Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Lupi']Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221653-Bransoletki-sznurkowe-HAND-MADE-nowe-gry-ksi%C4%85%C5%BCki-czyste-p%C5%82yty-do-31.01"]http://www.dogomania.pl/threads/221653-Bransoletki-sznurkowe-HAND-MADE-nowe-gry-ksi%C4%85%C5%BCki-czyste-p%C5%82yty-do-31.01[/URL][/QUOTE] Dziękuję :)
  2. [quote name='aga_w']Koty macie prezent - tylko za karę macie ogłaszac moje wypociny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221699-Elegancki-bazar-Black-Red-White-Blue....-niespodzianka-do-07.02.2012?p=18468670#post18468670[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!! :) i prosimy o pomoc w rozsyłaniu i podnoszeniu bazarku
  3. [quote name='Lupi']Przypomnę o kotach stepnickich. Nadmienię, że w naszych okolicach chyba zima idzie bo z dnia na dzień coraz zimniej.... :( Zaproszę również na bazarek - na moje tymczasowe koty oraz na sterylizację wiejskiej, stepnickiej suczki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221653-Bransoletki-sznurkowe-HAND-MADE-nowe-gry-ksi%C4%85%C5%BCki-czyste-p%C5%82yty-do-31.01?p=18467492&posted=1#post18467492[/URL][/QUOTE] Ano, coraz zimniej... [B]Lupi [/B]dziękuję, że uwzględniłaś w bazarku sterylkę suczki :) U mnie jescze 3 lub 4 bransoletki Twoje są i te opaski "przyjaciel zwierząt", szalik itp - warto by dodać do bazarku
  4. [quote name='Szarotka']To jest Malwa: lepsze zdjecie to pewnie za 2 miesiace, bo narazie znowu gdzies sie schowala .......... [IMG]http://i42.tinypic.com/xge7wl.jpg[/IMG][/QUOTE] Przepiękna!! A synka pokażesz? :)
  5. [quote name='Szarotka'] jest wyjatkowo piekna. [/QUOTE] Pokaż zdjęcie :)
  6. [quote name='aga_w']cudaczku - pomożesz mi go ogłaszać tam gdzie będą zainteresowani taką rasą. Dla mnie to czarna magia. Łatwiej było napisac doktorat niż ogłaszać jednookiego psa nie mówiąc już o znalezieniu mu domu...:)[/QUOTE] Myślę, że najlepiej byłoby wykupić mu na bazarku pakiet ogłoszeń (są takie bazarki, na których np za 20 zł można wykupić 100 ogłoszeń dla psa, a im więcej ogłoszeń tym większa szansa, ze ktoś go wypatrzy). [URL]http://www.google.pl/search?q=jrt&hl=pl&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=JAwYT4yGN8Pt-gaLpumzCg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBYQ_AUoAQ&biw=1440&bih=768[/URL] - aga_w kliknij w link, mi się wydaje, że Kubuś naprawdę jest podobny do JRT :) i warto to zaznaczac w tytułach ogłoszeń.
  7. Mi się wydaje, że Kubuś jest w typie JRT, a to zwiększa jego szanse na adopcję :)
  8. [B]Szarotka[/B], daj jej czas, pomału sama się przekona, że nic jej nie grozi, a głaskanie jest przyjemne. Musi się też z miejscem oswoić. I pamiętaj, że przez żołądek do serca - zamiast dawać jej jedzenie w misce, możesz próbować ją karmić z ręki. Moim zdaniem łatwiej/szybciej oswoić kota, jak jest sam, a nie z innymi kotami.
  9. [quote name='kaja69']maskotke -gaskę :)[/QUOTE] Już myślałam, ze zająca załatwił :D
  10. Ale bielutko u Was! :) a co to na ostatnim zdjęciu psiak gryzie?
  11. [B]Zapraszam na bazarki dla kotów (linki w moim podpisie) [COLOR=teal]będę ogromnie wdzięczna za ich podnoszenie i reklamowanie[/COLOR][/B] :)
  12. Coraz zimniej się robi, ale ważne że kociaki mają co jeśc i gdzie się schować...
  13. Zapraszam Mamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220748-Ksi%C4%85%C5%BCki-tanio-NOWE-na-sterylk%C4%99-wiejskiej-suczki-do-16.01[/url] m.i: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9650/p1050790e.jpg[/IMG]
  14. Dzisiaj odczuwalna temperatura u nas to ok -12 stopni :(
  15. [quote name='Cudak']Może jakieś nowe zdjęcia wstawisz?[/QUOTE] Ponawiam prośbę ;)
  16. Przytyło mu się :D a Filip też pięknie wygląda :) Oczka łzawią Ramzesowi, czy tak tylko na zdjęciu wyszło?
  17. Jeszcze po książki zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220748-Ksi%C4%85%C5%BCki-tanio-NOWE-na-sterylk%C4%99-wiejskiej-suczki-do-16.01[/url] [B](wspólna wysyłka!!)[/B]
  18. [quote name='Viris']No to życzę powodzenia, możesz założyć bazarek na sterylizację tej suni :) Tylko pamiętaj, że ja czepliwa jestem więc wszystko ma być na tip top :), [/quote] Dziękuję :) Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220748-Ksi%C4%85%C5%BCki-tanio-NOWE-na-sterylk%C4%99-wiejskiej-suczki-do-16.01[/url] [quote name='Viris']Tylko postaraj się o tę lepszą cenę, nie wiem jakie to okolice ale weci z sercem zrobią taki zabieg dużo taniej, po kosztach leków itp.[/QUOTE] Postaram się, bo i tak będzie ciężko uzbierać pieniądze na zabieg, a chciałabym zdążyć zanim znów będzie szczenna... Najbliższe lecznice mamy w Goleniowie (zachodniopomorskie).
  19. [quote name='Clean']o, to super:-) koniecznie trzeba będzie tego grilla zorganizować jak będzie cieplej:-)będziemy piec szaszłyki oczywiście wegetariańskie:-)[/QUOTE] ...albo ziemniaki ;)
  20. [quote name='Clean']wegetarianką jestem tak więc w grę wchodzą tylko sałatki:-)[/QUOTE] To dobrze, bo już się martwiłam ;) (też jestem wegetarianką)
  21. [quote name='Viris']Skoro sunia jest mała to skąd taka kwota? Nie da rady znaleźć dobrego weta w przyjaźniejszej cenie? [/QUOTE] Ostatnio znajoma płaciła 260 zł za sterylkę suczki podobnej wielkości (ok 8-10 kg). Podałam więc maksymalną kwotę, ale jeśli dostanę zgodę na wystawienie bazarków na ten cel, obdzwonię wetów i poszukam najtańszej oferty. [quote name='Viris']Czy możesz zdobyć i wkleić zdjęcia suczki tutaj,[/QUOTE] Postaram się o jej zdjęcia w najbliższym czasie, teraz mogę wkleić zdjęcie szczeniaka z ostatniego jej miotu (zrobione wczoraj do ogłoszeń) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2015/p1050805z.jpg[/IMG] [quote name='Viris']czy rozliczysz pieniążki na podstawie skanu/zdjęcia paragonu i jesteś w stanie wstawić zdjęcia suni po zabiegu? [/quote] Ze zdjęciem suni po zabiegu i ze zdjęciem faktury (/paragonu) nie będzie żadnego problemu. [quote name='Viris']Czy bazarek będzie prowadzony regulaminowo (pierwszy wybrany losowo bazarek z podpisu łamie regulamin jeśli chodzi o choćby ilość zdjęć w poście). [/QUOTE] Dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawiłam bazarki. Oczywiście postaram się by wszystko było zgodnie z regulaminem.
  22. Sonia to suczka rodząca, co cieczkę. Jest mała, więc szczeniaki szybko znajdują nowe domy. Suczka jest dobrze traktowana, mieszka w domu, [B]niestety Jej Pani nie stać na sterylizację[/B], dlatego też zakładam ten wątek, by za pomocą bazarków uzbierać pieniądze na zabieg (o ile dostanę zgodę moderatora). Będzie potrzebne max 250 zł. Fakturę za zabieg wstawię na wątek. [B]Rozliczenie:[/B] wpłaty 3 zł z mojego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220748-Ksi%C4%85%C5%BCki-tanio-NOWE-na-sterylk%C4%99-wiejskiej-suczki-do-16.01"]bazarku[/URL] 180 zł [B]hesia[/B] przekazała na sterylkę wydatki: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2945/p2241156.jpg[/IMG]
  23. i jeszcze jeden bazar: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220566-BI%C5%BBUTERIA-pi%C4%99kna-TANIO-na-bezdomne-koty-do-14-01[/url] :)
  24. [quote name='Javena'][IMG]http://dl.dropbox.com/u/26891511/HI8Oo.jpg[/IMG] Zagadka .Ile tu jest kotów?[/QUOTE] Świetne kocisko, kot na plecach jak namalowany :D
×
×
  • Create New...