iwicznej-Piasecz?p=14333463&viewfull=1#post14333463[/URL][/SIZE][/CENTER]
  16. [CENTER]samczyk :p [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0681.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0699.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0704.jpg[/IMG] z najmniejszą siostrą :) [B][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0706.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0718.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [CENTER]malutka najmniejsza :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0682.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0686.jpg[/IMG] większa :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0687.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0690.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0692.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0645.jpg[/IMG] obie siostry :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0657.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0661.jpg[/IMG] ta większa :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0666.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0670.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0614.jpg[/IMG] ta większa :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0621.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0633.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0635.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0637.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. A OTO I ZDJĘCIA :d [CENTER]samczyk :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0555.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0556.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0576.jpg[/IMG] malutka :) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0595.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0596.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. mam nadzieję :) ale strasznie się cieszę, że Hen taki wesoły :] no i z Azą (tą na pierwszej focie) super się dogaduje spokojnie może z suką mieszkać, nawet chciał się wczoraj z Azą bawić :) i nawet jak ona na niego nagle wada to zero warczenia - nic :) Hen się cieszy :P
  22. [quote name='AMIGA']Od kiedy rozmowa polega na wywalaniu jęzora ?? :evil_lol:;) [/QUOTE] oj bo to ja pierwsza mówiłam - on słuchał jak mu słodzę;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0777.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0778.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. i jeszcze taki :cool3: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0760.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0765.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0766.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0768.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0776.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...