Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Jest ktoś zainteresowany Muminkiem (kocurkiem nr 1), tylko musiałby iść do nowego domku zanim zostanie zaszczepiony (tzn zostałby zaszczepiony dopiero w DS), bo ja planuję je szczepić 28-29. maja, a Państwo chcieliby go wziąć wcześniej, bo będą mieli wolne. Mam mieszane uczucia. Nie wiem, co z tego wyjdzie. Mumin jest największy z miotu i najlepiej sobie radzi - pierwszy zaczął jeść i korzystać z kuwety, więc w sumie te kilka dni nie powinno zrobić wielkiej różnicy... a w razie czego, zawsze będzie mógł wrócić.
  2. Pani listonoszka będzie wściekła :evil_lol: [SIZE=1] (Sporo wyszło za wysyłkę, w sumie 80 zł :shake: Może Ci zwrócimy choć częściowo pieniążkami z bazarku?)[/SIZE]
  3. Super :) Dziękuję :loveu: Wysłałaś pocztą?
  4. Jest jeszcze, ale znika w strasznym tempie ostatnio. Wcześniej, jak piły tylko mleko od mamy, wystarczyło, że poszłam do nich tylko rano i wieczorem. Teraz latam kilka razy dziennie i za każdym razem mają pusto w miseczce. Dostają też 2 razy dziennie gotowane mięso z kurczaka (podudzie). Dłużej mi schodzi z przygotowaniem tego, niż im z jedzeniem :evil_lol:
  5. [quote name='Ellig']Zadbaj o siebie, prosze:) Jak cos to pisz na maila.....[/QUOTE] Na razie to proszę Dziecko, żeby poczekało przynajmniej do czasu, aż zaszczepię kociaki ;) Dobrze, że są te zwierzaki... Przynajmniej nie mam czasu na myślenie o tym, co mnie czeka w szpitalu :evil_lol:
  6. [quote name='__Lara']:o :o :o Spodobało mu się to, że ktoś się nim opiekował :)[/QUOTE] Widocznie tak :) [quote name='__Lara']Cudak, to mam czekać z ogłoszeniami dla niego?[/QUOTE] Tak :( Myślę, że za ok mies, 1.5 mies dopiero będzie można robić ogłoszenia...
  7. [quote name='madcat1981']Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to i tak one same wybierają swój czas i miejsce ;-)[/QUOTE] Niektóre niestety bardzo źle wybierają... [B]Pusia2405[/B], ile jeszcze będziemy czekać na zdjęcia? :razz: edit: [url]http://www.figa.pl/Modne-nosidelka-powodem-smierci-14-niemowlat-a310[/url]
  8. Jak coś narozrabia, to jej strata :razz: W matkę się żadne nie wdało. Wszystkie są milutkie i same proszą, żeby brać je na ręce :loveu:
  9. Tak :) Jeśli nie zrobi złego wrażenia :diabloti:
  10. Drugi kotek to kotka :)
  11. [quote name='kurza stopa 39']A kiedy się sprawa wyjaśni kocurka?[/quote] Nie mam pojęcia. Ankietę przedadopcyjną zainteresowana Pani odesłała. Przez tel mówiła, że chciałaby przyjechać i go zobaczyć, więc pewnie się odezwie, jak będzie mogła przyjechać. [quote name='kurza stopa 39']Bo jedna kicia we wtorek tak?[/quote] Tak. Z Panią ze Stargardu jesteśmy umówione wstępnie na jutro wieczorem, żeby mogła obejrzeć kotkę i ostatecznie zadecydować. [quote name='kurza stopa 39']A druga?[/QUOTE] Druga na 100% będzie miała domek. [SIZE=1]Chyba, że przez te 2 tygodnie coś wydarzy - różnie bywa, czasem ludzie w ostatniej chwili rezygnują... ale póki co jest "zarezerwowana". [/SIZE]
  12. [B]__Lara[/B] odnowisz im allegro? Ale tylko dla kocurka 1 i 2, póki z 3 jeszcze nie do końca wyjaśnione ;)
  13. Zobaczcie, jakie już duże nasze kociaki ;) [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4057/kocureky.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5356/kotka22.jpg[/IMG]
  14. Został wypuszczony po ostatniej wizycie u weta i wcale nie był z tego powodu zadowolony - chciał wejść do klatki :)
  15. [quote name='Evelin']A kiedy kotki oddziela się od matki?? Może ktos wie??[/QUOTE] Wg mojego weta najwcześniej w wieku 6 tygodni. Im dłużej są przy matce, tym lepiej, ale nie zawsze jest taka możliwość. Jeśli można, warto poczekać do 10 tyg.
  16. Po allegro zgłoszę się do Ciebie, jak już wrócę ze szpitala i dojdę do siebie po cc na tyle, żeby w razie czego móc go złapać ;) a do tej pory powinna mu też ładnie odrosnąć sierść i lepiej będzie się prezentował na zdjęciach.
  17. [B]Jolanta08[/B] dziękuję :loveu: Dla kocurka trzeba się pomału rozglądać za DT/DS, ale na chwilę obecną nie jestem w stanie się tym zająć :(
  18. Mam nadzieję, że nie zapeszę ;) ale naprawdę byłoby super... Zostałyby wtedy tylko 2. [B] magdola [/B]myślałaś nad DT? ;) Wiadomo już, czy dałabyś radę? Za niecałe 2 tygodnie będą już zaszczepione i gotowe do opuszczenia swojej mamy.
  19. Doszły nam kolejne wpłaty :multi: (na konto Kociej Doliny, z dopiskiem: dla kotów z portu w Stepnicy) 11-05-2010 Maria Sz., Tychy, 20 PLN 13-05-2010 Andrzej Z., Kraków 30 PLN 14-05-2010 Urszula S., Stepnica 30 PLN Dziękuję :loveu: i nadal proszę o pomoc dla kotów Wpłaty na zakup suchej karmy: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] można też bezpośrednio, samemu zamówić karmę dla kotów (adres na pw)
  20. Świetnie są umaszczone. To pomoże im znaleźć domki ;)
  21. Jest też ktoś zainteresowany jednym kocurkiem. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale proszę o kciuki ;)
  22. Nadal prosimy o wsparcie na zakup karmy..
  23. Taka piękność nie będzie długo czekała na domek :loveu:
×
×
  • Create New...