-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
okropna prawda niestety dla mnie ciepłe kraje nigdy fuj nie potrzebuję tego, nie ciągnie mnie to i trzymam się z dala, paskudne z resztą żadne kraje ;) u siebie i tak za dużo syfu :P poznalam ostatnio dziewczynę, która chce założyć 3cie schronisko na Ukrainie... też się nasłuchałam... Ukraina i Grecja - to samo
-
mam więcej wieści ;) oczywiście uspokoje się jak sama pojadę i sprawdzę, ale proszę oto co mówi Monika... *** Pani 5 lat temu przywiozła go z Grecji z wyspy [B]Rodos[/B] - tak się też psiak nazywa :) Tam też był bezdomny i żył na plaży. Miała go u siebie niecały rok. 1,5 roku temu pojechała z nim do koleżanki do Raszyna, nie domknęły bramy i uciekł. Podobno długo go szukała, rozwieszała ogłoszenia, ale bez skutku. Pani jest bardzo fajna, ma trzy inne psy przybłędy. Przez 11 lat miała psa na wózku inwalidzkim, 18 lat miała jamnika, opowiadała jak się nim zajmowała. Naprawdę kobieta pełna poświęcenia. Kiedy wczoraj przyjechała, Rodos cały czas siedział przy niej, wpatrywał się jej w oczy i kładł jej głowę na kolana :) Coś czuł, coś sobie przypominał, bo reagował niezwykle. Rodos wrócił do domu - wczoraj o 24.30! Ma piękny ogród w Piasecznie i dwie jamniczki, które dopiero pozna :) Niesamowita historia! *** aha, muszę powiedzieć, że ta Pani jak do nas zadzwoniła opowiedziałam nam o Rodosie i powiedziała, że jeśli się okażę, że ten psiak to nie Rodos, to ona się będzie starać o adopcję... ;)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wieści są dobre, na moje oko zero problemów ale pani nie powiedziała ostatniego słowa... znaczy wiecie, dziwna trochę sytuacja... bo tak naprawdę teraz juz problem jest tylko w pani nastawieniu do Miki. pani mieszka z tego co zrozumiałam w ogrodzonym domu czyli posesja jest ;) wiem, że pierwszego dnia Miki przeskoczyła do sąsiada no cóż się dziwić, przecież od października siedziała w boksie ... -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
chyba tak... cytuję maila jakiego wczoraj dostałam: *** Kolejny dzień z życia Miki i Koresława nie najgorszy - się bawili już nie ma bójek :) połowa sukcesu. Korek jest dość skomplikowana jednostką - nie bardzo da mu się narzucić cokolwiek - wtedy jest wielki bunt i nic do niego nie dociera:) wszelkie nowinki w życiu trzeba mu serwować podstępem:) Teraz już Korek nie warczy, Miki też luzik, tylko ona zaczeła na niego polować:) skrada się z nagle wskakuje mu na plecy. Nie trudno się domyślić, że nie jest zachwycony:) Generalnie Miki jest sympatyczna. Jej wadą może być jej energia. Ona nie chodzi tylko biega!:) jej prędkość jest ogromna. I jeszcze skoki wzwyż:) w miejscu, bez żadnego rozpędu wybija się wysoko w górę :) mam nadzieję, że sprostam jej wymaganiom ruchowym, a przyznam, że nie jest to łatwe:) Po powrocie ze spaceru ja nie mam siły dalej iść ona dopiero się rozkręca:) jedno jest pewne - kuracja odchudzająca murowana:) dziś mam już zakwasy:) Może jak Miki trochę przytyje będzie lepiej:) Podsumowując: poznajemy i zaprzyjaźniamy się i mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Z pierwszych relacji to byłoby na tyle. Jutro postaram się pstryknąć i podesłać jakieś fotki - o ile uda mi się ją uchwycić - ta prędkość:) Trzymajcie kciuki:) *** -
Rodos. tak miał na imię psiak pani Barbary, który 2 lata temu zaginął w Raszynie pani Barbara jest miłośniczką zwierząt, interesuje się newsami prozwierzęcymi i ma dwa psy ze schroniska to właśnie przez te newsy trafila na naszego kudłacza nie była pewna, bo przecież pod tymi dredami nie widać ale zadzwoniła do nas a potem do Moniki [I] ...ten pies jest bardzo podobny do psa który mi zaginąl. Mial na imnię Rodos, przywieziony był z Grecji...[/I] dopiero późnym wieczorem dotarła do Pruszkowa, gdzie znajdował się psiak i wiecie co? rozpoznała w nim swojego Rodosa! zabrała go. oczywiście na zasadzie adopcji ;) więcej nic nie wiem, ale dowiem się, bo na dniach ich odwiedzę :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no nas ma! TZ jest szkoleniowcem i mówiłam, żeby dzwoniła. nie dzwoni. -
na szybko: [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/sliczna-niesmiala-jamniczka,13501[/url] jamniczka [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czajnik-w-typie-bernardyna,13507[/url] Czajnik [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szach,13510[/url] Szach [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lyzew,13512[/url] Łyżew [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/malutki-Jogulek,13516[/url] Jogulek
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj aż do 22 siedzieliśmy u pani Grażyny ;) i przez cały czas Big nam towarzyszył :) w domu. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z ust mi te słowa wyjęłaś :) no ale zobaczymy... napisałam pani, że niestety trzeba dać czas i pracować. być może odbierze to jako wyzwanie ;) -
to wszystko jeszcze dowiedziałam się, że ta kotka to [B][SIZE=4]Pusia[/SIZE][/B] :) bardzo lubi ludzi, jest zupełnie domowa: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010866.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/28032010867.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010773.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/koty/09032010774.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
fajny, młody wesoły otwarty psiak :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4374.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4375.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4377.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4378.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Jogulek czy Jugolek[/B][/SIZE] psiak trafił do lecznicy po pogryzieniu, pamiętam jak leżał pod kroplówką miał rany na szyi i na bokach, z resztą widać blizny [CENTER]tu maluch kilka tygodni temu: [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_3877.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_3876.jpg[/IMG] a tu wczoraj :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4369.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4370.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jugulek/IMG_4371.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
i jeszcze kilka... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4345.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4343.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4342.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/wilczarz/IMG_4340.jpg[/IMG] [/CENTER]