-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Malutki inwalida Kubuś -znalazłem super dom, mam nadzieję iż na zawsze :)
Cudak replied to a topic in Już w nowym domu
Przepraszam za OT, ale mega-pilnie szukamy DT dla psiaka, któremu grozi wywózka do umieralni w Białogardzie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/225053-MEGA-PILNE-potrzebny-dom-tymczas-lub-sta%C5%82y-inaczej-schron-w-Bia%C5%82ogardzie[/url]!!!!!! -
[quote name='Lupi']HELP DLA PSA!! Pomóżcie szybko znaleźć DT lub DS .... dodam że jutro psiak ma być zgłoszony do hycla z Białogardu, bo obecnie z nim nasza gmina ma podpisaną umowę. Bardzo prosmy o pomoc - DT, DS - pisak młody, przyjacielsko nastawiony do ludzi i zwierzaków...
-
Podnoszę :((((((((((((((((((
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Też racja, że ciężko przy takim wietrze by było... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Niestety dziś się nie udało - koty były już najedzone i nie chciały do nas podejść :(((((((( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']no i jak tam przebiegła akcja spreyowania koteczków? :cool3:[/QUOTE] W poniedziałek się wybieramy z [B]Lupi[/B] :) prosimy o kciuki za udaną akcję ;) -
[B]Lupi[/B], wstawisz fotki tymczasowiczki? Może komuś wpadnie w oko... albo chociaż w ogłoszeniach pomoże...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Do kotów się wybieram ze sprayem na pchły i kleszcze :D wczoraj doszła karma (2 worki Puriny) zamówiona z pieniędzy uzbieranych na konto Fundacji, zawiozłam ją Pani Basi - mam nadzieję, że wystarczy do czasu, aż przywiozą karmę z konkursu KrakVetu.... -
Malutki inwalida Kubuś -znalazłem super dom, mam nadzieję iż na zawsze :)
Cudak replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='aga_w']Mam nadzieje iż część uzbiera się z tych "gratów" z Polickiego bazarku. Chyba dobrze idzie mimo iż same "nieprzydatne" rzeczy :) Jak będzie allegro będę rozsyłac na fb[/QUOTE] Mogę prosić o link do bazarku? :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B], Piękne te Twoje koty! A Malwa już na kanapie, a nie pod szafkami? :)))) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jak zostaną spryskane sprayem na pchły, to na mój widok pewnie będą uciekać przez jakiś czas... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kamila Proc']oby jak najszybciej[/QUOTE] Zamówienie duże i dopiero dziś przyjęte, więc szybko na pewno nie dojdzie, dlatego też zamówiłam 2 worki suchej karmy z pieniędzy uzbieranych na konto Fundacyjne - mam nadzieję, że wystarczy, zanim wygrana z KrakVetu dotrze do nas :) Zamówiłam też dziś spray na pchły z pieniędzy uzbieranych z bazarków. Koty w porcie mnie znienawidzą :D -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kamila Proc']a karma dojechala?[/QUOTE] Z konkursu krakvetu? Jeszcze trochę poczekamy.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję :) przekażę mu :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję [B]AlfaLS[/B] :) Nie mamy wsparcia, bo i tyle zwierzaków pod opieką nie mamy. Przy okazji zapytam - nie wiesz jak tam nasza Helenka się czuje? Pozdrowienia od portowego Czarnuszka (teraz Bazyla), który był u mnie w DT i został z nami na stałe :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6123/p3041311.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7788/p3041227.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nikt nie pomoże w ogłoszeniach? :( -
Podnoszę i bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach dla Ramzesa...długo już czeka na domek :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=darkred][B]Mam ogromną prośbę :oops: Czy ktoś mógłby pomóc w ogłoszeniach dla Ramzesa? Znalazłam go w lesie, [/B][B][COLOR=black]Lupi[/COLOR] dała mu DT, bardzo długo już u Niej siedzi i czeka na domek...[/B] [/COLOR]http://www.dogomania.pl/threads/214634-RAMZES-kot-kt%C3%B3ry-chce-kocha%C4%87 -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']Ja bym wolała żeby podział był inny np. równo na 3 części bo np. ja głosowałam na Was tylko ze względu na Ciebie i Kinię. Jednak uszanuję każdą Waszą decyzję :lol:[/QUOTE] Będzie chyba po równo, choć dla Izy, która pod opieką ma ponad 100 kotów, może być on krzywdzący, bo na krótko Jej ta wygrana starczy... Z kolei pod względem ilości kotów, ja bym dostała najmniej i u nas na krótko by starczyło. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ang']a to z kim się dzielicie? pytam z ciekawości, bo nie jestem w temacie:)[/QUOTE] kinia098 i iza71koty z miau - wystartowałyśmy w konkursie jako "koalicja". Pojedynczo nie miałybyśmy szans na wygranie........... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ang']właśnie weszłam na forum krakvetu, bardzo się cieszę, że dostaniecie wsparcie, wreszcie jakaś konkretna kwota;) i jestem dumna, że ociupinkę przyczyniłam się do tego oddając swój głos:)[/QUOTE] Za każdy głos bardzo dziękuję :) Jaka konkretnie będzie kwota dla kotów z portu, jeszcze niestety nie wiem, bo do końca nie ustaliliśmy podziału. Jeśli podzielone zostanie pod względem ilości kotów, to na długo nie starczy, ale zawsze do przodu :) -
Co z Kią? Jest już u Ciebie?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Nieustannie zapraszam na bazarki - linki w podpisie[/B] :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='aga_w']Już można gratulować?! :)[/QUOTE] Już można :) :) :) :) :) nie wiem jeszcze jaki będzie podział wygranej, ale na jakiś czas kociaki będą miały zapewnione jedzenie i będziemy mogli spokojnie odkładać pieniądze z bazarków na późniejszy czas, a w międzyczasie i wiosenne odrobaczanie stadka przeprowadzić :)