-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jeszcze walczy - albo jeszcze kona :( Jak dożyje do 17.40, to jest szansa na to, że zobaczy ją wet i może jakąś kroplówkę da, albo ją uśpi. Zimna jest jak trup :( Pewnie krążenie słabiutkie i dlatego... Odkupiłam dla niej termofor, mam nadzieję, że ją rozgrzeje i pobudzi do życia. -
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kruszynka umiera :-( Przelewa się przez ręce, nie połykała już mleczka. Zaraz zaśnie na zawsze i nie będzie już nigdy cierpiała... :-( -
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']oczywiście jak najbardziej, rzeczy które wysyłam wystawiaj zawsze wedle uznania na te zwierzaki które akurat są najbardziej potrzebujące[/QUOTE] Bardzo dziękuję -
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Cassi[/B], dziękuję, że zajrzałaś... Czy mogę rzeczy, które wysłałaś na bazarek dla Inki, wystawić dla Kruszynki na mleczko i leczenie? Na razie pije mleko modyfikowane dla dzieci, ale przydałoby się jej takie dla kociaków -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zajrzyjcie chociaż do mojego 4-tyg szkielecika: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230249-Kruszynka-4-tyg-350-gram-skrajnie-wychudzona-chora-PILNIE-DT-i-wsparcie-finansowe[/url]! :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wieści z DT (DS????) dostałam, że Inka bardzo grzeczna i ładnie przespała noc :) Mój koci szkielecik: [B][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230249-Kruszynka-4-tyg-350-gram-skrajnie-wychudzona-chora-PILNIE-DT-i-wsparcie-finansowe[/url]! -
Kruszynka została znaleziona 2.08. słaniająca się na ulicy. Ledwie żywy szkielecik - wychudzona, skrajnie odwodniona, zapchlona, chora... Sama skóra i kosteczki, a skóra cieniutka, jak papier :( Szanse na przeżycie ma niewielkie...Z dnia na dzień coraz słabsza jest :placz: nie chodzi wcale, załatwia się pod siebie. Nosek zapchany, ledwo oddycha i jedno oczko się zakleja. Pcheł nadal pełno na niej, mimo że dostała kropelki... [B]Bardzo POTRZEBNY domowy DT dla niej, bo wymaga troskliwej opieki, której ja jej nie jestem w stanie zapewnić... [/B]U mnie mieszka w stajni, w klatce i nie mam możliwości karmić jej w nocy (a karmiona jest strzykawką, powinna jeśc co 2-3 godz). [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2574/p8022332.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9114/p8032346.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2197/p8032345.jpg[/IMG]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że udało Ci się zamieścić zdjęcia :) Pięknie wyglądają i takie szczęśliwe widać są...Oby jak najszybciej domek znalazły.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Czarna to kotka, oswojona. Podrzucona w zeszłym roku jako kociak... Przydałby się domek, ale skąd go wziąć???? -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Życzę zdrowka z kociakiem..... Moj na szczęście zdrowy.... Jutro założeń jej wątek bo dzisiaj padam z wrażenia......[/QUOTE] Podaj link jak założysz wątek :) Je sam? [B]Cassi [/B]- kiepsko, jest u mnie trzeci dzień i z dnia na dzień gorzej :( Pcheł na niej pełno, mimo że dostała Fiprex... nie potrafi sama jeśc, tylko ze strzykawki pije mleczko. Brzuszek napęczniały, nosek zapchany katarkiem i jedno oczko się skleja :( Bardzo słabiutka jest. Leży tylko, sika i załatwia się pod siebie, bo nie ma siły chodzić :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[img]http://img40.imageshack.us/img40/3584/p7312281.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/1899/p7312284.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/9481/p7312285.jpg[/img] -
[quote name='tobciu']Cudaku, podczyść proszę trochę skrzynkę. :)[/QUOTE] Doszedł przelew od Ciebie z bazarku :loveu: Ogromnie dziękuję w imieniu psiaków! Łącznie z bazarku dla działkowych psiaków doszło od Ciebie 220 zł :loveu: 100 zł przelałam [B]Myngey[/B] na puszki, bo z suchym Urgo ma problemy przez ząbki... Jutro powinien dojść przelew.
-
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Odepchałam skrzynkę :) Lecę do weta z ledwie żywym kociakiem (skóra i kosteczki) :( Jak wrócę i będę na siłach, to wyślę Ci PW z nr konta i kosztami wysyłki. Inka poszła do tego DT/DS na próbę. Mam nadzieję, że zostanie na zawsze, bo im starsza jest, tym trudniej o domek.... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Niby chętny, ale Inka nadal u mnie.... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Do Lupi: W dn. 25.07.12 (wpis nr 209) napisałaś, że moja deklaracja to 20 zł. Tymczasem jest to 40zł. Zatem pieniążków będzie ciut więcej. Własnie poszedł na suńki przelew za sierpień. Pozdrawiam[/QUOTE] Dziękujemy :) -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia141']Jak tylko uda mi się dostać na moje konto na Fotosiku (za nic nie pamiętam hasła), to spróbuję wstawić najświeższe zdjęcia Tycieńki. Podpowiedzcie, gdzie ewentualnie najlepiej założyć konto, żeby móc wstawiać zdjęcia.[/QUOTE] Może [url]http://imageshack.us/[/url] ? [B] magdola[/B] - Białogard -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy o Norku :) Również jestem ciekawa decyzji.... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Kciuki za domek nadal potrzebne... Dzwoniłam dziś do weterynarza, żeby dogadać się na którą godzinę ma być zabieg... i okazuje się, że z operacją w obrębie powieki trzeba poczekać, bo Inka rośnie i może się przez to źle zabliźnić, więc jedynie doraźnie kropelki przeciwbólowe mamy kupić i tylko usunąć jej tą sierść póki co można (nie wiem jeszcze, czy pod narkozą, czy wystarczy jakiś "głupi jaś" - od tego będzie zależał koszt). Sierść odrośnie, ale choć przez jakiś czas miałaby spokój, a operację powieki można by chyba przy okazji sterylki zrobić. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem bardzo ciekawa :) z ogłoszeń nadal cisza :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Inka wróciła do mnie, bo potencjalni nowi właściciele mają trochę spraw do załatwienia... Z psem ich się dogadała przez weekend, więc na 99% pójdzie do tego domu na dniach :)