-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='aga_w']Już można gratulować?! :)[/QUOTE] Jeszcze wyniki nie ogłoszone i można glosować :razz: Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223878-TANIE-Bluzki-spodnieTALLY-WEIL-papirus-miseczki-RO%C5%BBNO%C5%9ACI...-do-10.03[/url] jak zwykle - będę wdzięczna za PODNOSZENIE :multi: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Niedługo zaproszę Was na nowy bazarek z fantami od [B]Cassi [/B]:loveu::loveu::loveu: -
U mnie właśnie będą często w użytku, nie tylko w deszczowe dni, ale i do stajni, którą mamy na podwórku (inne buty niż kalosze zdecydowanie trudniej utrzymać w czystości ;) ), dlatego zależy mi na tym by były wygodne i nie spowodowały np płaskostopia. [B]ojasia[/B] gdzie kupujesz buty Clarks?
-
Jakie kaloszki polecacie dla dziecka ok 2 lat? Wybór jest duży na allegro... ale zależy mi na tym by podeszwa była dobra (nie prowadziła do wykoślawienia stóp).
-
[quote name='hesia']Cudak, dzieki za szybka akcje.Sliczna sunia, mimo wieku orzypomina troche szczeniaka. Dobrze, ze juz po i widac, ze ona czuje sie dobrze. Wypadlo troche drozej (dobrze, ze wyczyscil zeby), ale dalas rade, starczylo? Dostaniesz wplate z bazarku Lupi?[/QUOTE] To ja dziękuję szybką pomoc :) sunia urocza i cieszę się, że będzie miała już spokój, bo rodziła co cieczkę... Na szczęście miałam tyle w portfelu, by dopłacić, a niestety nie miałam czasu by się z wetem kłócić (jeśli już pozwolił sobie na samowolkę, to mógł to już zrobić w cenie sterylki...). Z jego usług na pewno już nie skorzystam, bo i paragon bardzo niechętnie mi wystawił (o fakturze nie było mowy, bo NIPu przy sobie nie miałam). Bazarek [B]Lupi[/B] jeszcze nie rozliczony (nie wszystkie wpłaty/przesyłki doszły), ale jak będzie rozliczony, to wpłata na pewno dojdzie i dopiszę ją wtedy w 1. poście.
-
Już po sterylce :) Bardzo dziękuję [B]hesi[/B] za wspacie i [B]Lupi[/B] za bazarek :loveu::loveu::loveu: Niestety wyszło za zabieg dużo więcej niż się spodziewałam, bo wet bez pytania o zgodę usunął suńce kamień z zębów (może i było trzeba, bo ma ona +8 lat...) i przyciął pazury :roll: Przed wyjazdem do lecznicy: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9732/p2241150.jpg[/IMG] i już po: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5236/p2241153.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5674/p2241154.jpg[/IMG] Rachunek: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2945/p2241156.jpg[/IMG]
-
Umówiona wstępnie na jutro na 15.00 :) mam nadzieję, że nic nie wypadnie i jutro będzie już z głowy :) Proszę o kciuki....
-
[quote name='hesia']Cudak (fajny nick :lol:), umawiaj sterylke, wplacilam na podane konto 180.[/QUOTE] Mój nick to imię konia z mojego awatarku :D Bardzo dziękuje :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Wplacilam na koty :):)[/QUOTE] Dziękuję :) -
Możemy się umówić, że zwrócę Ci ewentualną nadwyżkę lub przeleję na wskazanego przez Ciebie psa w potrzebie? Więcej niż te 180 zł, mam nadzieję, że nie wyjdzie, więc tyle możemy liczyć maksymalnie, a chwilowo nie mam z czego wyłożyć na zabieg.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Dziękuję za Wasze głosy :) będę wdzięczna za udostępnianie wydarzenia:[/B] [URL]https://www.facebook.com/events/131516446970084/[/URL] by zachęcić znajomych do głosowania. -
OK, podzwonione.... Jeden wet nie chciał ceny podać, bo chciałby najpierw psa obejrzeć, zbadać, sprawdzić czy nadaje się do sterylizacji. Drugi podał cenę ok 180 zł (może być mniej, może być więcej w zależności od leków, jakich będzie wymagać) Trzeci wet podał cenę 200 zł. Tak więc najlepsza opcja to wet nr 2, z którym na miejscu możnaby jeszcze myślę, że potargować się (przez tel trochę mi głupio bylo, bo z usług tego weta nie korzystam).
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Dziękuję za Wasze głosy :) będę wdzięczna za udostępnianie wydarzenia:[/B] [url]https://www.facebook.com/events/131516446970084/[/url] by zachęcić znajomych do głosowania. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję za głosy :) Ja też się cieszę, że Wampir się odnalazł, bo jest najważniejszym kotem w porcie :loveu::loveu::loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ang']moje 2 głosy poszły:p spełniłam mój obywatelski obowiązek i mogę spać spokojnie, na pewno nie przegapię;)[/QUOTE] Dziękuję :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[U]Karmicielki z Pomorza Zachodniego - Iz.Stachowicz-Mazur, K.Wychowałek, J.Matwiej[/U] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']A na kogo mamy glosowac ??[/QUOTE] 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz ([B][U]Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7)[/U][/B] i klikasz pod ankietą „wyślij”. -
Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
-
[B]BajUla[/B] super wiadomość :))) Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
-
Bardzo proszę o głosy na Krakvecie na wspólnego kandydata forum dogomania i miau: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się
-
[B]Zapraszam na bazarek - coś dla Mamy i dla Dzieci (tych młodszych i starszych ;)):[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223312-SUPER-bazarek-dla-Ciebie-dla-Dziecka-do-3-03[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
i do głosowania: [B][COLOR=#0000FF]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/B] 1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. wciskasz link Rejestracja 3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję 4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji i wciskasz "wyślij" 5. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link (uwaga: ta wiadomość często ląduje w spamach), 6. logujesz się na Forum Krakvetu, [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL], wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk" 8. wybierasz wątek "Poznajmy się", chyba, że masz ochotę zabrać głos na jakiś inny temat, i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie. 9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - Luty 2012” 10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję, na którą glosujesz (Trzy Pomorzanki to obecnie pozycja 7) i klikasz pod ankietą „wyślij”. Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz hasło, zaczynasz od punktu nr 6, czyli logowania się Bardzo, bardzo proszę, kto ma czas o rozsyłanie prośby o głosy na nas PW :oops: to dla nas ogromna szansa.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223312-SUPER-bazarek-dla-Ciebie-dla-Dziecka-do-3-03[/url] (będe wdzięczna za podnoszenie...) -
Dziękuję [B]hesia[/B] :) Podzwonię po wetach jutro, żeby dokładnie wiedzieć ile i gdzie najtaniej będzie :) bo co wet to inne ceny
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Byłam dzisiaj w porcie i [B]Wampirek się odnalazł[/B] :) musiał gdzieś przysnąć chyba