Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. impreza była fajna i dla mnie najważniejsze, że psy miały frajdę a miały :) dużo odpoczywaliśmy - nie staliśmy ciągle w tłumie i oboje byli zadowoleni - w końcu trochę ruchu :) Hen gdyby widział to w ogole byłby w 100 socjalny i łagodny - a tak to się asekuruje... w domu u siebie, ze swoimi stałymi ludźmi nauczy się więcej ogłady, na pewno.
  2. Hen był gwiazdą i już :) nawet pan przez mikrofon o nim mówił ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4471.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4474.jpg[/IMG] [LEFT]tak jak mówiłam, dawał się głaskać dzieciom i to w dużych ilościach - mi serce chwilami stawało, że wiecie, może warknąć a wtedy będzie spalony :P hihi ale nic się takiego nie stało nie gwarantuję, że nic by się w ogóle jakiego nie stało - nie zdzwiwiłabym się, gdyby Hen zareagował jakoś tak podobnie, no ale nie zareagował :P na ulicy, w tłumie, w gwarze - Hen spokojny! zero stresu (na pewno miał stresa, ale nie było widać) i zero zmęczenia :) (nawet się nie pokładał!) być może Hen mieszkał w mieście - Aza np. miala dużego stresa na pasach itp. Hen nie :) [/LEFT] [/CENTER]
  3. oczywiście ludzie się bardzo dziwili, że jak to? sznaucer do adopcji? a skąd? z ulicy? niemożliwe! najpierw w rozmowie z ludźmi w ogóle nie wspominałam, że Hen nie widzi ;) NIKT nie zauważył :P chyba, że ktoś spojrzał mu w oczy i zobaczył, że inaczej światło się odbija - poza tym NIKT :) dopiero jak wyciagali ręce a on nie ogarniał, mówiłam im że on nie widzi... były lamenty i niemal płacze, ale no jak mwóiłam - domu nie będzie. znaczy dałam kilku osobom kontakt ;) ale nie liczę na nic... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4445.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4448.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4452.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4453.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4459.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Hen wziął ze sobą swoją dziewczynę :) bardzo się lubią, wczoraj nawet chcieli sie bawić, tylko Aza zawsze chce się bawić a Hen - nie ;) dlatego jak ona chce a on nie to jej się dostaje ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4427.jpg[/IMG] [LEFT]a tu z kolei Aza i starsze psiaki do adopcji :):):) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4429.jpg[/IMG] [LEFT]Hen i Aza :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4441.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4442.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4444.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  5. dooobra, lecimy z fotami z Dnia Ziemi :) jak widać Hen ŚWIETNIE czuje się w towarzystwie! nie wariuje, nie widać po nim stresu, cieszy się, chce być głaskany, interesuje się ludźmi... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4418.jpg[/IMG] [LEFT]jeśli chodzi o wszelkie poprawki czy przymiarki to Hen daje sobie zrobić wszystko i to z radością - jst dzielny, cierpliwy, wesoły :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4421.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4422.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4423.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/IMG_4424.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  6. ida dzieki :D wstawiam ona jest w warszawie :) dowóz darmowy!
  7. fakt, Kosta nie dość że piękna to jeszcze jest wyjątkowo zrównoważona
  8. no to wczoraj robione :( przyjechalismy ją odwiedzic a ona nas powinna źle kojarzyć - łapanie, potem transport, wyjmowanie z samochodu, kleszcze... a wczoraj przywitała nas takimi oczami... była trochę zła na nas, ale dała się pogłaskać, pocałować :) tylko tak trochę się schowała.
  9. z psami myślę nie byłoby problemu, tu chodzi o ludzi i ogólne ogarnięcie szukamy czegokolwiek, bo to szczeniak 7 kg najlepiej niepłatne, bo kasy nie ma no ale wiadomo...
  10. oo mysza i mala czarna tez bywacie u Beaty? ;) czy któraś ma może foty Poli i Pestki szczeniaków? :P mala_czarna on zaatakował, bo po 1 nie zna a po 2 jest dominant :P jeszcze jak ktoś się przestraszy (a to nie trudne) to czuje sie pewniej i kontynuuje:P) wieśniak, ale w ogóle pierwszy raz tak zrobił kurcze. wiecie, wczoraj go 100 dzieci głaskała, przytulała i Hen nic!!! widocznie czuje, że dziecko to dziecko i nic nie zrobi, a przy dorosłym może czuć zagrożenie i się stawiać :P że niby on silniejszy... :P niestety dopiero w domu możnaby go oduczyć tego w pełni. tak to nie ma jak :(
  11. był :P hihi i to jak! ale był popularny... :P tylko domu z tego nie będzie... zaraz wrzucę foty ;) na razie część wybaczcie, ale mam sytuację podbramkową: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-malutka-sunia-DT-na-dzi%C5%9B!!!?p=14558862#post14558862[/url] sunia 7 kg młodziutka, jej rodzeństwo zabiły TIRy sunia jest w szoku, jest nieufna, dziś musi opuścić szpital i nie ma dokąd iść :(
  12. jeśli chodzi o wożenie na RTG czy do weta to my sie piszemy na to - będziemy to robić! możemy też skombinować karmę jakoś... nie wiem co jeszcze? koszty na nas oczywiście... byle był jakiś tymczas ;/ sunia to kochany misiek :(
  13. nic nie wiem :( nie byłam w lecznicy, oto min. dlaczego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-malutka-sunia-DT-na-dzi%C5%9B!!!?p=14558862#post14558862[/url] jesli macie tymczas domowy najlepiej i w Warszawie dla 7kg suni to pomocy sunia została sama na świecie, jej rodzeństwo rozjechały TIRy - jest zagubiona, oszołomiona :(
  14. [CENTER]tymczas u rodziców marusi się posypał :( [SIZE=4][B]szukamy (najlepiej) domowego tymczasu dla suni [/B][/SIZE] albo takiego, gdzie będzie miała człowieka :( cholera.... na JUŻ :( dziś musi opuścić szpital :([/CENTER]
  15. no i jeszcze dwa: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4490.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4491.jpg[/IMG] [LEFT]od razu mam prośbę: [SIZE=4][B]czy ktoś z Was potrafi zrobić ładny plakat dla Kumpla? :)[/B][/SIZE] chodzi o coś takiego, co możnaby porozwieszać u wetów, na ulicach, w knajpach itd.! możnaby tam napisać, że Kumpel od wielu miesięcy był jest bezdomny, ale że ma świetny kontakt z ludźmi - ufa im i jest łagodny. Akceptuje inne psy. Jest młodziutki, sięga ponad kolano. [/LEFT] [/CENTER]
  16. i jeszcze Kumpell :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4483.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4484.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4487.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4488.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4489.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. a teraz zdjęcia :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4476.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4477.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4480.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4481.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kumpel/IMG_4482.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. wpłaty na stadionowe bidy: 20 zł. - Piotr C. 15 zł. - Anna K. 10 zł. - Agata L. 20 zł. - Sylwia B. 10 zł. - Katarzyna R. podpiszcie kto jest kim :)
  19. podnosimy, szukamy tymczasu lub domu docelowego! sunia spokojnie może iść niedługo do domku - jest w sumie już zdrowa tylko potrzebuje zrozumienia i ciepła, żeby zapomnieć o okropnym poczatku swojego życia :( bo podejrzewam, że innego życia jak to przy drodze to nie miała
  20. staram się wyciągnąć te info od Renaty ;) jak będę miała to wrzucę! Kumpel od wczoraj w hotelu :) mam foty, wrzucę niebawem z początku Kumepl był w szoku, ale ma fajną koleżankę w kojcu i dobrze się dogadują - nawet razem w budzie spali :) czyli Kumpel bezpieczny, pan Piotr zapłacił 200 zł. plus jeszcze dał kasę na szczepienie Kumpla na stadionie została sunia i Lupo
  21. Podobno była ich trójka - trójka maluchów pozostawionych samym sobie... zagubione w wielkim strasznym i głośnym świecie - ale razem, a razem raźniej Pierwszy zginął nagle, został praktycznie rozmiażdżony przez samochód... została dwójka. Dwójka maluchów na poboczu ruchliwej drogi. Z relacji ludzi wynika, że tego feralnego dnia to sunia weszła pierwsza na ulicę jakby nie zdając sobie sprawy z niebezpieczenstwa. A przecież kierowcy nie będą zwalniać, nie będą się zatrzymywać, omijać... po co? Oni się spieszą a głupie kundle przecież powinny uważać. Z resztą komu te kundle potrzebne? Wszyscy zgodnie przyznają, że słyszeli przeszywający pisk zabijanego psa. Świadokowie naoczni mówią, że [B]w ostatniej chwili to drugi psiak wyskoczył na jezdnię i poświęcił swoje życie przeganiajac siostrę z drogi.[/B] Sunię odrzuciło na bok, runęła na metalowy słupek. Kiedy wstała jej brat nie żył, podeszła do niego, położyła się przy jego ciele, cała umazała się jego krwią. Ludzie zabrali ciało psiaka, a ona powłócząc potłuczonymi nóżkami biegała cały dzień po jezdni szukając go... W końcu położyła się w rowie nieopodal - gdyby potrafiła pewnie by płakała. Ktoś zmył krew z jej boku, ktoś zostawił jej jedzenie, ale ona nic nie ruszyła. W takim stanie zastaliśmy ją my - leżącą w rowie. Kiedy podeszliśmy chciała uciekać, ale nie miala siły. Dała się złapać, chociaż dzielnie walczyła do końca. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/SDC11783.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/SDC11784.jpg[/IMG] [/CENTER] Próbowała się bronić, była bardzo dzielna, ale nie miała już siły wejść pod górę. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/SDC11779.jpg[/IMG] [/CENTER] Widać było, że jest w złym stanie - wychudzona, przerażona, śmierdząca w sierści same kleszcze, kołtuny, strupy... sunia bardzo nieufna, prawdopodobnie nie miała za bardzo z ludźmi do czynienia... zabraliśmy ją do weta u weta słabe prognozy -[B] biegunka, temperatura...[/B] od razu badanie krwi, leki na babeszję, kroplówka i wyciąganie kleszczy - kilkadziesięciu... babeszja faktycznie wyszła we krwi, ale łagodnie przechodzi, stan suni się poprawił [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] tylna nóżka tylko jedna jakby potłuczona, ale nie złamana. Trzeba będzie zrobić RTG. [CENTER][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/16_interwencja3.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_4500.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] ogromne podziękowania dla [B]marusi[/B], która wypatrzyła sunię, dzielnie przy niej czuwała zanim przyjechaliśmy, pomogła nam ją łapać i nadal interesuje się jej losem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] chociaż ma swoje bidy na głowie i bidy okoliczne i jest bardzo zabiegana [CENTER][SIZE=4]sunia ma [B]dopiero kilka miesięcy, waży tylko 7kg! [/B] jest bardzo zagubiona, wycofana, przestraszona musi opuścić szpital [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] prosimy o POMOC - [B][SIZE=5]szukamy Domu Tymczasowgo![/SIZE][/B] z ew. wożeniem do weta pomożemy![/SIZE] [LEFT]_______ [B]kontakt do nas:[/B] 604 129 008 ; 509 075 051 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/LEFT] [/CENTER] zrobiłam bannerek: [URL="http://tiny.pl/hgb5w"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_4500-1-1.png[/IMG][/URL]
  22. kochany Rudzik... :):):) w pudełeczku spi :) haha
  23. nie chce męczyć marusi o zmiany tytułów itp., bo wiem że ma mało czasu przy tym całym swoim i nie tylko swoim towarzystwie :( założyłam więc małej nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-malutka-wycofana-sunia-wo%C5%82a-o-DT-%28?p=14558862#post14558862[/url]
  24. [CENTER][SIZE=4][B]historia Marusi w poście #2! * Marusia w DT [/B][/SIZE][LEFT]Mimo ogromnego zainteresowania Marusią, sunia wciąż pozostaje bezdomna. W dalszym ciągu przebywa w domu tymczasowym, gdzie uczy się wszystkiego niemal od podstaw. A umie już wiele… :) Marusia to młodziutka psia nastolatka. Jest bardzo grzeczna i spokojna – to ciężkie bezdomne życie jakiego doświadczyła sprawiło, że nie jest typowym, szalejącym szczeniakiem. Marusia po prostu bardzo boi się wszystkiego, co dla niej nowe… ale jednocześnie bardzo szybko się uczy i w łagodnych rękach opiekuna stanie się szybko szczęśliwym, beztroskim psem! Marusia bardzo szybko załapała utrzymywanie czystości, choć wypadki jeszcze sią jej zdarzają. Ale to zrozumiałe - nikt nigdy nie uczył jej, że w domu się nie brudzi. Bo nigdy nie miała domu. Nigdy tez nie chodziła na smyczy, i choć już to umie, zapinanie smyczy nadal ją przeraża, podobnie jak obcy ludzie. W takich sytuacjach Marusia kładzie się na ziemi. Marusia bardzo ładnie reaguje na swoje imię, grzecznie je, zaczyna się bawić i bardzo, ale to bardzo potrzebuje ciepła i uwagi. Kładzie się przy nogach i prosi o głaskanie. A głaskanie Marusi to czysta przyjemność – jej futerko jest aksamitne w dotyku. Marusia to mały piesek, teraz waży około 7 kg, nie będzie ważyć więcej niż 10. W paru słowach: spokojna, grzeczna, cicha i przecudnej wyjatkowej urody suczka szuka Dobrego Człowieka. [/LEFT] [RIGHT][LEFT][B]kontakt w sprawie adopcji:[/B] 507 476 239 (DT) ; 509 075 051 ; 604 129 008 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/LEFT] [/RIGHT] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2646.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2639.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2568.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2621.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2563.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...