-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie no, sedalin jest bardzo dobry w niektórych przypadkach. -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o jaaa :) ale tu zgrupowanie! a Krzyś ma się nieźle, w sumie bez zmian. ciągle w kółko :) właśnie się zbieram z nim do weta! więc powiem dziś jeszcze coś więcej :) wczoraj byłam w Lublinie po jakieś koty i psy, więc już nie ogarniałam wieczorem :) Krzyś bardzo lubi drybeda, śpi sobie na nim jak dziecko :) -
haszczak z Jazgarzewa... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7127.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7172.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7154.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7179.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7132.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
malutka sarenka: [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7205.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7211.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7196.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7197.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7187.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
matko :/ co za wolontariusze jacyś heh ja mam foty takich psów maluszek ciemny [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7318.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7294.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7297.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7309.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szczury/IMG_7277.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pies dziś był. Kasia była dwa razy. rano - pies latał z turboprzyspieszeniem po torach (myślę, że to po sedalinie...) za drugim - spał przy torach... -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w 10 to za mało, jeśli sedalin tak działa. ganiać go nie ma co w ogóle. Kasia pojedzie zobaczyć jak on się ma i pogadać z tym fajnym dróżnikiem. 6 ml to chyba na 90 kilo... -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie dobiło, bo lekko tyko trzepnęło a potem już nic...dróżnicy w razie co mają dzwonić. jakby się coś działo... Kasia będzie tam jutro. -
ojciec nn. matka to taki psiak w typie trochę przegubowca długowłosa, taka do kolana max, chyba mniejsza...
-
suka, która wszystkich pogryzła ;) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00105.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00104.jpg[/IMG] [LEFT]razem w niedoli... [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00119.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00114.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00113.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
no i dwa "dzikie" kluchy: słodki misiak :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00110.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00109.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00108.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00107.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00106.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
no i jeszcze [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00117.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00116.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00115.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00121.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
psiak z ośrodka - ten oswojony domowy :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00099.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00098.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00097.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00096.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Plock/DSC00100.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Aga to musi dojechać :) no i myślę, ze będzie mogla. tak mowila chyba... wyprawa chyba [B]w sobote rano![/B]
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już pewnie wszyscy wiedzą, jaka kicha... byliśmy tam po 12, razem z Kasią czyli niestety tylko we 3 osoby psiaka nie było, po 13 przyszedł. podchodzi blisko, na 10 m, może bliżej. dostał sedalin - praktycznie podwójną dawkę nawet... zjadł wszystko, wiem bo widziałam... trzepnęło min lekko, zataczał się i kręcił wokół nas, więc już myślałam, że będzie dobrze... niestety psiak zaraz odżył. on w lewo, my za nim. on w prawo, my za nim... i tak w kółko. po 2h czy więcej zniknął nam z oczu. szukaliśmy go w promieniu kilometra chyba, słyszeliśmy go w krzakach. potem w ogóle nie było go słychać. około 16 znów wyszedł. cały, zdrowy i trzeźwy. cuł się super, nie miał już stresa... lawirował sobie między nami niemalże... potem posiedział na torach, zjadł Froliki i poszedł w swoje krzaki. pomyśleliśmy, że za 30 minut jeszcze pójdziemy w te krzaki. kolejny raz. po 15 minutach pies znów wyszedł cały zadowolony z siebie, trzeźwy jak nie wiem co. -
[quote name='Mefi'] Od wtorku do prawdopodobnie niedzieli będę w Lucieniu. Jeśli ktoś mi napisze gdzie i jakich psiaków mam szukać to w miarę możliwości postaram się podejść pod ten ośrodek, ale cudów nie obiecuję bo jadę kończyć remont, a to oznacza dla mnie zapiernicz od rana do nocy.[/QUOTE] to nie takie proste, psy maja norę w lesie (z ośrodka jest ten jeden i już tam więcej nie ma) trzeba więcej osób - w tym sęk! :( i trochę czasu, tak w jedną osobę nie da rady :( chyba ze znajdziesz moment, jak my przyjedziemy.
-
aha, my tam wczoraj byliśmy 6 godzin, z czego sukę namierzyliśmy pewnie po 2... (teraz już wiemy, gdzie siedzi, mam nadzieje, ze to się nie zmieni) przygotujcie się na ciężką prace ;)
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eee, nie moge wrzucić zdjęć ślicznego Thora z thorów! :/ moj photobucket says: error! nie mam czasu niestety teraz nad tym siedzieć, bo muszę wskakiwać do wanny i ruszać na tory! -
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dostałam V tur fot :) super, zaraz się tym spróbuję zająć -
za tydzień po szkoleniach ew można jechać (zachód słońca 18:44 sobota i 18:42 niedziela) - obawiam się, że nie będzie wyjścia... eee tylko co z psami naszymi/waszymi hmmmm... ja będę miała klatkę do łapania lisów :P
-
eh tylko 2 tygodnie :( mało! tam jest teraz tak: szczenior z ośrodka - taki słodki kochany smukły, 100% socjalizacji, nadaje się do domu na JUŻ! pozostałe dwa wymagają obcowania z ludźmi - nie ma nikt ochoty zabrać szkraba do domu za te 2 tyg..? foty maluchów są, tylko nie wiem czy dam rade wrzucić przed łapanką psa z torów
-
wrócił na tory ze sznurem na szyi. POMOCY - kotek za TM, brat w DS
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wlasnie ja tez jestem na urlopie, znaczy ma urlop, nie jestem nigdzie ;) dzięki mtf, poszukam. ja tam juz kiedyś kogos szukałam, ale bez skutku. teraz to nawet chodzi o ludzi z warszawy! z Wwy będzie transport!