Witam ,dopiero dzis nowe wiesci !!!
Wiec tak kochane cioteczki !!! fakt dziewczynka jest urocza ,slodka ,milusia i jak zawsze najkochańsza ...Byłam dzisiaj w odwiedzinach i bardzo sie ucieszyla ze mnie widziała :)
Od wczoraj jest w klinice w trakcie badań ..jak narazie nieżle...(brak zmian nowotworowych!!!) ,co do guza na szyi to prawdopodobnie jest tłuszczak i jak bedzie w lepszym stanie to bedzie ciachniety .W badaniach krwi anemia -ale nad tym tez zapanujemy ,spokojnie .Co do wieku to nasza pani dr mowi ze ona ma ok 5-6 lat .Problemy są tylko skorne,ma dramatyczny świąd skory ale w pon bedą robic zeskrobiny wiec musi być ok .Zostałam przeswietlona i w plucach tez ok .Na skorze stare odlezyny .Jutro postaram sie zrobić zdjecia i pokazać wam dziwczynke :))
Bardzo wszystkim dziękuje !!!BARDZO BARDZO BARDZO !!!!!
teraz szukamy dla niej domku docelowego