Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. okropna prawda niestety dla mnie ciepłe kraje nigdy fuj nie potrzebuję tego, nie ciągnie mnie to i trzymam się z dala, paskudne z resztą żadne kraje ;) u siebie i tak za dużo syfu :P poznalam ostatnio dziewczynę, która chce założyć 3cie schronisko na Ukrainie... też się nasłuchałam... Ukraina i Grecja - to samo
  2. mam więcej wieści ;) oczywiście uspokoje się jak sama pojadę i sprawdzę, ale proszę oto co mówi Monika... *** Pani 5 lat temu przywiozła go z Grecji z wyspy [B]Rodos[/B] - tak się też psiak nazywa :) Tam też był bezdomny i żył na plaży. Miała go u siebie niecały rok. 1,5 roku temu pojechała z nim do koleżanki do Raszyna, nie domknęły bramy i uciekł. Podobno długo go szukała, rozwieszała ogłoszenia, ale bez skutku. Pani jest bardzo fajna, ma trzy inne psy przybłędy. Przez 11 lat miała psa na wózku inwalidzkim, 18 lat miała jamnika, opowiadała jak się nim zajmowała. Naprawdę kobieta pełna poświęcenia. Kiedy wczoraj przyjechała, Rodos cały czas siedział przy niej, wpatrywał się jej w oczy i kładł jej głowę na kolana :) Coś czuł, coś sobie przypominał, bo reagował niezwykle. Rodos wrócił do domu - wczoraj o 24.30! Ma piękny ogród w Piasecznie i dwie jamniczki, które dopiero pozna :) Niesamowita historia! *** aha, muszę powiedzieć, że ta Pani jak do nas zadzwoniła opowiedziałam nam o Rodosie i powiedziała, że jeśli się okażę, że ten psiak to nie Rodos, to ona się będzie starać o adopcję... ;)
  3. pani mieszka w Piasecznie :) blisko dla mnie Raszyn - Ożarów to jakieś 20 km. co to jest dla psa... szczególnie w 2 lata! poza tym nie wiemy, co się z nim działo - czy cały czas był bezdomny...
  4. no wieści są dobre, na moje oko zero problemów ale pani nie powiedziała ostatniego słowa... znaczy wiecie, dziwna trochę sytuacja... bo tak naprawdę teraz juz problem jest tylko w pani nastawieniu do Miki. pani mieszka z tego co zrozumiałam w ogrodzonym domu czyli posesja jest ;) wiem, że pierwszego dnia Miki przeskoczyła do sąsiada no cóż się dziwić, przecież od października siedziała w boksie ...
  5. podobno poznał :) więcej dowiem się od Moniki dziś, bo wczoraj tylko mi smsa podesłała po 23. no i jak najszybciej pojadę zobaczę sama, bo samemu najlepiej :P
  6. chyba tak... cytuję maila jakiego wczoraj dostałam: *** Kolejny dzień z życia Miki i Koresława nie najgorszy - się bawili już nie ma bójek :) połowa sukcesu. Korek jest dość skomplikowana jednostką - nie bardzo da mu się narzucić cokolwiek - wtedy jest wielki bunt i nic do niego nie dociera:) wszelkie nowinki w życiu trzeba mu serwować podstępem:) Teraz już Korek nie warczy, Miki też luzik, tylko ona zaczeła na niego polować:) skrada się z nagle wskakuje mu na plecy. Nie trudno się domyślić, że nie jest zachwycony:) Generalnie Miki jest sympatyczna. Jej wadą może być jej energia. Ona nie chodzi tylko biega!:) jej prędkość jest ogromna. I jeszcze skoki wzwyż:) w miejscu, bez żadnego rozpędu wybija się wysoko w górę :) mam nadzieję, że sprostam jej wymaganiom ruchowym, a przyznam, że nie jest to łatwe:) Po powrocie ze spaceru ja nie mam siły dalej iść ona dopiero się rozkręca:) jedno jest pewne - kuracja odchudzająca murowana:) dziś mam już zakwasy:) Może jak Miki trochę przytyje będzie lepiej:) Podsumowując: poznajemy i zaprzyjaźniamy się i mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Z pierwszych relacji to byłoby na tyle. Jutro postaram się pstryknąć i podesłać jakieś fotki - o ile uda mi się ją uchwycić - ta prędkość:) Trzymajcie kciuki:) ***
  7. Rodos. tak miał na imię psiak pani Barbary, który 2 lata temu zaginął w Raszynie pani Barbara jest miłośniczką zwierząt, interesuje się newsami prozwierzęcymi i ma dwa psy ze schroniska to właśnie przez te newsy trafila na naszego kudłacza nie była pewna, bo przecież pod tymi dredami nie widać ale zadzwoniła do nas a potem do Moniki [I] ...ten pies jest bardzo podobny do psa który mi zaginąl. Mial na imnię Rodos, przywieziony był z Grecji...[/I] dopiero późnym wieczorem dotarła do Pruszkowa, gdzie znajdował się psiak i wiecie co? rozpoznała w nim swojego Rodosa! zabrała go. oczywiście na zasadzie adopcji ;) więcej nic nie wiem, ale dowiem się, bo na dniach ich odwiedzę :)
  8. i nie wiesz jakie pozostałe dwa? jak byłam w sobote to nie było jeszcze szczeniakow :( matko, 6 poszło...
  9. na giełdzie? :( tylko on? mieliśmy dziś o niego telefon, tylko pani chciała po kastracji... a on przed :/
  10. no nas ma! TZ jest szkoleniowcem i mówiłam, żeby dzwoniła. nie dzwoni.
  11. aaaaah no i Pusia... [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Pusia-:%29,13519[/url]
  12. na szybko: [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/sliczna-niesmiala-jamniczka,13501[/url] jamniczka [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czajnik-w-typie-bernardyna,13507[/url] Czajnik [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szach,13510[/url] Szach [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lyzew,13512[/url] Łyżew [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/malutki-Jogulek,13516[/url] Jogulek
  13. o to dwa, które myslalam ze mogą pójść są... :) no benek na pewno potrzebuje ruchu, Szach tak samo :( podobny jest tylko się nie odwija
  14. tak, on jest straszny i upiorny :P to prawda powalił R na podłogę! przy wkładaniu do boksu złapał go zębami a potem powalił na ziemię :P straszny, my go wczoraj też upychaliśmy do klatki ;) ale dało radę tylko dużo pracy może mu pomóc...
  15. nie no, zrobię ze zdjęciami ;) bardziej w formie ulotki
  16. wczoraj aż do 22 siedzieliśmy u pani Grażyny ;) i przez cały czas Big nam towarzyszył :) w domu.
  17. Aniu, jasne, dziś spróbuję zrobić! powiedz - czy wydrukować Ci w kolorze np? mogłabym, jakby szef się zmył wcześniej :P
  18. koosiek, dobre pomysły, zaraz wprowadzę w życie.!
  19. z ust mi te słowa wyjęłaś :) no ale zobaczymy... napisałam pani, że niestety trzeba dać czas i pracować. być może odbierze to jako wyzwanie ;)
  20. nie sadze, zeby ktoś go chciał wyczesac przy jego charakterze ;/ mam nadzieje, ze w ogole jeszcze jest w lecznicy... nie wiem jak trafił, chyba z ulicy, bo nic mu nie było
  21. to wszystko jeszcze dowiedziałam się, że ta kotka to [B][SIZE=4]Pusia[/SIZE][/B] :) bardzo lubi ludzi, jest zupełnie domowa: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010866.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010867.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010773.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010774.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. fajny, młody wesoły otwarty psiak :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4374.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4375.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4377.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4378.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [SIZE=4][B]Jogulek czy Jugolek[/B][/SIZE] psiak trafił do lecznicy po pogryzieniu, pamiętam jak leżał pod kroplówką miał rany na szyi i na bokach, z resztą widać blizny [CENTER]tu maluch kilka tygodni temu: [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_3877.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_3876.jpg[/IMG] a tu wczoraj :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4369.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4370.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4371.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. i jeszcze kilka... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4345.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4343.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4342.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4340.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...