Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='aga_w']Już można gratulować?! :)[/QUOTE] Jeszcze wyniki nie ogłoszone i można glosować :razz: Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223878-TANIE-Bluzki-spodnieTALLY-WEIL-papirus-miseczki-RO%C5%BBNO%C5%9ACI...-do-10.03[/url] jak zwykle - będę wdzięczna za PODNOSZENIE :multi:
  2. Niedługo zaproszę Was na nowy bazarek z fantami od [B]Cassi [/B]:loveu::loveu::loveu:
  3. U mnie właśnie będą często w użytku, nie tylko w deszczowe dni, ale i do stajni, którą mamy na podwórku (inne buty niż kalosze zdecydowanie trudniej utrzymać w czystości ;) ), dlatego zależy mi na tym by były wygodne i nie spowodowały np płaskostopia. [B]ojasia[/B] gdzie kupujesz buty Clarks?
  4. Jakie kaloszki polecacie dla dziecka ok 2 lat? Wybór jest duży na allegro... ale zależy mi na tym by podeszwa była dobra (nie prowadziła do wykoślawienia stóp).
  5. [quote name='hesia']Cudak, dzieki za szybka akcje.Sliczna sunia, mimo wieku orzypomina troche szczeniaka. Dobrze, ze juz po i widac, ze ona czuje sie dobrze. Wypadlo troche drozej (dobrze, ze wyczyscil zeby), ale dalas rade, starczylo? Dostaniesz wplate z bazarku Lupi?[/QUOTE] To ja dziękuję szybką pomoc :) sunia urocza i cieszę się, że będzie miała już spokój, bo rodziła co cieczkę... Na szczęście miałam tyle w portfelu, by dopłacić, a niestety nie miałam czasu by się z wetem kłócić (jeśli już pozwolił sobie na samowolkę, to mógł to już zrobić w cenie sterylki...). Z jego usług na pewno już nie skorzystam, bo i paragon bardzo niechętnie mi wystawił (o fakturze nie było mowy, bo NIPu przy sobie nie miałam). Bazarek [B]Lupi[/B] jeszcze nie rozliczony (nie wszystkie wpłaty/przesyłki doszły), ale jak będzie rozliczony, to wpłata na pewno dojdzie i dopiszę ją wtedy w 1. poście.
  6. Już po sterylce :) Bardzo dziękuję [B]hesi[/B] za wspacie i [B]Lupi[/B] za bazarek :loveu::loveu::loveu: Niestety wyszło za zabieg dużo więcej niż się spodziewałam, bo wet bez pytania o zgodę usunął suńce kamień z zębów (może i było trzeba, bo ma ona +8 lat...) i przyciął pazury :roll: Przed wyjazdem do lecznicy: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9732/p2241150.jpg[/IMG] i już po: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5236/p2241153.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5674/p2241154.jpg[/IMG] Rachunek: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2945/p2241156.jpg[/IMG]
  7. Umówiona wstępnie na jutro na 15.00 :) mam nadzieję, że nic nie wypadnie i jutro będzie już z głowy :) Proszę o kciuki....
  8. [quote name='hesia']Cudak (fajny nick :lol:), umawiaj sterylke, wplacilam na podane konto 180.[/QUOTE] Mój nick to imię konia z mojego awatarku :D Bardzo dziękuje :)
  9. [quote name='Szarotka']Wplacilam na koty :):)[/QUOTE] Dziękuję :)
  10. Możemy się umówić, że zwrócę Ci ewentualną nadwyżkę lub przeleję na wskazanego przez Ciebie psa w potrzebie? Więcej niż te 180 zł, mam nadzieję, że nie wyjdzie, więc tyle możemy liczyć maksymalnie, a chwilowo nie mam z czego wyłożyć na zabieg.
  11. [B]Dziękuję za Wasze głosy :) będę wdzięczna za udostępnianie wydarzenia:[/B] [URL]https://www.facebook.com/events/131516446970084/[/URL] by zachęcić znajomych do głosowania.
  12. OK, podzwonione.... Jeden wet nie chciał ceny podać, bo chciałby najpierw psa obejrzeć, zbadać, sprawdzić czy nadaje się do sterylizacji. Drugi podał cenę ok 180 zł (może być mniej, może być więcej w zależności od leków, jakich będzie wymagać) Trzeci wet podał cenę 200 zł. Tak więc najlepsza opcja to wet nr 2, z którym na miejscu możnaby jeszcze myślę, że potargować się (przez tel trochę mi głupio bylo, bo z usług tego weta nie korzystam).
  13. [B]Dziękuję za Wasze głosy :) będę wdzięczna za udostępnianie wydarzenia:[/B] [url]https://www.facebook.com/events/131516446970084/[/url] by zachęcić znajomych do głosowania.
  14. Dziękuję za głosy :) Ja też się cieszę, że Wampir się odnalazł, bo jest najważniejszym kotem w porcie :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='ang']moje 2 głosy poszły:p spełniłam mój obywatelski obowiązek i mogę spać spokojnie, na pewno nie przegapię;)[/QUOTE] Dziękuję :)
  16. [U]Karmicielki z Pomorza Zachodniego - Iz.Stachowicz-Mazur, K.Wychowałek, J.Matwiej[/U]
  17. [quote name='Szarotka']A na kogo mamy glosowac ??[/QUOTE] 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz ([B][U]Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7)[/U][/B] i klikasz pod ankietą „wyślij”.
  18. Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
  19. [B]BajUla[/B] super wiadomość :))) Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
  20. Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
  21. [B]Zapraszam na bazarek - coś dla Mamy i dla Dzieci (tych młodszych i starszych ;)):[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223312-SUPER-bazarek-dla-Ciebie-dla-Dziecka-do-3-03[/url]
  22. i do głosowania: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się Bardzo, bardzo proszę, kto ma czas o rozsyłanie prośby o głosy na nas PW :oops: to dla nas ogromna szansa....
  23. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223312-SUPER-bazarek-dla-Ciebie-dla-Dziecka-do-3-03[/url] (będe wdzięczna za podnoszenie...)
  24. Dziękuję [B]hesia[/B] :) Podzwonię po wetach jutro, żeby dokładnie wiedzieć ile i gdzie najtaniej będzie :) bo co wet to inne ceny
  25. Byłam dzisiaj w porcie i [B]Wampirek się odnalazł[/B] :) musiał gdzieś przysnąć chyba
×
×
  • Create New...