-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='Lupi']SUPER, że młody ma się gdzie "zaczepić". Muszę powiedzieć, że szybko się przyzwyczaja do "dobrych ludzi".... Dzis wpadłam do Cudak... Na chwilę zostałam z psiskiem w domu sama. Młody trochę poruszony się zrobił.. Wkładał nos do buta :) Cudak a potem biegł do drzwi i wąchał... Mówię Wam... Cudny widok, że pies tak szybko potrafi pokochać człowieka :loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE] Ze zmianą domu nie będzie miał problemu, bo kocha wszystkich ludzi :loveu::loveu::loveu: bardzo lubi się przytulać i nadawałby się na dogoterapeutę :loveu:
-
Szkoda, że tylko 2 tygodnie może u [B]ksenki[/B] posiedzieć... Teraz najważniejsze, żeby do niej dojechał - są dwie opcje: 1. możliwe, że [B]ksenka[/B] będzie jechała jutro do Szczecina, to przy okazji podjechałaby po psiaka (byłoby dużo bliżej, bo ze Szczecina do nas jest ok 50-60 km), wyszłoby na transport ok 40 zł, więc dużo taniej. 2. [B]Lup[/B]i, która ma ekonomiczne autko, zaproponowała, że może psiaka zawieźć za 70 zł na miejsce.
-
i ja podrzucę........
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję :) Koty na jakiś czas będą miały zapas karmy z konkursu Krakvetu (mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu wreszcie karma dotrze do nas...), a psisko w dużej potrzebie... -
[quote name='magdola']a jaki on duzy?[/QUOTE] Duży do kolan, ale pewnie urośnie jeszcze bo młodziutki
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mam pytanie/prośbę do [B]aga_w, Cassi_[/B] [B]i Clean[/B], które dla kociaków przekazały sporo rzeczy na bazarki - czy rzeczy, które się nie sprzedały mogę wystawić na potrzeby psiaka z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/225053-MEGA-PILNE-potrzebny-dom-tymczas-lub-sta%C5%82y-inaczej-schron-w-Bia%C5%82ogardzie[/url]!!!!!! Pilnie potrzebne są pieniądze na transport do DT (w którym niestety tylko 2 tygodnie będzie mógł zostać, ale mam nadzieję, że znajdziemy mu w tym czasie DS...) -
Zapraszam na wątek porzuconego, ok 6-miesięcznego szczeniaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225053-MEGA-PILNE-potrzebny-dom-tymczas-lub-sta%C5%82y-inaczej-schron-w-Bia%C5%82ogardzie[/URL]!!!!!! który wydaje się być mieszanką amstaffa z husky ;) [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2561/64113183.jpg[/IMG]
-
10 miesięczny Dayson (mix asta) już po kastracji
Cudak replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ślicznego psiaka :) -
[quote name='ksenka1']Zachowanie dobrze wrózy jego przyszłości :)[/QUOTE] Poza chęcią do ganiania koteczków i kurek - pies ideał :loveu: [quote name='ksenka1']na paliwo trzeba jakieś 110-120zł (zalezy jaki dzień- czy bedę sie spieszyła czy nie ;) )[/QUOTE] Kurcze, mało czasu... chyba, że jakoś pokombinujemy, a potem się uzbiera...? [B]Ja od siebie wstępnie 10 zł mogę zadeklarować[/B], bo z kasą u mnie krucho :oops: Mam trochę rzeczy, które dostałam na bazarki dla kotów, ale teraz na kilka miesięcy będziemy mieć dla nich zapas karmy, więc spytam Osób, które mi te rzeczy przekazały, czy mogę je wystawić na potrzeby psiaka :)
-
Psisko przespało spokojnie noc :) Wieczorem byliśmy na spacerku po 20.00 i wytrzymał do rana, choć jak wstałam, to czekał już przy drzwiach ;) Tak więc z czystością jest u niego ok (nie było żadnej wpadki), nie próbuje nic niszczyć. Najlepiej byłoby, gdyby znalazł dom, w którym mieszkałby w domu, a nie na podwórku. Nie wiem tylko, jak z zostawaniem samemu u niego jest, bo jak zostawiłam go na podwórku przywiązanego na lince, to lamentował bardzo.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję Szarotka za wpłatę na kociaki - dam znać, jak konto będzie zaktualizowane :loveu: Nagroda z krakvetu jeszcze nie dotarła, mam nadzieję, że w następnym tygodniu już przyjedzie..... -
[quote name='karolkamadry']dokladam sie do paliwa bezwzglednie[/QUOTE] Dziękuję :) też jakiś mały grosik dorzucę... to ogromna szansa dla psiaka, choć trzeba się będzie zmobilizować, by przez te 2 tygodnie znaleźć mu DT/DS i bardzo będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach.
-
[quote name='ksenka1']Mogę dac na 2 tyg DT. Transport w okolice Chociwla. Mogę pojechać po niego za zwrot paliwa. Cudak resztę wie ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu::loveu::loveu: Ile by trzeba było na paliwo?
-
[quote name='Lupi']Na kury i koty reagował spokojnie - wydaje się, że nie widział ich wcześniej. ![/QUOTE] Mi się z kolei nie podoba to jego "podniecenie" na widok kotów i kur, chętnie by je poganiał...
-
Zrobiłam mu wydarzenie na FB: [url]http://www.facebook.com/events/254155594678131/?notif_t=plan_user_joined[/url] będę wdzięczna za zaproszenie znajomych...
-
[quote name='Joanna K.']Ogłaszam również małego na FB [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.353474211361705.73905.100000973877492&type=1[/URL] Cudak...pomyślimy ;) Jaki on jest duzy ? Przydałaby się fotka taka gdzie stoi przy nodze, a i jeszcze interesuje Mnie czy zachowuje czystość w domku.[/QUOTE] Dziękuję za FB :loveu::loveu::loveu: Fotki niestety nie zrobię, bo aparat pożyczyłam[B] Lupi[/B], ale tak jak [B]Lupi [/B]pisała, nie jest wielki. Wydaje mi się, że mieszkał w domu, bo zachowuje się (odpukać!) spokojnie, a jak moje dziecko wpuściło go do sypialni, to zaraz się na łóżku uwalił :diabloti: Z czystością jeszcze nie wiem, jak u niego jest, ale jak chce sikać to zaczyna krążyć koło drzwi. Na smyczy ładnie chodzi, nie ciągnie, tylko zdarza się, że siądzie lub się położy i nie chce dalej iść - przerwy na odpoczynek sobie robi. Ogólnie to takie cielątko z niego (nawet i umaszczenie podobne ;)) :loveu: Zastanawiam się tylko, dlaczego jego właściciel nie zadał sobie trudu, by poszukać mu domku... Przestał być słodką kuleczką, to na ulicę :angryy: Mam nadzieję, że noc nam spokojnie minie i nic nie narozrabia...
-
[quote name='Joanna K.']Chciałam zaproponować DT na weekend, ale widzę że maluch już na ten krótki okres ma schronienie. Kurcze, nie mam jak pomóc :( Piesek na FB jest ogłaszany ?[/QUOTE] Na dłużej niż weekend nie dałabyś rady...? Psiak młodziutki, [B]Lupi[/B] zajrzała mu w paszcze i wygląda, jakby miał ok 6 mies lub nawet mniej. Na FB póki co zdjęcia wrzuciłam z opisem, że pilnie szuka domu, ale nie ma zainteresowania :(
-
[quote name='karolkamadry']Kto jest hyclem u Was?[/QUOTE] Psy wyłapuje Straż Gminna i przyjeżdża po nie hycel od Harłacza
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Szczęściarze z Miecia i Abiego..... -
Piękny, prawda? [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6320/42938819.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2521/35283236.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2561/64113183.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1166/68432989.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8881/54889836.jpg[/IMG]
-
[quote name='mariamc']Leżę w łóżku , grypa... Arek , mój zastępca rozmawia z wójtem Stępnicy,walczymy o psa, aby nie jechał do hycla. Wójt ma dzwonić po 11h.[/QUOTE] Dziękuję. Jakby się udało, żeby do Szczecinka zamiast do Białogardu pojechał, to by było super....... Piesio jest teraz u mnie (rano dzwonił do Lupi, potem do mnie Pan ze Straży Gminnej i powiedział, że pies ma czas do godz. 12.00 i dzwonią po hycla). Umówiliśmy się, że przetrzymam go do poniedziałku... mam nadzieję, że do tego czasu znajdziemy DT. Psiak (trzeba pomyśleć nad imieniem ;) ) jest bardzo sympatyczny, młodziutki i wygląda mi na mix husky z pitbullem lub amstaffem. Niestety nie mam kojca, by mógł zostać u mnie na DT, a podwórka też nie mam dobrze ogrodzonego :( Teraz jest u mnie w domu. Na razie zachowuje się spokojnie - śpi pod moimi nogami. Nie wiem tylko, jak u niego z sikaniem i zostawaniem (jak wychodzę do innego pomieszczenia, to zaraz się budzi i leci za mną, a jak zostawiłam go na dworze na smyczy uwiązanego to okropnie wył...).
-
[quote name='karolkamadry']Mamo jak on mi Magnusa przypomina...czyżby na terenie tej gminy działał ten sam hycel co w Policach?[/QUOTE] Z Polic chyba do Szczecina psy idą do schroniska? Magnus ma wątek na dogo?
-
Prawdopodobnie jest pod urzędem gminy uwiązany na "profesjonalnej lince", jak wszystkie wyłapywane psy. [IMG]http://stepnica.pl/pliki/stepnica/obrazy/P1100981.JPG[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mega-pilnie szukamy DT dla psiaka, któremu grozi wywózka do umieralni w Białogardzie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/225053-MEGA-PILNE-potrzebny-dom-tymczas-lub-sta%C5%82y-inaczej-schron-w-Bia%C5%82ogardzie[/url]!!!!!! zajrzyjcie chociaż..........