-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[url]http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14620.0.html[/url]
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']jezu, co wy z tymi księżmi (księżami??) :roll:[/quote] [B]Greven[/B] chce się nawrócić. Tylko mój proboszcz-egzorcysta coś nie ma czasu do Niej zadzwonić, bo po kolędzie chodzi :diabloti: [quote name='Asior']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: kochana ciesz się, ze już Ci przeszło.. mnie trzymało do porodu:roll:[/quote] Ja się cieszę :razz: Gorzej z tym, że tyję... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177825-Kto-moA-e-przeprowadziAE-wizytAE-przedadopcyjnAE-w-Szczecinie[/url] [I]"Pilnie poszukuję osoby, która mogłaby w czwartek 21.01 w Szczecinie przeprowadzić wizytę przedadopcyjną dla szczeniaczka z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/177584-Czterej-Pancerni-dwa-maleA-stwa-bezpieczne-dwa-czeka-niewiadomy-los"]http://www.dogomania.pl/threads/1775...niewiadomy-los[/URL] Bardzo proszę o pomoc! Pieski sa w trudnej sytuacji, domek fajnie się zapowiada, szkoda by było stracić taką szansę..."[/I] -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Justynka gratulacje :) Fajnie. Typowe, że kobiety na początku ciąży chudną ;)[/QUOTE] Dziękuję. Jednak ktoś mi wierzy :evil_lol: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']Justyna, gratulacje!!!![/QUOTE] Dziękuję ;) [quote name='tsu']Justyna robi sobie jaja. ;d[/QUOTE] Nie robię. Na 12.06 mam termin, więc już 5. miesiąc się zaczął. Pokazałabym wam zdjęcia z usg, ale nie mam programu do skanera :-( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilqax95x'][B][SIZE=4][URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-40440.html"]12 letni piesek[/URL][/SIZE][/B] [URL]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/40440.jpg[/URL][/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177409-Lucek-oA-mioletni-jamnik-czeka-na-ciepA-y-kocyk-i-peA-nAE-miskAE[/URL] To on? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Dlatego, że nie mam ślubu kościelnego, ani nawet cywilnego? :razz: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']justyna będzie miała dziecko!!!!!![/QUOTE] Jesteś tak samo przerażona, jak ksiądz? :diabloti: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Ja już nie wiem, czy Ty się ze mnie nabijasz, czy nie :( :( Nic nie zauważyłam, wg mnie schudłaś.[/QUOTE] Nie nabijam się z Ciebie. Pewnie też byś schudła, jakbyś rzygała przez 3 miesiące... ale teraz już nie rzygam i tyję :evil_lol: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Jesteś????????????????????????[/QUOTE] Nie, tak tylko żartowałam :diabloti: Jestem, jestem. Dziwne, że nie zauważyłaś :evil_lol: [quote name='Greven']Fundacja by nie zapomniała :diabloti:[/QUOTE] Może myślał, że mu wręczymy kopertę? :razz: Leżała na stole, przed nim... [quote name='tsu']a nie było pytania, czy był już sex? ;P[/QUOTE] O to akurat nie zapytał :evil_lol: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']No tak, rymy łatwiej zapadają w pamięć :evil_lol:[/quote] Szkoda, że sam się do nich nie stosuje :evil_lol: Oburzył się, bo powiedziałam, że jestem w ciąży ;) [quote name='Greven']Justyna, a to był ten ksiądz, czy inny? Bo nie odezwał się do mnie.[/QUOTE] Do Ciebie ma się odezwać proboszcz, a u mnie był niestety wikary. W sumie pierwszy raz w życiu go widziałam :evil_lol: Wygląda jak Lepper, troszkę za mocno się spalił na solarium. Proboszcz zwykle na kolędzie sensowniej się zachowywał. Pytał o szkołę, o zdrowie itp, a wikary przygotował sobie tylko 3 pytania: czy masz chłopaka? Jak długo? Jest starszy, czy młodszy? :shake: Najważniejsze, że koperty zapomniał ;) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']No niestety. Jak to mówią "nawet ksiądz nie modli się za darmo"... ....... no chyba, że ten: :lol:[/QUOTE] A tam modlitwa, na kolędzie ważniejsza jest rozmowa :razz: Ksiądz powiedział nam, że mamy sobie zapamiętać takie powiedzonko: "nie ma bara bara, gdy nieślubna para" :evil_lol: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
U mnie przed chwilą był ksiądz. Zapomniał koperty :evil_lol: -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ciężko całkowicie odizolować psa od innych psów, bo zawsze na spacerze może jakiś podbiec... A to, że pies jest zdrowy nie oznacza, że nie jest nosicielem, ale Tycia nie jest już malutkim szczeniaczkiem, jakąś odporność już ma ;) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Weron piękny :loveu: ...ale te Twoje buty Z KOTA :eek2: -
Na stronie schroniska jest w dziale "znalazły dom".
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
A mój ksiądz już do Ciebie dzwonił, czy się nie odzywa? -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia141']Własnie przed chwilą próbowała obgryzać krzesło.[/QUOTE] Jak obgryza krzesło, to znaczy, że czuje się już jak u siebie w domu ;) Jest młodziutka, więc szybko się przyzwyczaja. Hałasów faktycznie się boi, ale może z czasem przestanie. U mnie panicznie bała się odkurzacza, chowała się przerażona w kącie, kiedy był włączony... Cieszę się, że wszystko jest w porządku i że Pani syn ją polubił. W sumie to nic dziwnego, bo jej nie da się nie lubić ;) -
Lucek, ośmioletni jamnik czeka na ciepły kocyk i pełną miskę...Ma dom
Cudak replied to Esfly's topic in Już w nowym domu
Dlaczego jest do oddania? -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]gonia141 [/B]to ja dziękuję, że dałaś naszej Hience-Tyciej nowy domek. Co do jedzenia- u mnie rzucała się na gotowane mięso i na puszki. Suche jadła spokojnie i miała nasypane całe czas. Najlepiej, gdyby kupiła jej Pani karmę dla małych ras, żeby te kuleczki były malutkie. [url]http://allegro.pl/search.php?string=mini&from_showcat=1&category=28105&country=1&p=0[/url] Czekamy na zdjęcia ;) -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Hienka pojechała do Pani Małgosi z Białogardu (na dogo nick [B]gonia141[/B]). -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Już w domu??:)[/QUOTE] Tak :) Dziś rano pojechała.