-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
Cudak replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Tylko miejsce zajmuje :mad: Ogłaszana jest cały czas? -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
Cudak replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Co ona jeszcze robi w hoteliku? :loveu::loveu::loveu: -
[B]Gameta[/B] piękny chłopak :loveu: Ze zdrówkiem już w porządku?
-
Do góry ;)
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Jeśli wykupione, to trzeba złożyć reklamację :evil_lol: Bo same zdjęcia (choć naprawdę ładne) nie wystarczą ;) -
Nie no, wróżyć to ja nie potrafię ;) [quote name='Cudak'][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Nadal prosimy o wsparcie finansowe.[/B][/COLOR][/SIZE] W przyszłym tygodniu czekają nas szczepienia i odpchlenie kociaków (szczepienia ok 50-60 zł za jednego, nie wiem, ile będzie kosztowało odpchlenie..). Później jeszcze sterylka Mamuśki (150 zł)... :shake:[/QUOTE]
-
Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!
Cudak replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Jeszcze się rozdzwonią i będą się bić o tą ślicznotkę :loveu: -
Moja już pojechała :( Była u mnie tylko na jedną noc, w drodze do nowego domku. A czarnego kota też mam :) tylko kocura.
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Kto robił Mieciowi ogłoszenie na alegratce? [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5194149_niewidomy_mietek_czy_ma_jeszcze_szanse.html[/url] Przydałby się jakiś opis ;) -
[B]Iza.[/B] mam nadzieję, że wszystko pójdzie (poszło?) dobrze.. Trzymam kciuki za zdrowie Maluszka.
-
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Nadal prosimy o wsparcie finansowe.[/B][/COLOR][/SIZE] W przyszłym tygodniu czekają nas szczepienia i odpchlenie kociaków (szczepienia ok 50-60 zł za jednego, nie wiem, ile będzie kosztowało odpchlenie..). Później jeszcze sterylka Mamuśki (150 zł)... :shake:
-
Kocurek z Koszalina lada dzień jedzie do DS :-)
Cudak replied to Karena's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszła dziś karma wysłana przez [B]myszę1 -[/B] 2 duże worki, jeden 10 kg, drugi 18 kg :multi: Dziękuję [B]myszy1[/B] i [B]Ellig :loveu::loveu::loveu: [/B]Nasze, portowe jeszcze mają, co jeść, więc podzielimy się z działkowymi, o których pisałam. -
c.d. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7403/koty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2679/koty4.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6630/koty5.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5885/koty6.jpg[/IMG]
-
Kocurek: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7895/kot4do.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2376/kot5.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7224/kot6.jpg[/IMG] i z koleżanką: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8284/kotyw.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9623/koty1.jpg[/IMG]
-
Też mam szylkretkę :razz: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1345/koty7.jpg[/IMG]
-
[B]Enigma79[URL="http://www.dogomania.pl/members/105756-Enigma79"][/URL][/B] gratuluję! :multi: Pomimo tylu problemów udało Ci się odmienić los Eni... i jeszcze taki super domek się trafił :loveu:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AgusiaP[/B] dziękuję :loveu: [B]__Lara[/B] Tobie również :loveu: -
Tak. Tylko teraz znów nie wiadomo, który :roll: ...bo Pani, która chciała adoptować kocurka nr 3, prosiła wczoraj o przesłanie zdjęć kocurka nr 2. Porobię im dwóm dziś nowe zdjęcia i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i zainteresowana Pani zdecyduje się ostatecznie...
-
Domek niewychodzący, kociak zostanie już u nich zaszczepiony, nie będzie problemu z kastracją... Państwo zdają sobie sprawę z ewentualnych kosztów leczenia, bo poprzedni kot długo im chorował, mają swojego stałego weta. Akurat ten kotek najlepiej się rozwija - pierwszy zaczął wypełzać z gniazdka, jeść, korzystać z kuwety, lubi towarzystwo ludzi - prosi żeby wziąć go na ręce, więc te kilka dni (bo i tak - ze względu na kocicę, planuję je wydawać od razu po szczepieniu i odpchleniu) nie powinny się na nim negatywnie odbić. Choć wiadomo, że dla takiego maluszka każdy dzień spędzony z matką jest bardzo cenny. W każdym razie jest więcej plusów niż minusów, więc dla Muminka - kocurka nr 1 nie szukamy już domku ;) [SIZE=1](a ja chyba sama wymyślam sobie problemy, bo jakoś tak...chyba za mocno się do nich przyzwyczaiłam, a tu już trzeba się z nimi pomału rozstać :oops:)[/SIZE]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję :loveu: Nadal prosimy o wpłaty na suche jedzonko: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] -
[quote name='Iza.']Cioteczki, trzymajcie kciuki prosze! Jutro bliska mi osoba ma cesarskie cięcie. Tydzień temu okazało sie, że dziecko będzie miało wodogłowie i rozszczep kręgosłupa...[/QUOTE] Co z Dzieciątkiem? Wszytko dobrze? Kciuki trzymałam... i trzymam. [SIZE=1]a swoją drogą - przestraszyłaś mnie, że tak poważne wady mogą zostać przeoczone i "wyjść" dopiero pod koniec ciąży...[/SIZE]