Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='aga_w']Przelew bazarkowy poszedł. Jeszcze raz apeluje o zabranie ode mnie bazarkowych rzeczy (na następny bazarek)! Mam dosyć tych toreb w domu!! :) Jak się ktoś nie zgłosi to wystawię pod klatkę :), :), :)[/QUOTE] Dziękuję :) Mam nadzieję, że uda się [B]Lupi[/B] zabrać rzeczy w najbliższym czasie
  2. [quote name='Cassi_']Justyś przydadzą się nowe fanty na bazarek? :)[/QUOTE] Oczywiście! Jedzonko dla kotów niestey cały czas trzeba kupować, bo przy takiej ilości kotów naprawdę dużo go idzie...
  3. Dla kotów z pewnością nieprzyjemne to zimno. Najgorzej, że smarkać i kichać zaczynają :(
  4. [quote name='Szarotka']Czy dalej jest tak zimno ???[/QUOTE] Trochę cieplej, bo ok -10 stopni dziś...
  5. [quote name='aga_w']Mój bazarek już się powoli kończy. Jeżeli wszyscy wpłacą koty dostaną około 85 zł (bo 5zł kup teraz cudak)[/QUOTE] Bardzo dziękuję za bazarek i pomoc dla portowych głodomorów :)
  6. To faktycznie drogo... Na Twoim miejscu zostawiłabym oba koty i kupiła skarbonkę na nieprzewidziane wydatki ;)
  7. [quote name='Szarotka']Nie jestem na miau. No i mam zgryza, bo chetnie zatrzymalabym obydwa koty, ale boje sie kosztow weta ........[/QUOTE] Chorują? Na zdrowe koty dużo nie trzeba wydawac na weta - jedynie odrobaczanie i szczepienia, ewentualnie odpchlenie, jeśli koty wychodzące.
  8. [quote name='Cudak']Czasu dostanie sporo, bo zapewne do wiosny nie będzie nic robił, jeśli przyjedzie w listopadzie :) [/QUOTE] Niestety mój konik zamiast wrócić "do domu", wyjechał do zakładu utylizacyjnego :( [*] Dziękuję za wszystkie rady, może komu innemu posłużą.
  9. [B]A ja mam prośbę (do forumowiczów miau, zarejestrowanych tam od ponad roku i mających min 100 wpisów na forum) o głosy w wewnętrznej ankiecie: [/B]forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=138598&start=0 [B]na [U]Trzy karmicielki z Pomorza Zachodniego: kinia098, iza71koty, Cudak1 [/U]Ewentualna wygrana byłaby podzielona między koty pod opieką kinia098, iza71koty i nasze portowe kociaki :)[/B]
  10. ano, szczęściarze, bo mają ciepłe budki i są codziennie karmione :) a wszystko to dzięki Waszej pomocy :loveu::loveu::loveu:
  11. Jedzonko już miały, ale na ciepłą wodę się skusiły: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9411/p2051004.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/250/p2051000.jpg[/IMG]
  12. Ale masz piękności w domu :) a tu portowe piękności, ze wczoraj (niestety były już najedzone i wyszły mnie przywitać tylko te bardziej ciekawskie): [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7102/p2050978.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6071/p2050979.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8836/p2050981.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5248/p2050982.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Kamila Proc']w nastepnym tygodniu zima ma odpuscic[/QUOTE] Oby odpuściła....
  14. Piękny ten śnieg, ale kociaki na pewno zadowolone z niego nie są... Postaram się jutro podjechac do portu i porobić nowe zdjęcia kotów.
  15. Zmarznięte portowe kociaki proszą o wsparcie.... i będą wdzięczne za podnoszenie bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221699-Elegancki-bazar-Black-Red-White-Blue....-niespodzianka-do-07.02.2012[/url]
  16. [quote name='Lupi']Miałam dzisiaj telefon w sprawie Ramzia. Nie wiem czy Pan nie doczytał ogłoszenia ale jak usłyszał że to KOT (nie ważne że ciachnięty) - podziękował... :(. Szkoda...[/QUOTE] Trzeba było kotkę zaproponować ;) [quote name='Lupi']miałam przed chwilą pod pachą Ramzesa a pod drugą mojego Filipa (praawie jednakowy czas przybycia do mnie). Ramzes cięższy chyba x 2 od Filipa :roll:[/QUOTE] Zjada pewnie też 2 razy więcej...
  17. Może dobrym rozwiązaniem dla Kubusia byłby domek z podwórkiem (na którym mógłby sobie siedzieć, kiedy nikogo nie ma w domu)? Tylko pora roku teraz nieciekawa na takie rozwiązanie...
  18. [quote name='Lupi']Ło matko! Nie znam nikogo. Masakra! Nie chcę krakać ale w tamtych rejonach kot nie znający terenu, przestraszony raczej się nie znajdzie - chociaż oczywiście życzę cudu[/QUOTE] Szkoda go, bo z domu na ulicę trafił, w takie mrozy :(
  19. Zimno okropnie :( Dobrze, że w porcie jest ta przebudowa i są stróże, którzy kotom mleczko dają, bo woda, to chwila i zamarza... [B] Lupi[/B], nie znasz nikogo ze Szczecina, kto mieszka w okolicach ulicy Gwarnej? Zaginął tam kot od [B]kinia098[/B], w drodze do domku... :(
  20. Jaki ładny uśmiech na 2. zdjęciu :D Ja jeszcze proszę o zdjęcie z boczku,żeby było widać, jak przytył ;)
  21. Od jutra temp odczuwalna ok -20 stopni :( Wysłałam dziś TŻeta po puszki do Rossmana za pieniążki z bazarków, będę kociaki miały do makaronu. [B]Dziękuję za wpłaty na konto Fundacji: [/B] 05.01.12 Katarzyna Anna B., Gdańsk 12 09.01.12 Marlena M. (Clean) 20 12.01.12 Bartosz Z., Warszawa 50 12.01.12 Aleksandra Katarzyna P.-R., Katowice (od _Lara_) 10 13.01.12 Katarzyna Anna Ba, Gdańsk 7,5 18.01.12 Magdalena L.-C., Kraków 10 23.01.12 Jadwiga Ż., Chełmek (styczeń-Javena) 10
  22. Zapraszam na bazarki z mojego podpisu - coś dla Dzieci i dla Mam :)
  23. [quote name='Szarotka']Jak znajde zdjecie synka to pokaze. TZ. ma aparat do zdjec ze soba w Polsce.[/QUOTE] Czekamy w takim razie na zdjecie ;) a jak kotka? Dalej przestraszona? Kociaki portowe nadal proszą o wsparcie: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Kamila Proc']czarna strona mi ciagle wskakuje[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/221699-Elegancki-bazar-Black-Red-White-Blue....-niespodzianka-do-07.02.2012[/url] spróbuj teraz :)
  25. Dwaj nowe zdjęcia pięknisia :)))
×
×
  • Create New...