Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Perfi']podpajeczynowkjowe za mocno zadzialalo, sparalizowalo mnie po szyje i wpadlam w panike[/QUOTE] Masakra. Za dużo Ci dali tego znieczulenia, czy jak? Po jakim czasie "paraliż" puścił?
  2. [quote name='__Lara']Coś jest nie tak... ta kobieta dzwoniła też w sprawie innego psa, też jest na niego chętna....[/QUOTE] :shake: To jest pewne?
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/members/13060-Asior[/URL] [B]Asior[/B] jest z Krakowa.
  4. Lepsza sterylka przed pierwszą cieczką niż aborcyjna...
  5. [quote name='Soema']Więcej Cudak. musi się skończyć laktacja i trzeba odczekać jakiś czas, co wet to opinia..[/QUOTE] Niby są jakieś zastrzyki na zatrzymanie laktacji. Nie wiem dokładnie zresztą - ile trzeba czekać, żeby laktacja sama się skończyła? edit: Gdyby szczeniak został uśpiony też trzeba by odczekać jakiś czas?
  6. [quote name='kinia098']Napisałam już co o tym sądzimy, a bynajmniej co ja na ten temat sądzę.[/QUOTE] Dobrze w takim razie, że urodził się tylko jeden... [quote name='kinia098']Będziemy zbierać na dwie sunie. Nie chcemy później kolejnych piesków :([/QUOTE] Dowiedzcie się jak najszybciej, jaki będzie koszt sterylki. (chociaż ze sterylką tej, co się oszczeniła trzeba poczekać z 8 tyg...)
  7. Ale się porobiło...Zmień [B]kinia098[/B] tytuł wątku.. Kiedy się oszczeniła? Drugą sukę trzeba pilnie wysterylizować, żeby nie trzeba było później na gwałt zbierać kasy na aborcyjną.
  8. Czy ktoś z TOZu mógłby zrobić mu zdjęcia? Namiary (tel, mail) do ogłoszeń na kogo? Bez zdjęć i ogłoszeń nie znajdzie domu. Kasa pewnie przyda się na karmę - tzn jeśli ktoś coś by wpłacił, można kupić za to suchą karmę i przekazać ludziom, u których pies obecnie się znajduje.
  9. Z tego, co wiem Dziewczyny jeszcze nic nie uzbierały, bo próbują dopiero od wczoraj na miau, a tam niestety łatwiej znaleźć pomoc dla kota niż psa i wątkiem prawie nikt się nie zainteresował :( Nie wiem, ile będzie kosztowała sterylka, ale jeśli będzie już 100zł to wet powinien się zgodzić na rozłożenie płatności... bo jeśli suka jest w zaawansowanej ciąży, to sprawa jest naprawdę pilna i nie ma co zwlekać. Mam nadzieję, że uda się ją wysterylizować, zanim szczeniaki się urodzą.
  10. [B]martasłupsk:[/B] "Sunia nie jest bezdomna.Mieszka u rodziny , która kocha zwierzeta ale na sterylke ich nie stać.Sunia co cieczka -szczeniaki.Zgodzili sie na sterylkę i poprosili o pomoc .Jest tam jeszcze jedna sunia .....która lada moment dostanie cieczkę.Druga sunia jest córeczką pierwszej.Jak tylko dostane fotki wstawię." [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=111626&start=0[/url] Myślę, że nie powinno być problemu z fakturą?
  11. Hesia, ile mogłabyś wstępnie zadeklarować? Może wet zgodziłby się na późniejszą zapłatę, tylko musiałyby być deklaracje pewne na 100%
  12. A jak on trafił do tamtych ludzi? TOZ w tym pośredniczył?
  13. [quote name='Niebieska713']Podnosze....A czemu nr konta na PW...?[/QUOTE] Prywatne nr konta są podawane zwykle na PW :)
  14. Kopiuję pytanie z: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186178-BAZARKOWE-PRZEKR%C4%98TY-czyli-zyski-w%C5%82asne[/URL] [quote name='anielskie_włosie']Witajcie.Jestem nowy i jeszcze nie bardzo jestem to w stanie ogarnąć ale chodzi mi o inną kwestię,mianowicie co z odprowadzeniem podatku od sprzedaży?Pamietacie może tą sprawe z piekarzem [URL]http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/16777696,sad-utrzymal-wyrok-w-sprawie-darowizny-chleba.html[/URL] ?Zastanawia mnie to z punktu widzenia prawa bo u mnie na osiedlu jedna staruszka na swojej działce utrzymuje bezdomne psy,wiecie są tam budy itp. i chcielibysmy jej jakoś pomóc.Pomyslałem o bazarku tylko niechcę mieć problemow ze skarbówką bo jak oni się doczepią to amen w pacierzu...[/QUOTE]
  15. Czyli o jedzenie też lepiej wcześniej dopytać, skoro w każdym szpitalu inaczej...
  16. Wezmę w takim razie i siatkowe i bawełniane gacie ;) Żarcia szpitalnego nigdy nie jadałam, tym bardziej, że nie jem mięsa...chyba, że jakieś owoce/jogurty dawali, ale tu raczej nie ma, co na to liczyć. Obiadki Mama będzie mi przywozić z domu :evil_lol: Na karmienie piersią się nie nastawiam, ale poczytam, czego nie wolno w razie czego, bo na pewno warto spróbować...
  17. Wiadomo na 100%, że ten konflikt między nim, a kotką rezydentką to z jego winy? Ta kotka toleruje wszystkie inne koty?
  18. [quote name='ludwa']tylko gaci plastikowych, siatkowych i innych takich unikaj;) U nas za to ganiali i racja.[/QUOTE] Siatkowe kupiłam. Z jakiego powodu są odradzane? [B]Gameta[/B] - jedzenie, czyli..? Jakieś suchary, wafle ryżowe, tak jak po innych operacjach? Chociaż przy cesarce w sumie nie dają narkozy, więc chyba można "normalnie" jeść, czy raczej nie? [quote name='Cola'][B]Cudak[/B] kup sobie a aptece nakładki na deskę klozetową - kosztuje grosze a jaki luksus posadzić się na d... :D[/QUOTE] O nakładkach wiem. Mam na liście zakupów, obok kosmetyków w wersji mini ;)
  19. Masakra :shake: [SIZE=1](ja też mam nadzieję, że nie zdążą mnie złapać te prawdziwe...)[/SIZE] Pomału muszę zacząć pakować torbę. Co polecacie zabrać do szpitala, oprócz tego, co jest uwzględnione w tych wszystkich spisach typu: [url]http://www.we-dwoje.pl/torba;do;szpitala;-;poradnik;przyszlej;mamy,artykul,1917.html[/url] ?
  20. [quote name='ludwa']a co znaczy, ze za szybko. Ciotka, jeśli rzeczywiście szybko, to zbieraj się do lekarza zeby problemó nie bylo[/QUOTE] Termin mam na początek czerwca, więc chyba "w normie" i nie ma sensu panikować... Chociaż bywają naprawdę bolesne i promieniują do lędźwi. W środę będę u lekarza, to się dopytam, a przy okazji wyznaczy mi już termin cc ;)
  21. Ufff... wyczytałam, że pojawiają się 7-10 dni przed porodem, a u mnie już kilka dni temu zaczęły się pojawiać i zaczęłam się bać, że to za szybko :roll:
  22. Ile czasu przed porodem pojawiły się u Was skurcze przepowiadające (czy, jak to się tam zwie... w każdym razie już takie bolesne)?
  23. [quote name='ilon_n']Wysłałam w końcu wpłatę na konto, bo z mojego kompa (sądzę, że z winy firewalla) nie mogę dokonać zamówienia w sklepie z karmą!!! Pieniążki już wpłacone :)[/QUOTE] Dziękuję bardzo :loveu:
  24. [B]Estrella[/B] zajrzysz do niego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183591-M%C5%82ody-psiak-z-wyrokiem-%C5%9Bmierci-na-karku.......S%C5%81UPSK!!!-POMOCY[/url]!!! Jakbyś miała chwilkę... jemu też bardzo potrzebne są ogłoszenia :(
  25. Wampirek też należy do stada portowych kotów, więc możesz przelać na konto Fundacji, podane w 1. poście (na suche jedzonko), tylko nie zapomnij o dopisku w tytule "dla kotów z portu w Stepnicy", żeby zostało zaksięgowane dla nich. Wampirek na razie, odpukać, jest zdrowy, a jedzonko zawsze się przyda... [B]Livka[/B] dziękuję za bazarek :loveu::loveu::loveu: i dziękuję [B]Syli[/B] za "fanty" :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...