Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Doszło 20 zł od [B]baster i lusi [/B]:) bardzo dziękuję :)
  2. Nie pochwaliłam się moimi tymczasowiczami... Wyrzucone przy drodze, jeden kociak leżał rozjechany, a tą dwójkę znalazły dzieci i chodziły z nimi po wsi, szukając dla nich domów. Nikt kotów nie chciał, więc są u mnie i czekają na odpowiedzialne domki lub DT: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6068/p7212090.jpg[/IMG] Zajmują klatkę po Wampirku i ogromnie się nudzą w niej :( [B]Może Ktoś z Was ma niepotrzebne kocie zabawki i mógłby je dla kociaków podarować?[/B] [B]Gdyby Ktoś chciał wesprzeć je karmą lub żwirkiem, również byłabym ogromnie wdzięczna.[/B]
  3. [quote name='__Lara']Fajnie, że mają Ciebie, Cudak, bo kto by im dał jedzonko :([/QUOTE] Ja im tylko organizuję, dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jedzonko i inne atrakcje ;) Karmę przekazuję Pani Basi, która codziennie je karmi, a ja je karmię tylko wtedy, kiedy Ona nie może.
  4. Po 30 ogłoszeń wykupiłam suniom i Urgo na bazarku, ale zero odzewu :((((((((((((
  5. W ich przypadku już samo to, że mają zapewniony ruch, to dużo - kilka lat spędziły w zamknięciu.... :(
  6. [quote name='El&Udun']Troche podobna historia, jaka mi sie przydarzyla. Poprosze o nr konta - przesle cos na Inke[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu::loveu::loveu:
  7. 4-mies Inka (mix owczarka) bardzo prosi o wsparcie na operację: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-potrzebne-wsparcie-na-leczenie-i-operacj%C4%99[/url]!
  8. 4- mies Inka z chorym oczkiem bardzo prosi o wsparcie na operację: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-potrzebne-wsparcie-na-leczenie-i-operacj%C4%99[/url]!
  9. Bardzo dziękuję [B]tobciu[/B] za pomoc :loveu: Jak tylko znajdę chwilę, to podeślę Ci tekst do plakatu :)
  10. Inka bardzo prosi o wsparcie na operację! Byliśmy dziś na grzybach, polatała po lesie :) Bardzo się pilnuje, by się nie zgubić :)
  11. [quote name='Hałabajówka']W sumie to tu powinnam to napisać ;) Wymacałam dzisiaj u Inez na boku dziwne zgrubienie na dodatek się rusza i mi to wygląda na jakiś przedmiot, bo jest owalny i twardy w dotyku. Nie boli ją to ale jak będę przy okazji u weta to mu to pokażę. Co tak cicho u dziewczynek... trzeba trochę przyspieszyć z domkiem dla nich bo ja mam to pomieszczenie w którym są ogrzewane na minimum to im będzie zimą tam bardzo zimno bo to stary budynek. Dobrze by było żeby najpóźniej do października znalazły dom. Faktury jutro wezmę poprawione i wyślę jeszcze raz. Zostało pół worka karmy od Cudak i muszę powiedzieć że zwłaszcza Mika trochę schudła już ;-) i już tak nie sapie jak idzie ;-)[/QUOTE] Niedobrze, że jeszcze jakieś guzki Inez ma :( a te gruczolaki pomniejszyły się choć trochę? Z domkami ciężko - może ktoś potrafiłby zaprojektować ładny plakat-ogłoszenie do wydrukowania i rozwieszenia? [B]Lupi[/B] - jak stoimy z kasą? Bo zaraz miesiąc minie i trzeba DT opłacić. Bardzo prosimy o wsparcie również na karmę!
  12. [quote name='tobciu']Banerek obiecany, rozmiar 150x100, podlinkowany. Może być ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-c%C3%B3rka-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-%28brakuje-290-z%C5%82%29"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1585/beznazwy2hz.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy, bardzo ładny :)
  13. [quote name='yoshi22']Inka chyba jeszcze urośnie, hm? Nie znam się na szczeniakach zbytnio. Teraz już taka postawna i duża się wydaje, a ma dopiero 4 miesiące.[/QUOTE] Można się spodziewać, że będzie wielkości owczarka niemieckiego (i chyba ma go w przodkach, bo umaszczenie podobne, tylko włos krótszy) :)
  14. Nie mam pojęcie skąd nowy kot się wziął... :( ale 2 dni pod rząd go widziałam - raz pod kontenerem, ale zaraz uciekł i się schował, na drugi dzień siedział na drzewie i zaczął uciekać na mój widok i wtedy udało mi się zdjęcie mu zrobić. Marnie wygląda - gdyby nie dłuższy włos, to wyglądałby jak szkielecik pewnie.
  15. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6103/dscf1196qr.jpg[/IMG] Urocze zdjęcie!!! :loveu::loveu::loveu: Domku, gdzie jesteś?????
  16. [quote name='AnnaS']a można prosić o fotki całej sylwetki w pierwszym poście, bo jak Anglia nie wypali to może tu komuś wpadnie w oko sznupkę ma słodką:lol:[/QUOTE] Anglia nie wypaliła... więc pomału szukamy domku. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6060/p7212118.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5404/p7212116.jpg[/IMG]
  17. Poprosiłam Kundelkową Skarbonkę o wsparcie na karmę, bo w tym miesiącu jeszcze dla żadnego psiaka nie korzystałam, a mam stałą deklarację, więc może się uda...
  18. Zdjęcia z wczoraj: (nowy kotek się załapał - rudy z białym, mieszaniec persa, wychodzony i przerażony - może komuś uciekł i zdziczał? albo ktoś tak "dba" o niego, że musi w porcie czatować na jedzenie :( mam nadzieję, że to nie kotka, bo złapanie tego kota wydaje mi się niemożliwe...) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8283/p7202077.jpg[/IMG] a tu Wampirek wypatrujący swojej Karmicielki: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4378/p7202075.jpg[/IMG] parówki bardzo kotom smakowały, choć nie wiem, czy to zdrowa przekąska ;) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8242/p7202080.jpg[/IMG] a ten kotek bardzo się mnie bał i nie chciał zejść z drzewa: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2585/p7202088.jpg[/IMG] Ogólnie koty wyglądają w większości dużo lepiej niż jakiś czas temu :) Odrobaczenie fenbenatem na pewno im pomogło, ale przydałoby się je porządniej odrobaczyć...
  19. Wstępnie 4. sierpnia mogłaby by być operowana, koszt zabiegu 100 zł + później jakieś opatrunki, kropelki do oczka... Zostawiłam ją samą na podwórku i poniszczyła mi kwiatki :(
  20. [quote name='Hałabajówka']I jak tam jest jakiś ruch w naszych jamnikowych damach? Jest jakiś odzew z ogłoszeń? Otwierają się na człowieka coraz bardziej ale potrzebny im człowiek na własność i w większym zdecydowanie wymiarze godzinowym niż ja mogę im zapewnić........ bardzo proszę nie przysypiać na wątku tylko ogłaszać małe biedy. Nie zostało im dużo czasu a życie miały marne więc na gwałt potrzebują super domu gdzie nadgonią stracony czas.[/QUOTE] Z ogłoszeń nadal cisza - ale to chyba wszędzie teraz :(
  21. [quote name='Clean']podrzucam kociaki:-) Jak Wampiruś się miewa [B]Cudaku[/B]?Widać jakąś poprawę?[/QUOTE] W czwartek, po ostatnim zastrzyku wypuściłam go do portu :( i przy okazji wypatrzyłam nowego kota...
  22. [quote name='Panna Marple']Przelew już poszedł:lol:[/QUOTE] I doszedł :) Bardzo dziękuje w imieniu Inki :)
  23. Byliśmy u weta. Na 99% to po szczepieniu gorączka, więc tylko obserwować ją trzeba :)
  24. Dziękuję. Wybierzemy się do weta, bo wirusówki są groźne (mogą się skończyć nawet śmiercią), więc im szybciej będzie leczona, tym lepiej. Na fb za dużo tych wydarzeń - ludzie odrzucają zaproszenia, nawet nie czytając o co chodzi, więc nie wiem czy jest sens...
×
×
  • Create New...