Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='__Lara']Super - czekam na info ;)[/QUOTE] Wet nie był do końca pewny - więc prawdopodobnie jest tak, jak myślę ;) Tekst do ogłoszeń: "4 urocze, maleńkie, porzucone kociaki pilnie szukają odpowiedzialnych i kochających domów. Prawdopodobnie jest jedna kotka i 3 kocurki. Kotki są zdrowe, odrobaczone, odpchlone. Z nowym Opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna, w której zobowiąże się on m.in do kastracji/sterylizacji zwierzęcia. Tel kontaktowy: 788 938 175, e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]" - będzie ok? Zdjęcia nowe: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1909/p8210161.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1204/p8210169.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/996/p8210174.jpg[/IMG] Dziękuję z góry za każde ogłoszenie :)
  2. Jak bracia ;) dziękuję [B]Onsen[/B] za wsparcie, wysyłam PW :)
  3. [quote name='__Lara']To fajnie :) Ułozymy jakiś tekst i ruszamy :)[/QUOTE] Jutro zabiorę je do weta, upewnimy się z płcią i będzie można ogłaszać maleństwa :)
  4. [quote name='Clean']Śliczne maleństwa! Jak ludzie potrafią być tak okropni![/QUOTE] I tak dobrze, że wyrzucili je, nie w lesie, a w miejscu publicznym....
  5. Super by było, jakbyś pomogła w ogłoszeniach :) Faktycznie śliczne są, ale jeśli z kolorowymi problem by znaleźć DS, to co dopiero z szarymi będzie? :( Jutro lub pojutrze będę znała płeć - wydaje się, że 3 kocurki i jedna koteczka, ale ja się mogę mylić, więc lepiej u weta się upewnić. Male zapchlone, więc przy okazji odrobaczania trzeba będzie i odpchlić...
  6. [quote name='tobciu'][B]Pati napisała, że u Norka wszystko dobrze :) I że troszkę utył :)[/B] Z drzwiami nowy kochany domek sobie poradzi i pieniądze co są w Norka skarbonce możemy przeznaczy na Stepnickie Psiaki : Mikę, Inez i Urgo. Czy też może na stepnickie koty. Czy też może po połowie na psy i koty. Mgro prześle pieniądze do Cudak, a Cudak zadecyduje co jest na tą chwilę bardziej potrzebniejsze. :) Dziękujemy Pati ! :iloveyou:[/QUOTE] Dziękuję w imieniu zwierzów, które skorzystają z pieniędzy pozostałych po Norku :) I z psami i z kotami kiepsko, więc chyba najlepiej byłoby na pół podzielić, jeśli nikt nie ma nic przeciwko. Zaraz wyślę nr konta. Cieszę się, że u Norka wszystko w porządku. Chyba czas, by zaczął o linię dbać ;)
  7. Maluchy: [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6333/p8190121.jpg[/IMG]
  8. Nawet kilka by się przydało.... Mam 4 nowe kociaki (znalezione w krzakach, obok plaży)... Oswojone, na pewno się tu nie urodziły, tylko ktoś je podrzucił :(
  9. W porcie jedna koteczka (ok roku ma - jedna z podrzuconych przez SG kociaków w zeszłym roku) ma z jednej strony brzucha chyba przepuklinę - wygląda jakby piłeczkę połknęła :roll: na czwartek umówiona do weta na zabieg (jeśli to faktycznie przepuklina). Gorzej, że klatkę mam zajętą jeszcze przez tą kotkę z nowotworem - miałam zamiar puścić ją do portu, bo już ona po sterylce, ale obawiam się, że nie poradzi tam sobie, bo jest słaba, a brzuszek znów się powiększa (miała w nim "galaretę" - pewnie znów jakieś płyny się zbierają, a kolejnej operacji chyba nie ma sensu robić... Mogłyby ją koty przegonić, a obok portu ulica, samochody, psy... [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9139/p8112383.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/770/1234nk.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Clean']Aż w szoku jestem że ten Wet tak powiedział:crazyeye:[/QUOTE] Szkoda, bo jak mi odmawiają aborcyjnych sterylek, to ludziom tym bardziej... Może pomału się uda ich uświadomić, ale ciężko będzie :(
  11. [quote name='__Lara']To niech ten Pan wet bierze potem do siebie te małe kocięta...[/QUOTE] Dokładnie.... aż mi się odechciało wszystkiego... Swoją kocicę też sterylizowałam aborcyjnie (na "ostatnich nogach" już chodziła) i ŻADNEGO problemu ze strony wetki nie było. Miałam oczywiście wyrzucty sumienia, że pozbawiiłam 4 kociaki życia, ale trzeba myślec o tych kotach, które już są i którym kolejne niepotrzebne mioty zabierają szanse na dom = godne życie. W porcie mamy kilka oswojonych kotów na tą chwilę i nawet nie próbuję ich ogłaszać :(
  12. [quote name='Szarotka']A ja wczoraj wplacialam.[/QUOTE] Dziękuję :)
  13. Ehhhhhhhhhhhhhhhhh... wczoraj pierwsza kotka skorzystała z zabiegu finansowanego przez Fundację. Na początek chciałam załatwić te kotne, i taką też zabrałam na sterylkę. Dowiedziałam się od weta, że sterylka aborcyjna jest niehumanitarna,:angryy: To humanitarnym jest pozwolić, by kociły się te kotki po krzakach, a młode chorowały i umierały...? Albo żyły w coraz gorszej nędzy, bo im więcej ich, tym wykarmić trudniej, nie mówiąc o odrobaczaniu itp. Jak oni szerzą taką ciemnotę, nie chcą usypiać miotów ślepych, nie chcą sterylizowac aborcyjnie, to ja nie widzę szans na poprawę w naszej gminie :(
  14. Wyświetleń Urgo miał malutko z ogłoszeń :( Pytań zero (na mój kontakt). Super filmiki, Urgo szczęśliwy i pięknie wygląda :)
  15. Dziękuję [B]tobciu [/B]za kolejny bazarek :) Jutro lub pojutrze powinna do mnie podjechać [B]Lupi[/B] i sprawdzi wtedy konto oraz zrobi przelew do[B] Hałabajówki [/B]za DT (nie wiem, czy wysyłałaś Jej już nr konta?). Może ktoś z Was zna niemiecki na tyle, by spróbować poogłaszać Inez i Mikę na niemieckich stronach? Daleko nie jest, ale zawsze jakaś szansa na domek by była. Tylko do kogo wtedy nr podawać, bo ja bym się na pewno nie dogadała :(
  16. Nikt :( Doszła z karmą faktura? Bo chciałam by przyszła na mój adres, ale nic nie wysłali...
  17. [B]Figunia[/B], skarbnik -[B] Lupi[/B] nadal bez internetu :(
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230568-55-romans%C3%B3w-harlequin%C3%B3w-Kup-Teraz!-na-potrzeby-bezdomnych-kot%C3%B3w-do-25-08[/url] - prośba jak wyżej
  19. W jakim wieku jest Atena?
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230422-TANIE-ciuchy-torebki-OKAZJA-dla-kot%C3%B3w-z-portu-do-25-08[/url] - zapraszam i [B]BŁAGAM o rozsyłanie zaproszeń na bazarek,[/B] bo nie wyrabiam się z niczym ostatnio, a fajnie, jakby się coś dla kociaków nazbierało, bo potrzeb jest wiele - zaczynamy sterylki od tego tygodnia, jak dobrze pójdzie....a w porcie jest też chora koteczka, która wymaga leczenia (mam nadzieję, że ją złapię).... Do pomocy nie mam nikogo, więc na dogo czasu nie będę miała za dużo :(
  21. Zostanie chyba tylko ją zaszczepić i do portu wypuścić z powrotem :(
  22. Tylko domów zdecydowanie mniej niż kotów do adopcji :(((((((((
  23. Moje koteczki (szylkretowa Kalinka chyba zostanie, bo dziecko moje ją pokochało ;) ale biało-szara koteczka Wampirka pilnie szuka DT): [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6743/p8102463.jpg[/IMG] A tu koteczka Hienka, która jest ślepa na jedno oczko i ma chwilowy DT (Opiekunka pod koniec września wyjeżdża na studia!) [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7553/hienka.jpg[/IMG]
  24. No piękna, taką puszystą sierść ma... a domki tak ciężko :( TŻ mnie zabije!
  25. Jest w potencjalnym domu już od jakiegoś czasu :) do mnie przyjechała tylko na zabieg. Umowy jeszcze nie zdecydowali się podpisać, ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Na razie pieniążki trzymam - 59,74 zł ma na plusie Inka
×
×
  • Create New...