-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='tobciu']Ciotki, to podeślijcie proszę mi nr telefonu. Mogą być dwa podane. Myngey jako pierwszy, a Cudak jako drugi. AgnieszkaO jeszcze ogłoszeń nie robiła. Denerwuję się czy się coś nie stało, na dogo od 17 Agi nie było. :-/[/QUOTE] Może jakieś problemy z netem? Szkoda, że nie udało się dodzwonić :( Może znaleźli innego psiaka...
-
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231256-Bezdomne-kociaki-potrzebne-domki-i-wsparcie-na-%C5%BCwirek-karm%C4%99-weta[/url] - założyłam maluchom osobny wątek, może Ktoś je wypatrzy... a i pomoc potrzebna. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231256-Bezdomne-kociaki-potrzebne-domki-i-wsparcie-na-%C5%BCwirek-karm%C4%99-weta[/url] Założyłam moim maluchom osobny wątek - za podnoszenie, rozsyłanie byłabym wdzięczna, bo jest naprawdę nieciekawie... :( -
Rodzeństwo biało-rudego chorego kocurka. Chude, zarobaczone i dzikie (dwie czarne i szylkretka). Jedno czarne znalazło DS. [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/477/p9040321.jpg[/IMG] Biały Śnieżek - znalazł DS [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9977/p9100398r.jpg[/IMG] Kociaczek z zakładu drzewnego - znalazł DS [IMG]http://imageshack.us/a/img26/6694/pa030452.jpg[/IMG] Maluchy bezdomnej kotki - mają DS [IMG]http://imageshack.us/a/img841/9638/pa060475.jpg[/IMG] Kruszynka - przegrała walkę o życie [*] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2197/p8032345.jpg[/IMG] [B]ROZLICZENIE[/B] [B]wpłaty[/B]: 143,62 zł spadku po Norku, który znalazł DS 130 zł sprzedaż komputera od [B]Clean[/B] 30 zł [B]Clean[/B] 395 zł wpłat z miau 200 zł za leczenie pierwszych kociaków zwrócił UG 90 zł z bazarku na miau 25 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232797-Piękne-i-TANIE-ubrania-na-potrzeby-bezdomnych-kociaków-w-DT-do-6-10-godz-20"]bazarku [/URL] 460zł z bazarku [B]pola53 [/B] 32,70 z bazarku [B]magdoli [/B] 494,60 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232376-Płaszcz-DOROTHY-PERKINS-różności-IKEA-zabawki-zakończony-ROZLICZAMY"]bazarku[/URL] 774,26 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233363-Ponad-150-RÓŻNOŚCI!-Zakończony-ROZLICZAMY"]bazarku [/URL]252,60 zl z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240391-Całkiem-nowy-bazarek!-na-KOTY-rozliczamy"]bazarku[/URL] [B]wydatki:[/B] suma wydatków 3274,42 zł (- 200 zł, które zwróciła za leczenie Gmina = 3074,42 zł) (rozpisane szczegółowo na wątku kociaków na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=144005[/URL])
-
Przedstawię tu kociaki, które mam u siebie pod tymczasową opieką. [B]Pilnie potrzebne domki i niestety wsparcie na żwirek, karmę, szczepienia, witaminki...[/B] Stąd wątek :shake: Rudo-biały, jeszcze bezimienny kocurek, chory na kk. Jest u mnie od 21.08.br. Na czas leczenia przebywa w klatce, bo reszta kociaków nie jest zaszczepiona. Był dziki, ale szybciutko się oswoił, mruczy i domaga się głaskania. (ma domek) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2886/p8210181.jpg[/IMG] 19.08.br Dostałam rano telefon "w krzakach znalazłam 2 kociaki, czy może pani je zabrać?", no to pojechałam, a tu już nie 2, a 4 maluszki... Pierwsza myśl, jakaś bezdomna kotka się okociła i maluchy zaczęły chodzić... ale nie, maluchy oswojone,więc ktoś się ich pozbył w ten sposób :angryy: (maluszki znalazły DS) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6333/p8190121.jpg[/IMG] 10.08.br Pojechałam nakarmić koty z portu, wyciągam z samochodu puszki i suchą karmę i kątem oka widzę dwie dziewczynki - jedna stoi w bramie portu z yorkiem na smyczy, a druga głaszcze kota. Myślę sobie - fajne dzieciaki, pewne Wampira głaszczą (najbardziej oswojonego kota w porcie i na świecie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ). Dziewczynka z yorkiem pogania tą drugą, zanim doszłam, to już uciekły przez stację paliw na boczną uliczkę. Myślę - pewnie przed deszczem uciekają, bo padało dość mocno. Dochodzę do bramy i widzę nie Wampira, a jego miniaturkę - śliczną, ok 3 mies, oswojoną, zadbaną koteczkę....... Jest tymczasowo u mnie, ale przydałby się DT dla niej lub domek (niewychodzący, bo w mieszkaniu czuje się najbezpieczniej). Koteczka dostała na imię Wampirka, ze względu na podobne umaszczenie do portowego Wampira. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5998/p8102438.jpg[/IMG] Kotek z placu zabaw (ma DS pod Toruniem): [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5995/p8300256.jpg[/IMG] 21.07.br Trafiły do mnie 2 kociaki, które ktoś wyrzucił przy drodze na wsi (jednego kociaka przejechało auto, a tą dwójkę zabrały dzieci i próbowały szukać dla nich domków...) - Rudy znalazł domek, jego siostra-chorowitka nadal u mnie [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6068/p7212090.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jeśli deklaracje z miau wpłyną, to nie trzeba będzie na transport :) a z leczeniem/badaniami, mam nadzieję, ze sporych kosztów nie będzie... Kotki z portu bardzo proszą o wsparcie na jedzonko: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że odżyły, bo były przerażone wszystkim :( naprawdę czas do domku! :multi: -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Hałabajówka[/B], przelew za lipiec poszedł, przepraszamy za opóźnienie, ale u [B]Lupi[/B] jakiś problem z kontem i poszło z mojego. Mam nadzieję, że lada dzień i za sierpień pójdzie. Wakacje się kończą, może adopcje ruszą.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']"Zgłoszona" bezdomna kotka już u mnie (tylko dlatego że w wysokiej bardzo ciąży...albo dlatego, że nie umiem odmawiać?), na jutro sterylka, mam nadzieję, że się nie okoci przez noc! [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7262/p8082408.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7950/p8082405.jpg[/IMG] Półdzika, podobno ma rok-półtora. Zaniedbana, ale piękna będzie, jak się ją odkarmi, odrobaczy. Duża kotka z niej. [B]Nie ma dokąd wracać![/B][/QUOTE] Kotka, której ciąża okazała się być zaawansowanym nowotworem, ma szansę na DT - tylko pieniążki potrzebne na transport (brakuje 80 zł). Wstyd mi już ciągle prosić Was o pomoc, ale wyjścia nie ma.... Gdyby ktoś mógł wesprzeć koteczkę grosikiem, to byłabym wdzięczna ogromnie... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Aha - i ogłoszenia najlepiej na miasta Goleniów i Szczecin, jak znajdziesz czas :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
To ja jeszcze jedno dodam zdjęcie do ogłoszeń: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4173/p8210163.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Założę maluchom osobne wątki, może ktoś je dojrzy prędzej, bo DT potrzebne... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Przelew poszedł[/QUOTE] Doszło 143,62 zł (20.08.br) Bardzo dziękuję, założę nowym kotom wątek, to rozdzielę i uwzględnię w rozliczeniach. -
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ślepa Hienka znalazła domek :) ale mam kolejne bidy (4 ok 6-7 tygodniowe szaraczki i kilka ok 3 miesięcznych), które potrzebują DT... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Może i racja, że sprawdzić potem by było ciężko... ale tu kurcze ZERO odzewu z ogłoszeń :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Gorzej, że jego rodzeństwo zostało... :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
I nowy nabytek... z kk, ale za to przepięknie umaszczony :loveu: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2886/p8210181.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7946/p8210178.jpg[/IMG] [B] Pilnie potrzebny DT[/B], bo musi być izolowany od zdrowych kotów... co 3-4 godz trzeba mu oczka zakraplać, dostał leki w zastrzyku i odrobaczenie.