-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Jest ktoś zainteresowany Muminkiem (kocurkiem nr 1), tylko musiałby iść do nowego domku zanim zostanie zaszczepiony (tzn zostałby zaszczepiony dopiero w DS), bo ja planuję je szczepić 28-29. maja, a Państwo chcieliby go wziąć wcześniej, bo będą mieli wolne. Mam mieszane uczucia. Nie wiem, co z tego wyjdzie. Mumin jest największy z miotu i najlepiej sobie radzi - pierwszy zaczął jeść i korzystać z kuwety, więc w sumie te kilka dni nie powinno zrobić wielkiej różnicy... a w razie czego, zawsze będzie mógł wrócić.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Pani listonoszka będzie wściekła :evil_lol: [SIZE=1] (Sporo wyszło za wysyłkę, w sumie 80 zł :shake: Może Ci zwrócimy choć częściowo pieniążkami z bazarku?)[/SIZE] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Super :) Dziękuję :loveu: Wysłałaś pocztą? -
Jest jeszcze, ale znika w strasznym tempie ostatnio. Wcześniej, jak piły tylko mleko od mamy, wystarczyło, że poszłam do nich tylko rano i wieczorem. Teraz latam kilka razy dziennie i za każdym razem mają pusto w miseczce. Dostają też 2 razy dziennie gotowane mięso z kurczaka (podudzie). Dłużej mi schodzi z przygotowaniem tego, niż im z jedzeniem :evil_lol:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Zadbaj o siebie, prosze:) Jak cos to pisz na maila.....[/QUOTE] Na razie to proszę Dziecko, żeby poczekało przynajmniej do czasu, aż zaszczepię kociaki ;) Dobrze, że są te zwierzaki... Przynajmniej nie mam czasu na myślenie o tym, co mnie czeka w szpitalu :evil_lol: -
Dziękuję :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']:o :o :o Spodobało mu się to, że ktoś się nim opiekował :)[/QUOTE] Widocznie tak :) [quote name='__Lara']Cudak, to mam czekać z ogłoszeniami dla niego?[/QUOTE] Tak :( Myślę, że za ok mies, 1.5 mies dopiero będzie można robić ogłoszenia... -
[quote name='madcat1981']Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to i tak one same wybierają swój czas i miejsce ;-)[/QUOTE] Niektóre niestety bardzo źle wybierają... [B]Pusia2405[/B], ile jeszcze będziemy czekać na zdjęcia? :razz: edit: [url]http://www.figa.pl/Modne-nosidelka-powodem-smierci-14-niemowlat-a310[/url]
-
Jak coś narozrabia, to jej strata :razz: W matkę się żadne nie wdało. Wszystkie są milutkie i same proszą, żeby brać je na ręce :loveu:
-
Tak :) Jeśli nie zrobi złego wrażenia :diabloti:
-
Drugi kotek to kotka :)
-
[quote name='kurza stopa 39']A kiedy się sprawa wyjaśni kocurka?[/quote] Nie mam pojęcia. Ankietę przedadopcyjną zainteresowana Pani odesłała. Przez tel mówiła, że chciałaby przyjechać i go zobaczyć, więc pewnie się odezwie, jak będzie mogła przyjechać. [quote name='kurza stopa 39']Bo jedna kicia we wtorek tak?[/quote] Tak. Z Panią ze Stargardu jesteśmy umówione wstępnie na jutro wieczorem, żeby mogła obejrzeć kotkę i ostatecznie zadecydować. [quote name='kurza stopa 39']A druga?[/QUOTE] Druga na 100% będzie miała domek. [SIZE=1]Chyba, że przez te 2 tygodnie coś wydarzy - różnie bywa, czasem ludzie w ostatniej chwili rezygnują... ale póki co jest "zarezerwowana". [/SIZE]
-
[B]__Lara[/B] odnowisz im allegro? Ale tylko dla kocurka 1 i 2, póki z 3 jeszcze nie do końca wyjaśnione ;)
-
Zobaczcie, jakie już duże nasze kociaki ;) [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4057/kocureky.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5356/kotka22.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Został wypuszczony po ostatniej wizycie u weta i wcale nie był z tego powodu zadowolony - chciał wejść do klatki :) -
Cztery- małe jak okruszki- cudne trikolorki szukają domów
Cudak replied to evita.'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Evelin']A kiedy kotki oddziela się od matki?? Może ktos wie??[/QUOTE] Wg mojego weta najwcześniej w wieku 6 tygodni. Im dłużej są przy matce, tym lepiej, ale nie zawsze jest taka możliwość. Jeśli można, warto poczekać do 10 tyg. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Po allegro zgłoszę się do Ciebie, jak już wrócę ze szpitala i dojdę do siebie po cc na tyle, żeby w razie czego móc go złapać ;) a do tej pory powinna mu też ładnie odrosnąć sierść i lepiej będzie się prezentował na zdjęciach. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Jolanta08[/B] dziękuję :loveu: Dla kocurka trzeba się pomału rozglądać za DT/DS, ale na chwilę obecną nie jestem w stanie się tym zająć :( -
Mam nadzieję, że nie zapeszę ;) ale naprawdę byłoby super... Zostałyby wtedy tylko 2. [B] magdola [/B]myślałaś nad DT? ;) Wiadomo już, czy dałabyś radę? Za niecałe 2 tygodnie będą już zaszczepione i gotowe do opuszczenia swojej mamy.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszły nam kolejne wpłaty :multi: (na konto Kociej Doliny, z dopiskiem: dla kotów z portu w Stepnicy) 11-05-2010 Maria Sz., Tychy, 20 PLN 13-05-2010 Andrzej Z., Kraków 30 PLN 14-05-2010 Urszula S., Stepnica 30 PLN Dziękuję :loveu: i nadal proszę o pomoc dla kotów Wpłaty na zakup suchej karmy: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] można też bezpośrednio, samemu zamówić karmę dla kotów (adres na pw) -
Cztery- małe jak okruszki- cudne trikolorki szukają domów
Cudak replied to evita.'s topic in Kotki już w nowych domach
Świetnie są umaszczone. To pomoże im znaleźć domki ;) -
Jest też ktoś zainteresowany jednym kocurkiem. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale proszę o kciuki ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nadal prosimy o wsparcie na zakup karmy.. -
Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!
Cudak replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Taka piękność nie będzie długo czekała na domek :loveu: