Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Greven']Justynka, jak poproszę jakieś fotki Hienki. Jak wygląda brzuszek, czysto, sucho?[/QUOTE] Brzuszek wygląda naprawdę ładnie, ale zdjęcia będą już z nowego domku ;) [quote name='Greven']Uważaj, żeby nie szalała za bardzo z Leszkiem i Felkiem ;)[/QUOTE] Nie szalała z nimi, bo siedziała cały czas w domu. Na dwór wychodziła tylko na chwilę, załatwić swoje potrzeby.
  2. Możliwe, że Hienka już jutro pojedzie do nowego domku ;)
  3. Więc chodzi o Ciebie... Można by ewentualnie kogoś podstawic, tylko skąd wziąć kupca na nią? :(
  4. [quote name='Greven'] Już ochłonęła po sterylce?[/quote] Tak. Jest jak nowa :evil_lol: [quote name='Greven'] Rozmawiałaś z księdzem?[/QUOTE] Lata teraz po kolędzie, więc nie ma szans się dodzwonić. Poproszę moją Mamę, żeby jutro po mszy go spytała (jeśli akurat będzie TEN ksiądz). Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno...
  5. Sandra, spróbuj ją chociaż poogłaszać... Szkoda jej... Może akurat ktoś się trafi.
  6. [quote name='Greven']Teraz przychodzi młodsza. Próbowałabym ją odkupić, gdyby nie to, że zawiesiłam działalność.[/QUOTE] Może znalazłby się na nią prywatny kupiec? Ile za nią chce?
  7. [B]dbsst[/B] GRATULACJE :multi: Maluch śliczny. Jak ma na imię? Szybko wyszliście ze szpitala ;) Nie boli mocno?
  8. Dzwoniły obie zainteresowane. Pani Małgosia jest zdecydowana, ale ze względu na pogodę nie mogła dziś przyjechać po Hienkę. Może w tygodniu się uda. W razie czego zapisałam sobie nr tej drugiej osoby, która dzwoniła.
  9. Magdola, może weźmiesz pod uwagę Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania[/url] ? Chyba, że już znalazłaś nowego tymczasowicza? ;)
  10. I nic? Ani jednego telefonu? :-( Szkoda jej, śliczna jest... Chociaż DT by się dla niej przydał, żeby nie marzła i nie głodowała...
  11. Mysza, masz szczęście, że tak daleko mieszkasz, bo Sandra jest chyba uzależniona od soku z myszy :evil_lol:
  12. [quote name='Greven']Ja na wszelki wypadek nadal reklamuję Hienkę [url]http://nasza-klasa.pl/profile/28557363/gallery/album/13[/url] [url]http://nasza-klasa.pl/profile/2765014/gallery/album/2/98[/url] [url]http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=378[/url][/QUOTE] Dzięki! ;) Za kciuki też dziękujemy.
  13. Robiłaś jej allegro i inne ogłoszenia?
  14. Sok z myszy ;)
  15. [quote name='Greven']Parówka z musztardą i keczupem... Jak na [B]prawdziwego wegetarianina [/B]przystało, od razu dostałam smaka, ślinka napłynęła mi do ust... Jeszcze świeża bułeczka i... ahh, Jędruś szukaj dużego gara!![/QUOTE] Widziałam, jak pijesz myszy i zjadasz cielaczka! :evil_lol: a przy okazji - spójrzcie na to: [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-40897.html[/url] :shake:
  16. [quote name='Greven']Justyna, zdjęcia z kotem fajne, wielkie z niego kocisko i to chyba była jego decyzja o wspólnym spaniu, a nie Hieny. Tak mi się w każdym razie wydaje, gdy patrzę na jej mało szczęśliwy wyraz pyszczka.[/quote] Decyzja była Mruka (kota), bo to on był u siebie. Nie bał się jej wcale, więc nie miała odwagi nawet na niego warknąć ;) Za domek trzymaj kciuki, bo dla Hienki byłoby najlepiej, gdyby ode mnie pojechała prosto do nowego domku...
  17. Tylko na początku była smutna, ze musi go nosić. Teraz już się przyzwyczaiła, nie przeszkadza jej (no, jedynie przy jedzeniu, dlatego karmię ją z ręki).
  18. Hienka spała wczoraj wieczorem Z KOTEM! :diabloti: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7248/photo1517.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/947/photo1518.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5696/photo1520.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8840/photo1521.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7238/photo1516.jpg[/IMG] [SIZE=1] (zdjęcia niestety robione telefonem...)[/SIZE]
  19. [B]agiza[/B], właśnie o panią Małgosię chodzi ;) Też mam nadzieję, że się uda, bo to byłby dla Hienki idealny domek. Ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, chodzi za mną po domu krok w krok, a w nowym domku nie zostawałaby sama, bo pani Małgosia brałaby ją ze sobą do biura.
  20. [quote name='Greven']Może czegoś nie doczytałam, ale chyba magdola nie oferowała DT? Tylko zna kogoś, kto być może mógłby, ale ma z nim rozmawiać. Chyba, że coś przegapiłam.[/QUOTE] Magdola oddała do adopcji swoją tymczasowiczkę i zrozumiałam, że chce dać DT nowemu psu. Wcześniej pisała o kimś, teraz chyba o sobie. Wczoraj wieczorem miałam o Hienkę telefon. Trzymajcie kciuki!
  21. Hienka ma suchy, ciepły nosek. Chyba ma gorączkę :-( ale dostaje antybiotyk, mam nadzieję, że jej przejdzie...
  22. Allegro kończy się dopiero jutro. Jeśli magdola zdecydowałaby się wziąć Hienkę na tymczas, trzeba by już wtedy zrobić ogłoszenia z Jej danymi. Ile kosztuje wyróżnione allegro? 12 zł?
  23. [quote name='__Lara']A mogę looknąć na to allegro? ;)[/QUOTE] Oczywiście: [url]http://allegro.pl/item868198761_malutka_sliczna_sunia_hienka_szuka_pilnie_domu.html[/url]
×
×
  • Create New...